Üdvözöljük a Szent István Általános Iskola honlapján!

Megye bajnok a Hatvani Szent István U13-as lány csapata

Nem kis bravúrt vittek véghez a Hatvani Szent István Általános Iskola labdarúgó lány csapatai a 2019. február 17-én, Gyöngyösön, a Fejes András Városi Sportcsarnokban megrendezett Heves megyei Futsal Bajnokság döntőjében.

December óta hétvégi mérkőzések sorozatát játszották. Hajtottak a lányok annak érdekében, hogy majd a Heves megyei Futsal Bajnokság döntőjében képviseljék az iskolájukat és az FC Hatvant.

 

Az U11-es korosztályban hat csapat nevezett. A végén a döntő csatát iskolánk lányai vívták az Eger SE labdarúgóival. Nagyon szoros mérkőzés volt. 1:0-s vereséget szenvedtek ugyan, de boldogok voltak, hiszen így is a megérdemelt 2. helyezést szerezték meg. Az eredményhirdetéskor tudták meg, hogy a csapat megkapta korosztályában a Fair Play díjat. A csapat tagjai: Király Bianka (3. a.), Csuvikovszky Kinga (4.b), Sinoros-Szabó Lotti (4.b.), Német Emese (5.b.), Akácz Lilla (5.c.), és Györgyfi Anna (4.c.).

Az U13-as korosztály lányainak több mérkőzésen kellett bizonyítaniuk. A csapatok két csoportban küzdöttek egymással. A csoportok 1. és 2. helyezettjei jutottak tovább a rájátszásra.

Az iskolánk csapata csoportjában a 2. helyezést szerezte meg, bár azonos pontszáma volt a Szolnok Fanatic csapatával, de a gólkülönbségünk rosszabb volt.

A rájátszásban mi a másik csoport első helyezettjével, az Eger SE csapatával mérkőztünk. Sikerült 3:0-s győzelmet aratnunk. A sors úgy hozta, hogy a döntőt a Szolnok Fanatic együttesével vívjuk. A téli szezonban a két csapat már 2 mérkőzést játszott, de nem bírtak egymással, mind a kettő döntetlenre végződött. A megyei döntőben a Hatvani Szent István Általános Iskola csapata 3:1 arányban diadalmaskodott.

Lipkovics Gáborné, felkészítő tanár a mérkőzés után örömmel mondta: „Nagyon büszke vagyok a tanítványaimra, hisz egy kiemelkedő, nagyon szép játékkal utasították maguk mögé a szolnoki lányokat. Jó kimondani, a szentistvános lányok Heves megyei Futsal Bajnokságot nyertek. A szülők, gyerekek együtt élvezték ezt a családias hangulatban zajló futsal döntőt.”

A győztes tagjai: Bánkuti Eszter, Pokovai Emese, Brydl Mira, Pálinkás Ivett, Kovács Emma (6.b.), Iglai Lili (6.c.), Sasvári Luca ( 5.c.), és Laczi-Bidiga Zsófia ( 5.b.).

Gratulálunk ehhez a kiemelkedő teljesítményhez!

 

Elektronikus Napló

"Menő Menza"

Digitális Témahét

Jégkorongozás

Keresés

Eseménynaptár

Május 2019
H K Sz Cs P Szo V
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Hirdetések

  • 1szazalek.jpg
  • 1szazalek_3.jpg

Digitális Oktatás

Oldalajánló

Statisztika

Ma80
Tegnap39
Ezen a héten80
Ebben a hónapban984
Összesen110338

Látogató IP: 54.87.61.215 Visitor Info : Unknown - Unknown 19.05.20 Powered by CoalaWeb