1960-1964 1965-1969 1970-1974
1975-1979 1980-1984 1985-1989
1990-1994 1995-1999 2000-2004

2005-2009

2010-2014

2015-

Ezen az oldalon az osztálytablókat is megjelenítjük. Kérjük olvasóinkat, hogy digitális tablóképek küldésével segítsék munkánkat. Ha Ön is szeretné egykori osztályát a honlapon is megnézni, kérjük küldje el a tablófényképe digitális változatát iskolánk This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-mail címére. Segítségét előre is köszönjük.
 

1959/1960-as tanév 
8. a osztály 
Igazgató: Fenyvesi András 
Osztályfőnök: Pásztor Ferenc 


Andor Lajos

Balogh Zsolt

Banka Pál

Böröczfi Anna

Fogarasi Szilvia

Gárdosi Anna

Juhász Éva

Juhász József

Kancler János

Kaszás Sándor

Kéri Terézia

Kiss József

Kollár József

Kontra Erzsébet

Kovács Éva

Kovács Rozália

Ludvig Károly

Márton Ágota

Mucsinai Ilona

Novák János

Ócsai István

Oroszi András

Podonyi János

Polonkai Mária

Prókai Éva

Robotka István

Tóth István

Tóbi László

Vancsik Klára

Vági Cecília

Virág István

Zólyomi Erzsébet

 


1959/1960-as tanév

8. b osztály

Igazgató: Fenyvesi András

Osztályfőnök: dr. Lányi József

Bakos Ilona

Balykó József

Barnavári János

Czakó Klára

Dányi József

Farkas Katalin

Fodor Ferenc

Gohér Mária

Horváth János

Horváth László

Jenei Mihály

 

Kalmár Ilona

Kádár Erzsébet

Lengvári Kálmán

Magyar József

Major István

Marsó János

Németh Rozália

Oldal Béla

Oravecz István

Rékasi Ilona 

 

 

Robotka Magdolna

Simonkonti Piroska

Somogyi Magdolna

Szabó Mária

Tóbi Mária

Tolmácsi László

Torda István

Tóth György

Tóth Magdalna

Zsigri Tihamér 

 

 

1960/1961-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Fenyvesi András

Osztályfőnök: Balogh Istvánné

 

Árpád Zoltán

Baksa Katalin

Báthory Zsuzsanna

Burda Piroska

Czák István

Czák Margit

Cseppentő Ottó

Deák András

Fehér István

Felföldi István

Fülöp Albert

Furucz Ákos

Gál János

Gyarmati Zsuzsanna 

Gyányi Gizella

Gyurkó András

Hajdú Anna

Horváth József

Kálmán Gyula

Konkoly Katalin

Kovács Ferenc

Kulacsik Ferenc

Laczik Viktória

Lakatos Irén

Maróti István

Marsó Erika

Molnár Júlia 

 

Mozsár János

Murvai Sándor

Oroszi Eszter

Rigó László

Selmeczi Krisztina

Szabó Anna

Szabó Gabriella

Szmolnik Erzsébet

Tábori Máia

Tóbi János

Tóvai Erzsébet

Varga László

Varga Mária

 

 

1960/1961-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Fenyvesi András

Osztályfőnök: dr. Lányi Józsefné

 

Bajtai Mária

Balla Ilona

Bérces Mihály

Bóna Ilnona

Boros István

Böőr Lajos

Buborék Sándor

Cserna Julianna

Deák Éva

Dobák László

Felföldi Éva

Fülöp András

Gulyás Péter 

Hanzerik Vilmos

Heutschy Katalin

Hídvégi Erzsébet

Horváth István

Katona Katalin

Kondek Ferenc

Kovalovszky Endre

Kőmíves János

Luklíder Piroska

Pálinkás Julianna

Paraszt Magdolna

Podonyi Rozália

Pusztai Mihály 

Robotka Erzsébet

Sámson Mária

Sánta Mária

Szabadka Erzsébet

Szabó László

Szurnyák István

Szűcs István

Szűcs Sándor

Tarhoczki Mária

Tarhoczki Erzsébet

Vass Magdolna

Zeke Erzsébet

Zsosa Mária 

 

1961/1962-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Fenyvesi András

Osztályfőnök: Gódor Kálmánné

Ács Gizella

Ács Margit

Balogh Péter

Balla László

Bózsvár András

Csányi Márta

Csuka László

Farsang István

Garamszegi Mária

Györkis Erzsébet

Gyurkó János

Hajdu Attila

Hevér Julianna

Jakab Mária

Juhász Attila

Juhász Mária

Kakucska János

Kompolti Valéria

Kószó Julianna

Morvai István

Nagy Ágnes

 

Nesticki Mária

Osztrider István

Péter Julianna

Pócs Katalin

Rostás János

Szentgyörgyi Magdolna

Sziklai Károly

Tőzsér László

Váradi György

Szabó Ilona 

 

 

1961/1962-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Fenyvesi András

Osztályfőnök: dr. Lányi Józsefné 

 

Barnák Erika

Czopár Terézia

Dányi Julianna

Deák Mária

Demeter József

Farkas János

Gódor Erzsébet

Gyurgyik Gyula

Iványi Piroska

Jakab Ilona

Janik László 

Jávorka József

Jenei Mária

Képes István

Kondek Gyula

Kovács Erzsébet

Lehőcz Zoltán

Matula István

Molnár András

Molnár Veronika

Nagy Éva

Oldal Júlia 

Prigli József

Rostás János

Sánta Margit

Sárkány Márta

Sebestyén Antal

Somodi Julianna

Szalkai István

Sztankovics Ilona

Tolmácsi Sarolta

Rankó Julianna

Tóth János

 

1962/1963-as tanév

8. a osztály

Igazgató: Fenyvesi András

Osztályfőnök: Klausmann Ferencné

André Julianna

Balogh Ilona

Baranyi Tibor

Bata Mária

Budai Ferenc

Csuka Márta

Dudás Mária

Elek János

Farsang Erzsébet

Forró Erzsébet

Gulyás László

Gyarmati Ildikó

Gyökér László 

Györkis János

Gyurkó Erzsébet

Gyurkovics András

Katona János

Katona József

Káré László

Kovács Éva

Mezei Mihály

Murai András

Ocsovai Ildikó

Ocsovai Katalin

Petrovics József

Schvetz Irma 

Srtobán György

Szabó Ilona

Szabó Julianna

Sziklai György

Szuknyák József

Szűcs Anna

Tábori Zsuzsanna

Tóth József

Tóth Katalin

Vajda Mária

Vági László

Virág József

Zsosa Ilona 

 

1962/1963-as tanév

8. b osztály

Igazgató: Fenyvesi András

Osztályfőnök: Kilyén Zoltánné

 

Abelóczki Erzsébet

Balya Eszter

Barnavári Mária

Bognár Erzsébet

Bugyi Ágnes

Bús János

Czák Ilona

Ferenczy Attila

Gazsúr János

Hajdú Mária

Hojdák János

Iványi Etelka

Juhász Lajos

Kippan Mária 

 

Kovács Katalin

Kontra Júlia

Kőmíves Ferenc

Kulacsik Zoltán

Labáth József

Liptai Mária

Lovász Éva

Magyar János

Maróti Erzsébet

Mikó János

Nagy János

Nagy József

Ocsovai László

 

 

Palásthy Gábor

Paseczki Júlia

Pusztai András

Robotka Mária

Rudas János

Szabó Katalin

Szakán László

Sztankovics Károly

Tóth Pál István

Urbán László

Varga József

Viczián Mária

Z. Nagy Júlia 

 

 

1963/1964-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Kilyén Zoltán

Osztályfőnök: Berki Sándorné

Abelóczki Mária

Balogh László

Bartók Anna

Bolechláv Júlia

Budai Ferenc

Czibolya János

Dandó Mária

Danyi Ilona

Farsang Jolán

Fejér Olga

Ferencz József

Gulyás Teréz 

Gyányi Anna

Gyimesi Irén

Hatvani György

Hegedűs László

Henczler István

Hipszki Cecília

Jancsa Piroska

Jenei Klára

Kalmár Mária

Katalin Mária

Kelemen István

Kerek András 

Kovács Erzsébet

Kószó Vilmos

Lányi József

Magyar Lajos

Majer Péter

Molnár Sándor

Nagy Anna

Pecze Gábor

Podonyi Magdolna

Tóvai Julianna 

Urbán Júlia

 

 

1963/1964-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Kilyén Zoltán

Osztályfőnök: Kilyén Zoltánné

 

Bakti József

Bankos Erzsébet

Bankos Mária

Berta József

Bogdándy Margit

Bóna László

Dobák Erzsébet

Dobos Ágnes

Gubola Tivadar

Gyurgyik Mária

Hipszki Irén

Jenei Zsuzsanna

Juhász László 

Kéri János

Kéri Mihály

Kiss Piroska

Kovács Katalin I.

Kovács Katalin II.

