Üdvözöljük a Szent István Általános Iskola honlapján!

Városi Sakkbajnokság a Hatvani Szent István Általános Iskolában

A Hatvani Szent István Általános Iskolában 2019. február 1-jén, pénteken 14:30 óra és 17:00 óra között Városi Sakkbajnokságra került sor 25 tanuló részvételével. A verseny értékét emelte, hogy aki az első három helyen végzett a korcsoportjában, jogot szerzett a megyei döntőn való részvételre, melyre 2019. február 17-én, vasárnap kerül majd sor Egerben. Iskolánk tanulói szépen szerepeltek. Gratulálunk a helyezetteknek és minden résztvevőnek.

A rendezvényen készült fényképek itt tekinthetők meg. Ezek a fotók a hatvanonline.hu hírportálról lettek átvéve.

A négy korcsoportos, ötjátszmás bajnokságon egyéni helyezéseket osztottak ki a szervezők. A szellemi torna szakmai vezetését Schmidt Gáborvárosi ifjúsági sakkedző biztosította, versenybíróként segítették iskolánk volt diákjai, Lendvai Dániel, Lendvai Máté és Vankó Máté.

A számítógépes sakkprogramot Pusztai Mónika, iskolánk informatika tanárnője kezelte. A versenyt Acsayné Szénási Judit szervezte, segítője Kőváriné Szalkai Judit volt.

A résztvevők jutalma, az izgalmas csaták megvívása mellett, az arany, ezüst, bronzérmek, oklevelek, emléklapok voltak. A jó hangulatú versenyt végig izgulhatták a gyerekeket kísérő szülők, akik nagyon szorítottak csemetéiknek.