Luklíder Mária

Mészáros Ágnes

Nagy Mária

Nánai Mihály

Oldal András

Papp József

Percze Ilona 

 

Pintér Irén

Pisák Tibor

Pócs Erzsébet

Sándor Erzsébet

Schvetz György

Szabó Katalin

Szankovics Anna

Szűcs János

Torda Klára

Vágó Margit

Vörös Mária

Zsigri Sándor 

 

 

1964/1965-ös tanév

8. a osztály

Igazgató: Kilyén Zoltán

Osztályfőnök: Balogh Istvánné

 

André Júlia

Batcsány Mária

Bártfai Judit

Bakos István

Bíró László

Bugyi István

Bús Mária

Danyi Jószef

Dinnyés János

Gaál József

Gyujsics Antal

Hajdú Mária

Huczka Mária 

Illyés Mária

Jermann Ilona

Kecskeméti Károly

Kelemen Mária

Kiss Ibolya

Koplányi Mária

Kovács Julianna

Kovács Mária

Kovács Zsuzsanna

Laczik Tibor

Mátyás Gábor

Melkó József

Mészáros József 

Nagy István

Németh Erzsébet

Nyeste István

Osztrider Klára

Ócsai Irén

Pál Mihály

Pintér Valéria

Sánta Julianna

Sztojka Márta

Tábori László

Tőzsér Magdolna

Vankó Irén

Váradi Mária 

 

1964/1965-ös tanév

8. b osztály

Igazgató: Kilyén Zoltán

Osztályfőnök: dr. Miskolczi József

 

Balaton Ferenc

Bartók Erzsébet

Bernát Piroska

Bugyi János

Cseh Edit

Dávid Mária

Elek Katalin

Fehér János

Gilián Katalin

Hanzerik Erzsébet

Hegedűs Julianna

Iványi Gyula

Jancsa Demeter 

Jávorka Ferenc

Juhász Tamás

Kanczler Ferenc

Karácsony Mihály

Kepes István

Kiss András

Kontra Margit

Kontra Mária

Maka Anna

Móra Erzsébet

Móra László

Nagy Ferenc

Orosz Erzsébet 

Oroszi Borbála

Rékasi Piroska

Robotka Veronika

Rostás Éva

Somogyi Éva

Somogyi Jolán

Szakán Erzsébet

Sztankovics Zoltán

Szurnyák János

Török Kálmán

Vernyik Boldizsár

Vinczúr Piroska

Zsámboki Irén 

 

1965/1966-os tanév

8. a osztály

Igazgató: Kilyén Zoltán

Osztályfőnök: Kondek Margit

 

Böröczfi Mária

Burián László

Czibolya Béla

Czibolya Mária

Czikó Ilona

Czopár Antal

Csányi Judit

Dányi Mária

Fejes Margit

Fekete Endre

Györkis István

Henczler Mária

Horváth Ilona

Juhász János 

 


Juhász József

Katona Ilona

Kiss Katalin

Klippan Ilona

Kovács István

Kovács Lajos

Laczkó Dénes

Magyar József

Mucsinai Piroska

Nagy István

Nagyfejeő Gizella

Nyeste József

Nyeste Piroska

 


 

Osztrider Erzsébet

Selmeczi István

Sisa József

Somlyai Mária

Szakán János

Szalkai Ilona

Szűcs Erzsébet

Szűcs István

Szűcs Mihály

Toldi Mária

Varga Júlia

Városi Jószef

Zajácz Éva

 

 

 

1965/1966-os tanév

8. b osztály

Igazgató: Kilyén Zoltán

Osztályfőnök: dr. Lányi Józsefné

Bakos János

Balla Mária

Balogh Anna

Balogh István

Bodó Mária

Csikós István

Dencs Erika

Forró Éva

Gyimesi Zsuzsanna

Gyurovics Erzsébet

Halasi István

Hevér Mária

Hidvégi Mária

Huszár Mária 

Iványi Margit

Janik Ferenc

Kamenár Valéria

Kanzler Ferenc

Karácsony János

Katona István

Kecskés Katalin

Kókai Mária

Kovács Ilona

Kovács Mária Magdolna

Lipusz Erzsébet

Miczki Júlia

Mikó Mária

Németh László 

Ócsai Mária

Oláh Mária

Pádár Judit

Potinszki István

Podonyi József

Rádi István

Rohánszki Katalin

Rumbach Zoltán

Sisa Magdolna

Tóth Lajos

Varga András

Várhelyi Éva

Viczián Tibo r

 

 

 

1966/1967-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Kilyén Zoltán

Osztályfőnök: Vági Gyula

 

Balogh András

Bartalis József

Bártfai József

Bereczki Anna

Elek Kláa

Erőss Gyula

Esze Ibolya

Farkas Tamás

Fekete Tamás

Gócza János

Gyurkó László

Horváth Katalin

Illyés József 

Iványi István

Juhász Anna

Kontra Ferenc

Kovács Ágota

Kovács Ferenc

Kovács János

Kulacsik János

Laczkó József

Lányi László

Magyar Anna

Mátyás Péter

Molnár János

Móricz Katalin 

Nagy Júlia

Nagy Katalin

Nagy Mária

Nánai László

Németh Júlia

Németh Piroska

Ocsovai Júlia

Pintér Rozália

Szedmák József

Szénási István

Tóth Mária

Zsíros Mária 

 

 

1966/1967-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Kilyén Zoltán

Osztályfőnök: Petz Józsefné

Annus Erzsébet

Burján József

Dányi Erzsébet

Demeter Ferenc

Farkas Marianna

Fülöp Mária

Gubola Judit

Gyimesi Mária

Gyurgyik István

Henczler Ferenc

Huszár János

Juhász Magdolna

Karácsony István 

Karácsony Mária

Katona Ibolya

Katona Mária

Kepes Magdolna

Kovács Imre

Kovács Zsuzsanna

Kontra Lajos

Lukács Magdolna

Luklíder Sándor

Magyar István

Nagy Erzsébet

Nagy József 

 

Nagy László

Maróti László

Oldal Erzsébet

Pálinkás Ilona

Pisák Katalin

Prigli Ferenc

Sandrik Ilona

Szűcs József

Teréki László

Viczián István

Zsigri János

Zsigri László 

 

 

1967/1968-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Kilyén Zoltán

Osztályfőnök: Berki Sándorné 

Babcsány István

Balla György

Barna György

Bartalis Zsuzsanna

Bartók Mária

Bodó József

Bognár Miklós

Bora József

Dávid István

Földi László

Gazsúr Julianna

Gócza Katalin

Gohér István

Gulyás István 

Györkis Éva

Haller László

Hatvani Katalin

Kiss Csaba

Kiss Klára

Kiss Sándor

Laczik Tibor

Laczkó Katalin

Lazáry György

Majer András

Máté Lajos

Miskolczi József

Nesticzki Ilona 

 

Novák Katalin

Osztrider Ilona

Papp Mária

Pásztor Magdolna

Sándor Ferenc

Sándor Ilona

Soós Éva Mária

Szilágyi László

Szűcs Klára

Szűcs Lajos

Umáthum József

Urbán Gyula

Varga Ildikó 

 

 

1967/1968-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Kilyén Zoltán

Osztályfőnök: Kilyén Zoltánné

 

Baki Erzsébet

Balaton Tibor

Bankos István

Barnavári Irén

Bognár Klára

Bognár Mária

Cifrik László

Csikós Magdolna

Dányi János

Demeter Mária

Dobák Ilona

Erdősi Éva

Forró János

Gyurovics Tibor 

Katona István

Kovács Évaa

Kovács Ottó

Kovács Piroska

Kontra István

Kontra János

Máté Zsuzsanna

Melkó Anna

Móra Sándor

Nánai Mária

Oldal Mária

Paraszt Mária I.

Paraszt Mária II. 

 

Pálinkás János

Percze Gyula

Pintér József

Pócs Gabriella

Rohánszki János

Sándorfi Zsuzsanna

Sáfrán Gábor

Somogyi József

Szakán Katalin

Szlávik László

Szurnyák Miklós

Szőcs Mária

Tóth Sándor 

 

 

1968/1969-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Kilyén Zoltán

Osztályfőnök: dr. Miskolczi József

 

Balajti István

Barnavári László

Berkes László

Buda Ilona

Budai Jolán

Budai Zoltán

Bugyi László

Danyi Ildikó

Deák Veronika

Endrei Katalin

Fodor Elvira

Garamszegi Jószef

Gyurkó József

Hidvégi István 

Huszár József

Klement László

Kocsis Gábor

Kondek József

Kovács Ildikó

Kovács Zoltán

Krisztián Éva

Lazáry Zsolt

Mészáros Katalin

Móra Katalin

Móricz Máté

Nosza Judit

Papp László

Péter László 

Sándor Tamás

Sebák Mária

Sisa Ágnes

Svábenszki Anna

Szabó István

Szabó Zsuzsanna

Szakán Pál

Szedmák Éva

Szép Marianna

Vajda Katalin

Varga László

Vági Ágnes

Zsigri Katalin

Zsíros Katalin 

 

1968/1969-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Kilyén Zoltán

Osztályfőnök: Balogh Istvánné

Agócs István

Aradi István

Bartók Margit

Bán Miklós

Bodó András

Bratkovics Ilona

Buzás Mária

Csólya Mária

Dajkó Zsuzsanna

Dányi Ibolya

Farkas Zoltán

Fehér Béla

Fejes István

Fejes János 

Halasi Magdolna

Hartmann István

Hegedűs Tamás

Hronyecz László

Huczka Anna

Illyés Béla

Iványi Sándor

Jenei Irén

Karácsony Ilona

Kertész Mária

Kontra János

Luda Mária

Magyar László

Máté Mária 

Nagy János

Pócs Ferenc

Rostás Erika

Rózsa Ferenc

Sándor András

Somogyi Irén

Somogyi Júlia

Srej János

Szabó Anna

Szlávik Erika

Szohner Gabriella

Sztrezeneczki Miklós

Szűcs Mária

Vass Mária 

 

1969/1970-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Kilyén Zoltán

Osztályfőnök: dr. Lányi Józsefné

 

Balogh Tamás

Budai Éva

Dinnyés Lajos

Erdélyi András

Erki László

Kállai Éva

Kaszás Pál

Kátai Katalin

Katona Klára

Kepes Erzsébet

Kónya István

Kós Éva 

Kovács Kálmán

Kulacsik Zoltán

Lányi Mária

Lisztik László

Luda László

Magyar József

Nagy József

Nagy Katalin

Nagyfejeő Mária

Novák Erzsébet

Pancza Olga

Poór Erzsébet 

Sándor Rozália

Simon Györgyi

Szabó Attila

Szabó Zoltán

Szentgyörgyi Lajos

Szilágyi Mária

Szűcs Katalin

Tóth László

Tóth Pál Tibor

Török Erzsébet

Urbán József

Varga Balázs 

 

1969/1970-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Kilyén Zoltán

Osztályfőnök: Kondek Margit 

 

Bakos Tibor

Bartalis Erzsébet

Bartalis Péter

Bartók László

Benei Sándor

Berta Miklós

Dányi Zoltán

Henczler Erzsébet

Hojdák Margit

Horváth Ilona 

Juhász Jolán

Juhász Katalin

Kecskés István

Kepes Katalin

Kiss Zsuzsanna

Körmöczy Rozália

Madarász Ferenc

Mayer Katalin

Máté György

Ocsovai Tibor 

Opánszki István

Pesti Ilona

Podonyi Mária

Prigli János

Rozmaring Klára

Sike János

Sisa Ferenc

Tusor Erzsébet

Varga Mária

Virág Magdolna 

 

1969/1970-es tanév

8. c osztály

Igazgató: Kilyén Zoltán

Osztályfőnök: Vági Gyula

 

Ábelóczki József

Ábrahám István

Agócs János

Almási Ilona

Bajtai István

Balogh I. József

Balogh II. József

Blaskovics János

Bogdándy Kornélia

Czibolya Mária 

Demény András

Drávai Erika

Ferencsik Ilona

Katona Ferenc

Keresztesi Antal

Kocsis Gabriella

Kontra Mária

Kovács Ágnes

Molnár Edit 

 

Nagy István

Nagy Pál

Oroszi Olga

Paseczki Mária

Péter Irén

Podonyi Katalin

Szalmási Mária

Urbán Katalin

Wágner Lajos 

 

 

1970/1971-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Kilyén Zoltán

Osztályfőnök: Nagyfejeő Ede

 

Babiák Szilvia

Bankó Ágnes

Bartók Éva

Bodó Ildikó

Bognár Mária

Burián Magdolna

Czibolya Erzsébet

Dancs András

Dávid László

Gaál Attila

Guba Imre

Gyenes Sándor

Gyimesi Erika

Gyurkó Zoltán 

Hacsavecz József

Juhász István

Kátai Mária

Kenéz Károly

Kerek Mária

Kertész Gyula

Kilyén Tamás

Kiss Tibor

Kulics János

Lipkovics Gábor

Lőrincz Erzsébet

Nagy Mária

Nagy Zsuzsanna

Nánai József 

Ocsovai Gábor

Oroszi József

Oroszi Olga

Pécsi István

Pötös Gábor

Rádi Magdolna

Sándor Mária

Sisa Gábor

Sráb László

Szabó László

Széplaki Csaba

Szőcs Irén

Szuha András

Zólyomi Erzsébet 

 

1970/1971-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Kilyén Zoltán

Osztályfőnök: Dr. Kovács Sándorné

 

Bakos Julianna

Balogh Kinga

Bata Ilona

Bóna József

Bugyi Erzsébet I.

Bugyi Erzsébet II.

Csólya Erzsébet

Faragó Erzsébet

Fischer József

Gyurkó László

Hanzerik Mihály 

Hartman Erzsébet

Hegyes Attila

Henczler Ildikó 

Henczler László

Jakus Mária

Juhász László

Katalin Piroska

Káposzta József

Kevés István

Király Sándor

Kontra Katalin

Kovács Tibor

Mácsai Marianna

Mészáros Alajos

Nagy József I.

Nagy József II.

Paraszt Éva 

Pásztor László

Podonyi Mihály

Rafael Katalin

Rohánszki Imre

Rövid Gábor

Sejgli Ilona

Szalkai László

Szőcs József

Szűcs Mária

Tóth Anna

Tóth Erzsébet

B. Tóth Erzsébet

Zsámboki Sándor

Zsosa Katalin 

 

1971/1972-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Hajdu Kálmán

Osztályfőnök: Vági Gyula

 

Árki Mária

Bora Attila

Bornemissza Emma

Budai Erika

Burda Mária

Csikós Ferenc

Csomós Illés

Dányi István

Endrei Erzsébet

Fejes Rozália

Hopka Sándor

Horti Zsuzsanna 

Hronyecz József

Huczka László

Kállai Mária

Karácsony Éva

Katona Erzsébet

Kepes Katalin

Klement Sándor

Kocsis Éva

Kovács Ildikó

Kovács Zoltán

Kovács Zsuzsanna 

 

Ladányi József

Lázár József

Molnár János

Nagy László

Nesticzki Erika

Pap József

Pálinkás Ferenc

Regőczi Mária

Somogyi Éva

Strobán Katalin

Varga Judit 

 

 

1971/1972-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Hajdu Kálmán

Osztályfőnök: Nagyfejeő Ede

 

Balogh Ferenc

Balogh László

Barak Attila

Berki Ilona

Bratkovics Erika

Czakó Judit

Fülöp Éva

Gaál Ibolya

Gohér Pál

Gyimesi Ágnes

Hajdák Katalin

Juhász Dezső 

Katona Edit

Karácsony Mihály

Katona Béla

Kepes Klára

Király Katalin

Kókai Ilona

Luda Judit

Luda Tibor

Madarász Mihály

Nagy Éva

Nagy Rózsa

Ocsovai András 

Oláh Edit

Papp Tibor

Pető József

Püspöki György

Sándor Mária

Sipos János

Szabó Ferenc

Szalmási György

Szűcs Ferenc

Smid Márta

R. Tóth János 

 

 

1972/1973-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Hajdu Kálmán

Osztályfőnök: Balogh Istvánné

 

Balogh Nándor

Bereczki Tibor

Faragó Mária

Főző István

Halmai Ibolya

Hidvégi Erika

Horti Sándor

Horti Tamás

Kanzler Magdolna

Kerek János

Kevés Károly 

Kovács Ágnes

Kovács Erzsébet

Kiss Ferenc

Körössy Csilla

Körössy János

Kővári Katalin

Madarász István

Mészáros Ágnes

Mikula János

Nagy Erika

Pálfalvi Vilmos 

Pócs László

Rékasi Julianna

Sándor Ágnes

Sütő Gyula

Szabó János

Szabó Judit

Szőllősi Mária

Szűcs Sándor

Takó Erika

Tóth Judit

Vörös Zsuzsanna 

 

1972/1973-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Hajdu Kálmán

Osztályfőnök: Dömötör Árpádné

 

Bakos Attila

Bakos Márta

Barabás János

Berki Mária

Buborék Ágnes

Czibolya Éva

Dajkó Ferenc

Gódor Ildikó

Halom Jenő

Janik István

Jávori Károly

Juhász Anna 

Kiss László

Kókai János

Kondek Anna

Kontra József

Kovács Marianna

Körmöczy Zsuzsanna

Lisztik István

Lukács Ágnes

Markovics Zsuzsa

Móra Attila

Muzsik Gabriella

Oroszi Károly 

Peták Zsuzsa

Prigli Margit

Riesz Éva

Rumbach Erika

Sándor Sándor

Sípos Ilona

Sinkovics Mária

Sütő József

Varga János

Vass Attila

Vitai Magdolna 

 

 

1973/1974-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Hajdu Kálmán

Osztályfőnök: Kondek Margit

 

Abelovszki Tibor

Almási Mária

Antal György

Bakti István

Balajti Tibor

Baranyi Sándor

Báti Judit

Bognár István

Bognár János

Bornemissza Zsuzsanna

Buborék Éva

Burda János

Csomós Zoltán 

Fodor Katalin

Hernádi Lajos

Jenei László

Karácsony Katalin

Kiss János

Klimó János

Kovács Judit

Kovács Szilvia

Kővári János

Nagy Erzsébet

Nérey Szilárd

Pásztor András

Püspöki Katalin 

Román Attila

Simonkovits Sándor

Soós Borbála

Szabó Tibor

Szabó Zoltán

Szilágyi László

Szűcs István

Turcsán Irén

Túri János

Varga Éva

Varga Ildikó

Varga István

Virág Márta 

 

1973/1974-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Hajdu Kálmán

Osztályfőnök: Dr. Lányi József

Agócs Tibor

Almási Erzsébet

Árki János

Balogh Erika

Balogh János

Blaskovics Ferenc

Bugyi Ágnes

Csaszli József

Csikós Zsuzsanna

Dancs István

Erki Anna

Gyemó Margit

Gyenes József

György János 

Horti Mária

Juhász István

Kiss László

Klenik László

Kovács Mária

Lázár János

Lipkovics Erika

Magyar József

Magyar Miklós

Márkus Tibor

Matányi István

Nagy Anikó

Nagy Éva

Németh Judit 

Pósa István

Sebák Erzsébet

Smid Márta

Sütő Zsuzsanna

Szalatnai Katalin

Szlanicz János

Toldi Kálmán

Tóth Edit

Tóth Gabriella

Tóvai Katalin

Tőzsér István

Urbán Piroska

Vas Katalin

Vudi Sándor 

 

1974/1975-ös tanév

8. a osztály

Igazgató: Hajdu Kálmán

Osztályfőnök: Balogh Lászlóné

 

Báti Tibor

Bognár Emma

Csomós Veronika

Demeter Gábor

Gaál György

Gózon Éva

Gyimesi Klára

György Mihály

Hajdú Ildikó

Hajdú Magdolna

Horti Kálmán 

 

Kalmár László

Karácsony Erika

Kerek Katalin

Kiss Piroska

Kocsis György

Kontra Katalin

Kovács Györgyi

Králik Mária

Lőrinc István

Madarász József

Magyar Zsuzsanna

Maszlag Géza 

Mező Márta

Nagy Katalin

Nohavicska Éva

Pancza Sándor

Pécsi László

Tóth József

Tóth Mária

Tóth Mihály

Vecsera Mária

Viczián Zoltán

Zsilinyi Sándor 

 

 

1974/1975-ös tanév

8. b osztály

Igazgató: Hajdu Kálmán

Osztályfőnök: Kovács Kálmánné

 

Barabás István

Baranecz Katalin

Bárdi Attila

Bata Erzsébet

Bata László

Borbély Katalin

Bús Imre

Fehér Gábor

Gazsúr István

Gyányi Tibor

Horti János

Janik József 

Jaskó Csaba

Kaszás Tibor

Kenéz Judit

Király Éva

Kulacsik István

Lukács László

Madarász Mária

Nagy László

Osztrider Károly

Püspöki Lukács

Sziráki Béla 

 

Sziráki István

Szőllősi Edit

Sztankovics Árpád

Taksonyi Magdolna

Tóth László

Uhring Ilona

Varga Erzsébet

Varga Katalin

Varjú Sándor

Vasas Erzsébet

Viczián Sándor 

 

 

1975/1976-os tanév

8. a osztály

Igazgató: Hajdu Kálmán

Osztályfőnök: Petz Józsefné

 

Ambrus László

Balaton Katalin

Berta Margit

Drabos János

Győri István

Horti Katalin

Horváth Anna

Jakus Zsuzsanna

Jávor Mária

Kaló Tamás

Kerékgyártó Ibolya 

Koplányi Ferenc

Kovács László

Kulacsik András

Laczik Cecilia

Lóránt Miklós

Márkus Piroska

Mistéth Erika

Nagy Éva

Nagy József

Nagy Katalin

Pető Károly 

Radics Éva

Ratkai Kálmán

Regőczi Gizella

Réti János

Soós László

Tihanyi Zsuzsanna

Tóth Gyula

Varga Sándor

Veréb Zsuzsanna

Wagner Judit 

 

 

1975/1976-os tanév

8. bosztály

Igazgató: Hajdu Kálmán

Osztályfőnök: Nagyfejeő Ede

 

Ábrahám Gábor

Bartók Aranka

Bartók József

Bedő Mária

Bugyi Edit

Bugyi Katalin

Csekő György

Fekete Margit

Gódor Éva

Janik Ildikó

Jaskó Ferenc 

Juhász Sándor

Katona Ferenc

Kevés Ildikó

Kiss László

Kodák Irén

Kós Tibor

Kovács Attila

Kovács Ildikó

Makkai András

Nagy Gizella

Opánszki Tünde 

Papp Erika

Pál Ferenc

Rácz Péter

Robotka Katalin

Sebák János

Sike Gábor

Szabó László

Szabó Miklós

Takó Tamás

Török Gábor

Vígh Miklós 

 

1976/1977-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Hajdu Kálmán

Osztályfőnök: Dömötör Árpádné 

Bagó József

Bakti Ildikó

Bognár Katalin

Bornyik Katalin

Buborék Judit

Budai László

Deli Gabriella

Deli Ildikó

Duba Róbert 

Faragó Sándor

Fenyvesi Zsuzsa

Füleki Csaba

Gregus Éve

Gugyela József

Kelemen Melinda

Kenéz Ágnes

Klenik Ibolya

Kovács Tibor 

Kővári Károly

Magyar Judit

Nosza Magdolna

Sándor József

Szatmári Mihály

Takács Erika

Telek Csaba

Telek László

Viczián Katalin 

 

1976/1977-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Hajdu Kálmán

Osztályfőnök: Tóth Ferencné 

Almási Katalin

Balázs Mihály

Balogh Csaba

Csikós Miklós

Eke Zsolt

Garami Erika

Gyalog József

Hajdú Csaba

Haller Mária Ildikó

Henczler Ferenc

Janik Tibor 

Kaszás Katalin

Katona Mihály

Laczik Tünde

Mácsai Zoltán

Medveczki Ferenc

Menyhárt Pál

Nagy Sándor

Nagy Tünde

Pohánka Gyula

Réti Zoltán

Sinkovics Sándor 

Somogyi Mária

Srej Mária

Szabó Éva

Szalai Gábor

Szebellédi Marianna

Szőllősi Julianna

Sztankovics Attila

Toldi István

Tóth Éva

Zsámboki István 

 

 

1977/1978-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Hajdu Kálmán

Osztályfőnök: Opánszkiné Herpai Katalin

Ádám Györgyi

Babiák Sándor

Bálint Zsolt

Benei Zsuzsanna

Csernák Géza

Csikós Ágnes

Drabos Tünde

Gaál Zoltán

Homonnai Albert

Huszár Erika

Illés Katalin

Juhász Imre 

Kátai István

Kispál Klára

Kovács Marianna

Kovács Mária

Major Anna

Márkus Erika

Mező Gabriella

Nagy Judit

Pócs Erika

Püspöki Emőke

Révész Csaba

Rózsa Attila 

Sándor Katalin

Sinkovics Erika

Szabó Eszter

Szabó Zsolt

Szántó Marianna

Szlávik Erzsébet

Teréki János

B. Tóth Katalin

Tóth Zsuzsanna

Varga Anikó

Váradi Erzsébet 

 

 

1977/1978-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Hajdu Kálmán

Osztályfőnök: Dr. Lányi Józsefné

Balaton József

Balogh Tibor

Bárány Tibor

Bolla Ágnes

Czibolya Csaba

Cserni Ibolya

Dányi János

Farkas Richárd

Fodor Sándor 

Hartman Julianna

Kiss András

Kocza Zsuzsanna

Kizsán Bernadett

Kulics Zsuzsanna

Kurfürst Tibor

Lévai László

Lovász Sándor

Máté Tibor 

Nagy József I.

Nagy József II.

Nagy Zoltán

Podonyi Erzsébet

Racsek János

Ratkai Mária

Renkó Erzsébet

Tóth Imre

Tóth Zsolt 

 

1978/1979-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Hajdu Kálmán

Osztályfőnök: Balogh Istvánné

 

Babiák Zsolt

Balajti Erika

Balogh Péter

Baranyi Judit

Bárány Ferenc

Bedő József

Békesi Nóra

Bognár Irén

Barnyik Éva

Bölcskei Eleonóra

Budavári Géza 

Fekete Gyula

Györkis Ildikó

Gyurgyik Beatrix

Kajlinger Tibor

Kaló Judit

Ladányi Éva

Lisztik János

Makkai Ágnes

Miczki Gábor

Molnár György

Móra Mária 

Nagy Lajos

Sármány Attila

Szabó Tamás

Szántó Annamária

Szarvas Ágnes

Szira Irén

Szlanicz Éva

Újvári István

Vígh Éva

Vígh Margit

Wágner Zsuzsa 

 

1978/1979-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Hajdu Kálmán

Osztályfőnök: Tóthné Vasas Zsuzsanna

Balogh Erzsébet

Bata István

Bognár Éva

Buborék Erika

Bugyi István

Csernák Zoltán

Csólya János

Donaberger Péter

Daróczi Gábor

Fodor Tamás

Gorácz Gábor 

Gregus Attila

Gyurkó András

Horváth Ferenc

Kátai János

Kepes János

Kiss József

Laczik Julianna

Litkei József

Lovász Irén

Márkus László

Molnár Tibor 

Nagy Anita

Nagy Zsuzsanna

Ocsovai Gábor

Ocsovai Ildikó

Pesti Katalin

Podonyi Erika

Semperger Gábor

Szappan Eszter

Szécsi András

Turai Zsuzsanna 

 

 

1979/1980-as tanév

8. a osztály

Igazgató: Dobos Mária

Osztályfőnök: Nagyfejeő Ede

Ács Miklós

Balogh Balázs

Buborék Zsuzsanna

Bugyi Gábor

Csomós Natália

Fischer Éva

Fülöp Zsolt

Gyányi Erika

Györkis István

Horváth István 

Horváth János

Jeager Judit

Kevés Ibolya

Kodák Erzsébet

Koplányi Erzsébet

Kotán Zoltán

Kovács Nóra

Márkus Erika

Mészáros Katalin

Molnár Gábor 

Nagy István

Nagy László

Paseczki Marianna

Péntek Attila

Pósa Magdolna

Szécsényi Gabriella

Szilágyi Attila

Vitai László

Zölei István 

 

 

1979/1980-as tanév

8. b osztály

Igazgató: Dobos Mária

Osztályfőnök: Szabó Anna 

 

Balog Katalin

Balázs Erzsébet

Balázs Károly

Bársony Judit

Berki Antal

Bognár Géza

Bolla Éva

Böszörményi Tibor

Buborék János

Csernák Attila

Demeter Róbert 

Gál Tünde

Gubis Péter

Hársfalvi József

Horváth Attila

Juhász Erika

Kalmár István

Lázár Éva

Maka Tibor

Mészáros Zoltán

Mucsinai János 

 

Nagy László

Prókai Mária

Sándor Krisztina

Sütő Ildik

Szabó Róbert

Szikura Ildikó

Sziráki Zsuzsanna

Sztankovics Sándor

Víz István

Zsigri Zoltán 

 

 

1980/1981-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Monoriné Ádám Katalin 

Bakos Imre

Bankó Gabriella

Bognár Katalin

Burda Gabriella

Endrei László

Fenyvesi Zoltán

Franka Bernadett

Gömöri Márta

Juhász Sándor

Karácsony Gabriella

Kiss Ildikó 

Kovács Edina

Kovács Hedvig

Kovács Zsolt

Lummer László

Nagy Éva

Nagy Ildikó

Péntek Melinda

Püspöki Zsolt

Rádi Zsuzsanna

Sas Zsuzsanna 

 

Sándor Erzsébet

Sinka Katalin

Sipeki Attila

Srei Ilona

Szabó Zoltán

Szlávik Anna

Takács Sándor

Turza Tünde

Zólyomi Zoltán

Zsosa Ágnes 

 

 

1980/1981-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Tóth Ferencné 

Ádám János

Bartók Zoltán

Bede Mária

Csuvikovszky Péter

Endrődi Éva

Fonyódi Zsuzsanna

Gazsúr Attila

Gugyela Judit

Gyalog Anita 

Holecz József

Iványi László

Juhász István

Kenéz Katalin

Kiss Anikó

Kovács Éva

Kovács György

Litkei János

Molnár Ilona  

Nagy Katalin

Nánai Erik

Radics Judit

Rostás Ildikó

Schrei Zsolt

Semperger Attila

Telek Attila

Tóth István

Vasas Ernő

 

1980/1981-es tanév

8. c osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Dömötör ÁrpádnéDömötör 

Balaton Zsolt

Bognár Gábor

Buborék János

Bugyi Erzsébet

Bugyi László

Csekő Tamás

Györki Tamás 

Hacsavecz Attila

Hernádi Andrea

Horváth Erzsébet

Kulacsik János

Litkei Éva

Lóránt Gábor

Mayer Erzsébet 

Marosi Zoltán

Molnár Krisztina

Nagy Ildikó

Oláh Erzsébet

Petrovics Zsolt

Pintér László

Varga László 

 

1981/1982-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Baranyainé Szekszárdi Marianna

 

Bartók János

Budavári Éva

Cserna Zsuzsanna

Csikós Judit

Csikós László

Dömötör Andrea

Duba Andrea

Füleki Erzsébet

Gáspár Tamás

Habó Judit

Hegyes László 

Hevér Erika

Jeager Péter

Jenei Zoltán

Karácsony Judit

Kővári György

Mészáros Gabriella

Nagy Erika

Nagy Krisztina

Nagy Péter

Petz Zoltán

 

Racsek Márta 

Sármány Zsolt

Szalatnai Gábor

Székely Zsolt

Szilágyi Mária

Szulágyi Aurélia

Üsztöke Zsolt

Varga Ferenc

Varjú Margit

Válóczi Krisztina 

 

 

1981/1982-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Dr. Lányi Józsefné

 

André Andrea

Bagó István

Bártfai Gabriella

Csordás István

Dányi Tibor

Godó Tamás

Gugyela Ildikó

Gulyás Péter

Győri Tibor

Kádár Erika 

Kiss Róbert

Kiss Usolt

Kókai Zoltán

Kompolti Gabriella

Kónya Zoltán

Kovács Marianna

Markó Róbert

Molnár Erika

Pallag Béla

Peták Márta 

Puskás Mária

Robotka Anikó

Suhajda Andrea

Süli Kornélia

Szántó Erika

Szebellédi Tibor

Szentgyörgyi Zsolt

Tóth Zoltán

Török József

Vas Anikó 

 

1981/1982-es tanév

8. c osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Dr. Kalina Mihályné

 

Balog Andor

Berta Edit

Borbás Tibor

Czibolya Gábor

Fábián Csaba

Gyányi Judit

Gyurgyik Erika 

Katona Zsuzsanna

Kenéz Gabriella

Kiss Zoltán

Kovács Sándor

Lipták Gyula

Prókai Katalin

Püspöki Zsolt 

Ratkai Erika

Rozsnoki László

Rozsnoki Tibor

Sejgli József

Szécsi József

Viczián Andrea 

 

 

1982/1983-as tanév

8. a osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Petz Józsefné

 

Barnák Melinda

Bereczki Ágnes

Brüll Krisztina

Bobák Attila

Bugyi György

Demeter Ildikó

Dömötör Éva

Habó Ágnes

Hartman Melinda

Deli László Zoltán

Garami Éva

Kaló Éva 

Kanzler Andrea

Kerek Gábor

Kobulniczky Tamás

Kovács Péter

Lengvári Csaba

Ludvig Attila

Luklider Gabriella

Molnár József

Paseczki Ildikó

Polonkai József

Polonkai Krisztina 

 

Pusztai Éva

Rádi Róbert

Reményi Ágnes

Salamon Judit

Soós József

Tímár Orsolya

Torma Tünde

Tóth Erika

Tóth Norbert

Vásárhelyi János

Zölei Zoltán 

 

 

1982/1983-as tanév

8. b osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Molnár Józsefné

 

Ács Andrea

Anderkovics Sándor

Balogh Csaba

Bobál István

Buri Zsolt

Demény Zoltán

Endrődi József

Esze Éva

Földi Attila

Gábor Erzsébet

Gyurik Edit

Halom Tibor 

Hatvani Zsolt

Javorek József

Kátai Csaba

Kátai Gábor

Kormos Tünde

Kovács András

Mácsai Marianna

Marosi Ildikó

Mező Gábor

Molnár Gábor

Molnár Lajos

Nagy Julianna 

Oravecz János

Őszi Róbert

Őszi Rudolf

Rácz Andrea

Rudas Gabriella

Sármány Attila

Schrei Tibor

Telek Gábor

Tóth Zoltán

Tóth Zsolt

Varjú Ferenc

Zsámboki Beatrix 

 

1983/1984-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Képesné Balogh Ágnes

 

Ambruzs Mónika

Balla László

Balogh Zsolt

Barta Béla

Bartók Csaba

Benedek Nándor

Bordás Csilla

Budavári Dániel

Fenyvesi Csilla

Györki Gyöngyi

Huszár Sándor 

Kanzler Gábor

Kiss István

Klátyik Zoltán

Klenik Krisztina

Kovács József

Lehőcz Zoltán

Lenkei Zoltán

Madarász Tünde

Mészáros Tibor

Molnár Judit

Nagy Krisztina 

Nagy Magdolna

Nagy Zoltán

Simon Tamás

Szabó Gábor

Szalai Mária

Szécsényi Anikó

Szécsényi Marianna

Tábi Zoltán

Tóth József

Vincze Ildikó 

 

  

1983/1984-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Tóthné Vasas Zsuzsanna 

Béres Katalin

Daróczi Judit

Dezsőfi Tibor

Erős Melinda

Fodor Krisztina

Fukalyek Beatrix

Gyurkó Éva

Hajdú Ágnes

Halom Lajos

Hojdák Anita 

Horti Gábor

Jerman Ildikó

Kelemen Attila

Kenéz Éva

Kollár Krisztina

Molnár József

Nagy Tibor

Nánai Krisztina

Petrovics István

Rostás János 

Rudas József

Ruff Mónika

Sándor Attila

Sinka Krisztina

Strehó Katalin

Sziráki Katalin

Urbán Ibolya

Vas Zoltán

Lengvári Attila 

 

 

 1984/1985-ös tanév

8. a osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Bálintné Szabó Anna 

 

Ács Éva

Bartha Szabolcs

Bérces Szabolcs

Bolla József

Buborék Szilvia

Czinkóczi Katalin

Dudás Csilla

Durucz Mónika

Gáspár Éva

Hanthy Zoltán

Hernádi Beáta 

Horti Tamás

Karácsony Piroska

Kósa Zoltán

Kiss György Szabolcs

Kobulniczky Eszter

Kovács Andrea

Kovács Cecilia

Litauszky Zoltán

Litkei Mária Magdolna

Markó Attila

Ocsovai Edina

Paplogó Attila

Paseczki Tímea

Pócs Tibor

Salga Krisztina

Szabó Katalin

Tímár Olivér

Tóth Emőke

Tóth Ildikó

Zilai Anikó

Zsosa Éva

 

 

1984/1985-ös tanév

8. b osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Tóth Ferencné

Bártfai Andrea

Bordás Bertram

Czakó Tamás

Fercsik Ibolya

Gyurgyik Szilvia

Hatvani Róbert

Iványi Péter

Jancsó Nándor

Jankóczi Andrea 

Jávorka Erzsébet

Katona Tünde

Kiss Géza

Kovács Zoltán

Kőmíves Csaba

Kővári Mihály

Lajtrik Andrea

Lengvári Csilla

Makkai Erika 

Molnár Márta

Nagy Gábor

Nagy István

Nagy Krisztina

Nagy Norbert

Orosz Tibor

Szabó Sándor

Varga Andrea 

 

 

1984/1985-ös tanév

8. c osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Balogh Istvánné

Balázs Ibolya

Berényi János

Bóna Gábor

Csuka István

Fukalyek János

Gazsúr János

Gábor János 

Gugyela Attila

Janik József

Juhász Attila

Juhász Krisztina

Kovács Norbert

Lipusz Annamária

Matula József 

Márkus Ernő

Móra Ferenc

Petrovics Csaba

Püspöki Róbert

Sándor József

Telek Eszter

Vecsera Attila

 

1985/1986-os tanév

8. a osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Mátyás Edéné 

Balla Éva

Bobák Tibor

Csató Sándor

Fehér Attila

Hangya János

Horváth Péter

Jávori Gábor

Kanzler Andrea

Kerékgyártó Csilla 

Kiss Laura

Kós Abigél

Kovács Anita

Kovács Krisztina

Kúti Zoltán

Miczki Erika

Misinszki Zsolt

Molnár Éva

Murányi Ágnes 

Pintér Gábor

Podonyi János

Salga Csilla

Szalai Éva

Telek Erika

Urbán Erika

Zólyomi Tamás

Zsiger András 

 

 

1985/1986-os tanév

8. b osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Nagyfejeő Ede 

 

Ács József

Bolla Katalin

Bölcskei csilla

Cserna József

Duba Flórián

Györkis Csaba

Homonnai Balázs

Horváth József fffffff

 

Illés Tamás

Jenei Katalin

Káré Ilona

Kelemen Krisztina

Laczik András

Lévai Anikó

Maka János

Mucsi János

Mucsinai Elvira 

Nagy Anikó

Puskás Zsolt

Regős Csaba

Soós Andrea

Srej Marianna

Szászi Péter

Szécsényi György 

Vass Attila 

 

 

1985/1986-os tanév

8. c osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Kovács Kálmánné 

 

Ádám Mónika

Bata Zoltán

Czibolya Oszkár

Fodor Anita

Földi Tibor

Henczler István

Hojdák Mónika

Horváth Attila

Iványos Szilvia 

Jávor Erika

Koren Gyula

Lenkei Zsolt

Lovász Andrea

Magyar Edit

Magyar Zsolt

Nagy János

Oldal János

Pető Barbara 

Petrovics István

Révész György

Szabó Róbert

Szappan Andrea

Varga Andrea

Vasas Róbert

Zatykó Péter

Zölei Zoltán 

 

 

1986/1987-os tanév

8. a osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Tóthné Vasas Zsuzsanna

André János

Bereczki Tibor

Borbás Beáta

Buborék Zsolt

Budai Zsolt

Drabos Zsolt

Duba Magdolna

Godó Szilárd

Gulyás Beáta

Gyurgyik Gyula

Horváth Izabella

Juhász Roland 

Képe Mónika

Kerek Kornél

Kovács Krisztina

Kozsa Csaba

Krasznai István

Lummer Andrea

Magyar Ildikó

Major Csaba

Nagy Péter

Nyeste Mónika

Orosz Éva

Oroszi Zsuzsanna 

Püspöki Olivér

Ring Zoltán

Salamon Arnold

Schetz Péter

Simon Gábor

Szabó Béla

Szántó Edina

Tábi Gábor

Tarcsányi Tibor

Vernyik Zita 

 

 

 

1986/1987-os tanév

8. b osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Balogh Istvánné

 

 

Almási Mónika

Balázs Ferenc

Balogh András

Balog Róbert

Bobák Zsuzsa

Bolla János

Bóna Attila

Burda Gábor

Burda Gyula

Czakó Tibor

Dósa Ildikó 

Garami Rajmund

Hajzer Júlia

Hornyák Mónika

Kiss Mónika

Klimó Mária

Kovács Tünde

Lehőcz Éva

Mészáros Ágnes

Molnár Károly

Nagy Attila

Oldal Beáta

Papp Zoltán

Petrovics Laura

Prókai Zsolt

Szabó Mónika

Szabó Róbert

Szakács Sándor

Szentgyörgyi Mónika

Szűcs Ferenc

Szűcs Pál

Tóth József

Zsigri György 

 

1987/1988-as tanév

8. a osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Ács Erzsébet

Baranyi Krisztina

Csató Judit

Faragó Erika

Furcsa Zsuzsanna

Hernádi Zita

Jakus Zsuzsanna

Jenei Szilvia

Józsa Anita

Kállai István

Kerek Péter

Kerékgyártó Tímea 

Kontra Lajos

Kozma Sándor

Kővári Tamás

Makkay Imre

Melkó Arnold

Misinszki Balázs

Misinszki Judit

Molnár Anikó

Nagy Ildikó

Nánai Marianna

Petrovics Zsolt 

Puporka Éva

Robotka Tímea

Sárosi Béla

Sima Andrea

Szabó Lívia

Tóth Zsolt

Varjú István

Vasas Gábor

Veres Krisztina

Zilai András István

Zölei Katalin 

 

1987/1988-as tanév

8. b osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Képesné Balogh Ágnes

 

Balaton Brigitta

Balogh Csilla

Barabás Ferenc

Bobál Gábor

Bugyi Csaba

Deák Zsolt

Erős Zsolt

Fercsik Krisztina

Gódor Tamás 

Gyurkó Zsolt

Hajdú Melinda

Kalmár Beáta

Kereki Erzsébet

Kiss Róbert

Kovács János

Lantos Tibor

Lehőcz László

Medveczki Szilárd 

Miklós József

Molnár Judit

Ocsovai Andrea

Réti László

Sárközi Lívia

Soós Péter

Stuhár János

Urbán Zoltán 

 

 

1987/1988-as tanév

8. c osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Mezeyné Berta Zsazsunna

Asztalos Szilárd

Balla Orsolya

Balogh Gyula

Borbás Szilvia

Györki Péter

Gyurgyik Márta

Gyurika Zsolt

Hangódi Julianna 

Imre Krisztina

Iványi Mónika

Kelemen István

Komjáti Mónika

Kovács Ariella

Kőmíves Gábor

Luklider Tamás

Lukóczki János 

Mátrai Sándor

Murányi Mónika

Nemes László

Ország Anita

Szabó Barnabás

Szabó Levente

Szurnyák János

Tésik Ferenc 

 

1988/1989-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Tóth Ferencné 

Balázs Hajnalka

Baranyi Mónika

Bártfai Attila

Bérces Katalin

Bóna Ágnes

Buborék József

Esze Katalin

Fülöp Andrea

Imre Zsolt

Iványi Pál Zoltán

Iványos József 

Janka Zsolt

Kercsik Éva

Kercsik Szilvia

Kis Pál

Kis Zsuzsanna

Komáromi Krisztián

Kovács Attila

Kovács Krisztina

Lipták Mónika

Major Péter 

 

Makkay Marietta

Mészáros Anita

Osztrider Veronika

Rudas Attila

Sági Renáta

Szabó Andrea

Szántó Csongor

Szűcs Norbert

Tóth Gábor

Zeke Ildikó 

 

 

1988/1989-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Tóthné Csabli Magdolna

Filcsik Hajnalka

Fischer Melinda

Forgó Péter

Guba József

Gyóni Gábor

Habó Zoltán

Hidvégi János

Juhász Edina 

Kiss Gábor

Klátyik Tibor

Kontra Beáta

Kovács Krisztián

Labát Tibor

Petrovics Zsolt

Polhovszkaja Anzsela

Rádi Ferenc 

Srej Sándor

Suhajda Szilvia

Szabó Angyalka

Szalai Magdolna

Sztuhár Szabina

Túri Zoltán

Urbán Attila 

 

 

1988/1989-es tanév

8. c osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Bálintné Szabó Anna 

Bárány Mónika

Berényi Norbert

Bolla Ágnes

Buborék László

Dániel Gábor

Demjén Zoltán

Fehér Adrienne

Gyurgyik Mónika

Hornyák Tünde 

Jakus László

Juhász Rita

Káré László

Kis József

Kontra Szilvia

Kormos Géza

Kurunczi Andrea

Labát Katalin 

 

Lázár Valéria

Molnár István

Oravecz Anikó

Prokai István

Püspöki Éva

Sztruhár Csilla

Sztruhár Edina

Tóth Mónika 

 

 

1988/1989-es tanév

8. d osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Dömötör Árpádné 

Almási Zsuzsanna

Bánfai László

Béres Attila

Borbás Ervin

Bús Marianna

Fehér Róbert

Fodor Ildikó

Földi Marianna 

Gyurgyik Szilvia

Havellant Andrea

Katona Tamás

Kerek Klaudia

Koplányi József

Lázár István

Lukács Szabolcs

Melkó Ferenc 

Misku György

Nagy Mónika

Osztrider Zoltán

Puskás Éva

Szécsényi Andrea

Tengerdi Andrea

Tóth Róbert

Vásárhelyi Gábor 

 

1989/1990-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Kovács Kálmánné 

 

Balla Krisztián

Békés Tamás

Brjédi Melinda Diana

Fülöp Judit

Gáspár Tibor

Gyenes Barbara

Hidvégi István

Horváth Klaudia

Horváth Rita

Horváth Viktor

Jancsó Szilárd

Jekkel Erika 

Kálmán Csaba

Kása Balázs

Kis Ágnes

Kis Henrietta

Kovács Zoltán

Krancziczki Kitti

Nagy Andrea

Nagy Péter

Nánai Angelika

Orbán Attila

Őszi Gabriella

Pintér Renáta 

Ring Zsuzsanna

Sótér Andrea

Szabó György

Szabó László

Szappan Regina

Sztuhár Mihály

Tamási István

Tóth Annamária

Tóth Viktor

Török Rita

Vass Máté 

 

 

 1989/90-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Győriné Tóth Ida 

Abelóczki Anita

André Csaba

André Zoltán

Balázs Tibor

Balogh Katalin

Berdó Ferenc

Binder tamás

Bobák Erzsébet

Bóna Tamás

Budai Ferenc

Burai Sándor 

Fábián Krisztián

Fehér Katalin

Fischer Anita

Gugyela Ilona

György Tünde

Horváth József

Hostyánszki Johanna

Illés Szilvia

Kádár Norbert

Kenéz Gábor

Kis Katalin 

Koren Tibor

Laska Tamás

Lukóczki Lívia

Nagy Attila

Nagy Erika

Pető Krisztián

Saly Mónika

Srei János

Tóth Csaba

Vancsik Tamás

Zombori Katalin 

 

1989/1990-es tanév

8. c osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Máté Györgyné 

Blaskovics Zoltán

Buzma János

Czifrik Katalin

Dezsőfi Marianna

Hegedűs Tamás

Hipszki Nóra

Horváth Andrea

Horváth Mónika

Horváth Szilvia

Juhász Dóra

Karácsony Roland

Katona Rita

Kerekes Krisztián 

Kiss Péter

Kovács Krisztina

Kulacsik Gabriella

Kuti Gábor

Labát Krisztina

Laczkó Zoltán

Magyar Zoltán

Nagy Edina

Nagy Zoltán

Nemes Dóra

Nikl Gábor

Pajor Szilvia

Pap László 

Pető Adrienn

Podonyi Mihály

Rápolti Tibor

Stuhár Tamás

Szabó Csilla

Szénási Géza

Szénási Krisztián

Sziráki Éva

Torda Beáta

Tóth Balázs

Urbán Roland

Varga Zoltán 

 

 

1990/1991-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Balogh Istvánné 

Balajti Zsolt

Bata Gábor

Bereczki István

Buri Orsolya

Bús Barbara

Deák Sándor

Fukalyek Anikó

Györfi Gábor

Hajdu Erika

Hajdu Szilvia

Hasktock Erzsébet

Jenes Julianna 

Kanzler Tamás

Kelemen Judit

Kerékgyártó József

Kollár Tibor

Kontra János

Kónya András

Lévai Henrietta

Molnár László

Molnár Julianna

Mucsinai Krisztina

Nyúl Erika

Pásztor János 

Podonyi Éva

Renka Zoltán

Rohánszki János

Schwetz György

Sipeki Jácint

Szabó Viktória

Szakács István

Tésik Erika

Varga János

Zombori Ágota

Zsíros János 

 

 

 1990/1991-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Dr. Makkay Imréné 

 

Almási Szilvia

Barnavári János

Bartha Andrea

Bartók Erika

Bendiák Brigitta

Bolla Sándor

Domokos Roland

Fehér Katalin

Fekete Olga

Filcsik Csaba

Filcsik Zoltán

Horváth Norbert

Huszár Attila 

Jánka Csilla

Jusztin Viktória

Koczka Beáta

Koczka Edina

Kontra Csaba

Kordé Zsuzsanna

Kovács Krisztián

Kozma Katalin

Kővári János

Magyar Mónika

Mészáros Andrea

Molnár Ádám

Molnár Katalin 

Molnár Károly

Molnár Mária

Nikl Pál

Nyitrai Zoltán

Oroszi Andrea

Őszi Júlia Claudia

Papp Krisztina

Petrányi Gábor

Pusztai Sándor

Tárcza Edina

Tóth Péter

Vudi Attila 

 

 

1990/1991-es tanév

8. c osztály

Igazgató: Nagy Károlyné

Osztályfőnök: Tóthné Vasas Zsuzsanna 

Abelóczki Katalin

Berdó Tamás

Berényi Zoltán

Czifrik Andrea

Fekete Beáta

Fischer Tibor

Jenei Tamás

Juhász Adrienn

Kajzinger Ildikó

Katona Balázs

Kiss József

Kis Zsuzsanna 

Kovács Antal

Laczik Zsolt

Lipusz Erzsébet

Major Eszter

Molnár Attila

Orbán Zoltán

Pap Norbert

Pádár Tímea

Petrovics Mónika

Pötös Szilvia

Prókai Tamás 

 

Püspöki Szilvia

Sándor Antal

Semperger István

Soós Zsuzsanna

Srej Szabolcs

Szentgyörgyi Gábor

Szűcs Katalin

Szűcs Zoltán

Tóth Pál Szabina

Tóth László

Varga Beáta 

 

 

1991/1992-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna

Osztályfőnök: Major Istvánné

 

 

 

Balogh Anita

Bankos István

Bata Beáta

Benei Fédra

Bereczki Szabolcs

Bóna Attila

Bóna Róbert

Borbás Orsolya

Deli János

Fehér Szilvia

Fukalyek László 

Garami Péter

Horváth Gabriella

Horváth Tibor

Juhász László

Kereki Rozália

Lézu László

Litkei Teodóra

Mariták Zoltán

Máté Norbert

Nagy Éva Nikoletta

 

Oláh Péter

Püspöki Péter

Szappan Krisztián

Székely Andrea

Szénási István

Szűcs Marietta

Tikviczki Erzsébet

Tikviczki Szilveszter

Urbán Gábor

Urbán Zoltán 

 

 

1991/1992-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna

Osztályfőnök: Kovács Nóra 

Bakalár Zoltán

Balogh Attila

Borsodi Attila

Erki Terézia

Fábián Nikoletta

Filcsik Eszter

Hajdu Attila

Horváth Veronika

Juhász Adrienn

Juhász Tímea

Kárpáti Zoltán

Képes Gábor Krisztián

Kotán Richárd

Kozsa Andrea

Kőmíves Szilvia

Kővári Péter

Langó Edina

Máthé Előd

Mezey Virág

Nagy Ildikó

Nagy Péter 

 

Őszi Anita

Papp Tamás

Pusztai István

Révész Mónika

Rosiczky Anita Diana

Szabó Lilla

Szénási Brigitta

Tari Péter

Valentínyi Viktor

Zsíros Viktória 

 

 

1991/1992-es tanév

8. c osztály

Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna

Osztályfőnök: Ács Erzsébet

Almási Zoltán

Balogh Krisztián

Balogh Nikoletta

Bata Krisztina

Erdélyi Tamás

Fehér Andrea

Horváth Roland

Horváth tibor

Jenes Anikó

Kenéz Csaba 

Klimó Sándor

Koczka Tamás

Komjáti László

Kontra Szabolcs

Labát Andrea

Laczkó Mónika

Lelkes Győző

Nagy Gábor

Nagy János

Pap Ildikó 

Pápai Ágnes

Regős Zoltán

Saly Zoltán

Selley Ágnes

Semperger István

Sztuhár Andrea

Torma Tihamér

Tóth Zoltán

Túri Andrea

Varga András 

 

1992/1993-as tanév

8. a osztály

Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna

Osztályfőnök: Bálintné Szabó Anna 

 

Arnóth Ferenc

Bankos Norbert

Bolla Éva

Bóna Márta

Csikós Zsófia

Gergics Norbert

Györgyyfi Csaba

Illés Tímea

Jávorka Péter 

Jenei Róbert

Juhász Anett

Juhász Katalin

Kovács Zsolt

Kulacsik Ferenc

Lézu Katalin

Miklós Norbert

Molnár Gábor 

 

Nagy Anita

Nyúl Zoltán

Ring Tamás

Sáfrán Gábor

Sztruhár Szabolcs

Trenz Judit

Vass Anita

Zeke Zsuzsanna 

 

 

1992/1993-as tanév

8. b osztály

Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna

Osztályfőnök: Dömötör Árpádné 

  

 

Babcsány Krisztina

Baki Katalin

Barnák Tímea

Bendják Barbara

Békés Zsuzsanna

Domokos Klarissza

Fazekas Zsuzsanna

Györgyfi Judit

Harich Bernadett

Hartman Gábor 

Hegedűs Nóra

Hidvégi Brigitta

Horváth Attila

Juhász Tünde

Karácsony Anita

Kádár Eszter

Kónya Melinda

Korenyák Szabolcs

Magyar Andrea

Misku Csilla 

Őszi Nóra

Sáfrány Balázs

Sípos Brigitta

Sípos Katalin

Szabó Krisztina

Sztuhár Balázs

Tóth Angelika

Ványi Barbara

Végh Andrea 

 

 

1992/1993-as tanév

8. c osztály

Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna

Osztályfőnök: Tóth Ferencné 

Bartók Anita

Czibolya Mária

Demeter Dániel

Farkas Antal

Forró Attila

Gyökér János

Kajzinger Ferenc 

Katona János

Kiss Norbert

Kiss Róbert

Kovács Annamária

Nagy Róbert

Őszi Katalin

Pajor Anita 

Pálinkás Erika

Podonyi Éva

Szabó Márta

Szécsényi Zoltán

Szűcs Gergely

Torda Attila

Zólyomi Ferenc 

 

1993/1994-as tanév

8. a osztály

Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna

Osztályfőnök: Kalicz Albinné

Agócs István

Balogh István

Barnavári Erika

Barócsi Barbara

Fenyvesi Gábor

Gábor Róbert

Harmati Adrienne 

Hévíz Andrea

Kelemen Mónika

Kiss Tibor

Kovács Hajnalka

Kovács Henrietta

Kurunczi Tamás

Mácsai Viktor 

Madarász Nikoletta

Mayer Gabriella

Mezei József

Nagy Tünde

Pásztor Csaba

Petrovics Krisztián

Stuhár Zoltán 

 

1993/1994-as tanév

8. b osztály

Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna

Osztályfőnök: Salamon Ferenc

Bajtai Szilvia

Balajti Szabolcs

Balogh Ádám

Erdélyi Katalin

Esze Judit

Hanzerik Krisztián

Hartman Judit

Háromszéki Zsolt

Karácsony Rita

Kiss István 

Komjáti Tamás

Lelkes Andrea

Lukács Bálint

Marton Éva

Máté György

Miklós Eszter

Molnár Krisztina

Nagy Péter

Pap Tímea 

 

Podonyi Zsanett

Príma Balázs

Rosiczky Ildikó

Sáfrány Orsolya

Smid Péter

Szedmák Gergely

Szűcs Márta

Tóth Richárd

Vasas Roland 

 

 

1993/1994-es tanév

8. c osztály

Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna

Osztályfőnök: Tóthné Csabli Magdolna

Balogh Nándor

Balogh Zoltán

Bánfai Éva

Bettenbuk István

Dombóvári Tamás

Fukalyek Zsolt

Hostyánszki István 

Karlovics Alíz

Klement Ferenc

Kontra Nándor

Kontra Zsolt

Kulacsik Ferenc

Lukóczki Gábor

Madaras Lívia 

Maróti Renáta

Miklós László

Oláh Szilárd

Oldal Zsuzsanna

Sáfár Milán

Szentgyörgyi Bernadett

Zsilka Péter 

 

1994/1995-ös tanév

8. a osztály

Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna

Osztályfőnök: Tóthné Vasas Zsuzsanna

 

 

Balogh Erika

Baranyi Béla

Bánkúti László

Bata Barnabás

Czibolya Éva

Csordás Nikoletta

Dániel Péter

Faragó Csilla

Huszár Gábor

Juhász Katalin 

Katona Krisztina

Kis Tamás

Kozma Zsolt

Lévai Tamás

Magyar Zoltán

Márkus Norbert

Nagy Róbert

Pálinkás Péter

Pötös Zsuzsanna 

 

Rendik Tóth Marianna

Smid Csaba

Szederkényi Gergely

Tomcsányi Zoltán

Tóth Balázs

Tresó Kálmán

Várhegyi Ádám

Vígh György

Vitay Ferenc 

 

 

1994/1995-ös tanév

8. b osztály

Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna

Osztályfőnök: Szabóné Bednárcsik Márta

Almási Norbert

Ambrus Éva

Balaton Klaudia

Barna József

Fehér Ákos

Fehér Erzsébet

Hangya Attila

Járvás Mónika 

Juhász Péter

Katona Gábor

Kárpáti Tamás

Kovács Enikő

Laczkó Adrienn

Mezei Marianna

Őszi Bálint 

 

Szabó Katalin

Szappan Mátyás

Szigeti Éva

Vallus Ágnes

Veres Tamás

Víg Katalin

Zsámboki János 

 

 

1994/1995-ös tanév

8. c osztály

Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna

Osztályfőnök: Dr. Makkay Imréné

Agócs Gábor

Bárdi Gyula

Berta Miklós

Farkas Bence

Fehér István 

Hatalyák Gábor

Kocsis Imre

Kristóf Beatrix

Kulacsik Ferenc

Miklós László 

Pádár György

Pálinkás János

Polhovszkaja Valentina

Varga Péter

Zsigri János 

             

                          

1995/1996-os tanév

8. a osztály

Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna

Osztályfőnök: Ács Erzsébet 

Babcsány Péter

Bánfai Marianna

Budai Krisztián

Czank Krisztián

Guba Imre

Forró Zoltán

Fukalyek Zoltán

Hévíz Krisztina 

Holló Zsanett

Janota Melinda

Katona Tamás

Kenéz Marianna

Király Mária

Kis Andrea

Kontra Norbert

Kovács Levente 

Molnár Gábor

Ocsovai Viktor

Oláh Árpád

Őszi Marianna

Pálinkás Ilona

Szilágyi Tibor

Szitovszki Mirkó

Tóth Márton 

 

1995/1996-os tanév

8. b osztály

Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna

Osztályfőnök: Major Istvánné 

Acsay Judit

Arlett Marianna

Ádám László

Bús Norbert

Csomor Ilona

Hajdú krisztián

Kis Péter 

Kiss Erzsébet

Klimó Judit

Lakatos Lóna

Magyar Krisztina

Mezi Tamás

Szabó László

Szappan Erika 

Sztankovics Marianna

Tiszai Katalin

Torda Tibor

Varga Tímea

Varga Viktória

Vámos Veronika 

 

 

1995/1996-os tanév

8. c osztály

Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna

Osztályfőnök: Vojnárovics József

Ábrahám Attila

Balog Nándor

Bankos Beatrix

Bankos Brigitta

Berdó Márta

Gadácsi Piroska

Gilján Tibor

Gyökér Attila 

Holló Andrea

Jenei Máté

Juhász László

Juhász Tímea Katalin

Káré János

Kiss Beatrix

Kovács Krisztián

Kovács Marianna 

Lipusz János

Sisa Roland

Szalkai Nikoletta

Sztána Anett

Sztuhár Mónika

Tóth Gábor

Tóth Magdolna 

 

 

 

1996/1997-es tanév

8.a osztály

Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna

Osztályfőnök: Tóth Ferencné 

Almási Éva

Almási Gabriella

Ábrahám Marianna

Bánkuti Viktor

Barkóczi Ferenc

Burda Tamás

Dukai Angéla

Háromszéki György 

Hegyi Zoltán

Horváth Norbert

Huszár Szabina

Jerman Krisztina

Kádár Attila

Magyar Gábor

Nagy Gabriella

Nagy Mónika 

Pintér László

Rudas Krisztián

Somogyi Gabriella

Szedmák Eszter

Sziráki Gábor

Tóth Tamás 

 

 

              

1996/1997-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna

Osztályfőnök: Sághy Antal 

 


Balázs Péter

Balla Roland

Bors András

Fekete András

Gergics Beáta

Ginczli Nikolett

Györkis Csilla

Gyurika Krisztián

Hajdu Krisztián 

Hegyes Attila

Lelkes Hajnalka

Lézu Zsuzsanna

Magyar Csaba

Medveczki Ágnes

Meleg Ildikó

Renka Julianna

Rosiczky László

 

Sike Gábor

Simor Mihály

Sóos Attila

Szigeti Róbert

Sztána Tibor

Szurnyák Barbara

Tóth Gábor

Trenz László 

 

  

1997/1998-as tanév

8. a osztály

Igazgató: Kovács János

Osztályfőnök: Dömötör Árpádné 

Barkóczy Ferenc

Bata Anna

Csomor Krisztina

Csomor Marianna

Gyurika Krisztián

Hajnal Nikolett

Holló Anett

Holló Dániel

Juhász Ferenc

Juhász Mária 

Katona Rajmund

Király Sándor

Kis Szilvia

Kozma Anett

Kovács László

Ladányi Brigitta

Mihalik Róbert

Molnár Anita

Nagy Gábor 

 

Pap József

Pernye Andrea

Péter Beatrix

Szabó Gábor

Sztána Tibor

Rendik Tóth János

Tarbai Mária

Varga Nikoletta

Varga Roland 

 

 

1997/1998-as tanév

8. b osztály

Igazgató: Kovács János

Osztályfőnök: Tóthné Csabli Magdolna 

Ádám Judit

Baranyi Tibor

Bata Balázs

Berta Katalin

Cziczka Gergely

Csányi Ildikó

Csordás Roland

Duba Gergely

Dudás Gábor

Ferencz László

Gaál Viktor  

Haller Kitti

Hanzerik Bernadett

Horti Dániel

Horváth Zsolt

Jánosi Balázs

Juhász Kinga

Juhász Linda

Karácsony Judit

Kassai András

Kenéz Anita 

 

Kukta Hajnalka

Ladányi Eszter

Major Norbert

Nagy Mónika

Pazdera Szandra

Somogyi Nikolett

Szabó Norbert

Szabó Tamás

Szabó Zsuzsanna

Vámos Eszter

 

 

1998/1999-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Kovács János

Osztályfőnök: Kalicz Albinné 

Almási Zsuzsanna

André Andrea

Ábrahám Csaba

Balog Ádám

Blaskovics Roland

Budzsáklia Adrián

Cseh Zsuzsanna

Csernák Adrienn

Csikós Éva

Csomor Enikő Éva

Dudás Ildikó 

Dukai István

Juhász Szilvia

Katona Klaudia

Kiss Tivadar

Klimó Zsuzsanna

Kővári Csilla

Madarász Viktória

Nagy Krisztián

Nagy László

Nagy Nikolett

 

Príma Péter

Püspöki Mónika

Somogyi Angéla

Somogyi József

Stuhár Krisztán

Szalmási Judit

Szőke Brigitta

Szűcs Szilvia

Tóth Beatrix

Ürmös Zoltán 

 

 

1998/1999-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Kovács János

Osztályfőnök: Tóthné Vasas Zsuzsanna 

Acsay Anna

Agócs Ádám

Bakos Ádám

Bertók Attila

Csordás Alexandra

Debreceni Tamás

Demeter Nikoletta

Dombóvári Krisztina

Erdélyi András 

Fülöp Judit

Juhász István

Kis Eszter

Kiss Tibor

Kocsonya Eszter

Kocsonya László

Kontra Katalin

Kovács Anita

Menyhárt István 

Mezi Tímea

Őszi Boglárka

Pacsold Nikoletta

Pásztor Roland

Pásztor Tamás

Rendik Tóth Szilvia

Szlobodnyik László

Tóth Anett

Vass Adrienn 

 

1999/2000-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Kovács János

Osztályfőnök: Ács Erzsébet

Bajtai Gábor

Bánfai János

Bárány Dávid

Barkóczy Csilla

Bitter Attila

Bolla Kitti 

Czibolya Gábor

Fehér Alíz

Gyenes Dávid

Matiszlovics Márton

Máthé Gellért

Medveczki Ferenc 

Nagy Amanda

Nagy Levente

Pálinkás Anita

Srej Georgina

Szigeti István

Zsilinyi Brigitta 

 

1999/2000-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Kovács János

Osztályfőnök: Ráczné Zsosa Ágnes 

Deák Szilvia

Fazekas Katalin

Gyurovics Mária

Haller Violetta

Karácsony Anett

Kátai Renáta

Major Andrea 

Kiss Sándor

Laczik Nikolett

Molnár Ádám

Racsek Rita

Rideg Csilla

Sándor Mária

Sípos Imre 

Sisa Gyöngyi

Szombati Lajos

Sztána Csaba

Tiszárovics Dániel

Toldi Csaba

Tóth Bernadett

Ványi Gergő 

 

1999/2000-es tanév

8. c osztály

Igazgató: Kovács János

Osztályfőnök: Szabóné Bednárcsik Márta 

Angyal Szabolcs

Balog Eszter

Berta Gábor

Bodnár Gabriella

Budai Viktor

Fujdiár János

Hronyecz Nikolett 

Jenei Zoltán

Kalicz Réka

Kis Gizella

Kiss Viktor

Maróti Péter

Medveczki Gábor

Molnár Vilmos 

Oldal Viktória

Őszi Mónika

Papp Annamária

Pötös Renáta

Sziráki Szilvia

Tóth Szilvia 

 

 

2000/2001-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Kovács János

Osztályfőnök: Sághy Antal 

Agócs Tamás

Asztalos Viktor

Barna Beatrix

Bata Ferenc

Berze Mónika

Dombóvári Lilla

Dudás Szabolcs

Erdélyi Orsolya

Fodor Viktória 

György Zsuzsanna

Káré Kitti

Kocsis Roland

Kontra Krisztina

Kosztrub Orsolya

Laczkó Szilvia

Langó Katalin

Pap István

Pásztor Henrietta 

Sebők Nikoletta

Smid Laura

Szalmási Roland

Szlanicz János

Táskay Tamás

Varga Balázs

Varga Ivett

Varga Péter 

 

 

 

2000/2001-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Kovács János

Osztályfőnök: Tóth Ferencné 

Bedő József

Bognár Judit

Bognár Tamás

Burda Viktória

Dudás Nikolett

Ginczli Roland

Gorgyán Zoltán 

Györkis Viktória

Kalicz Tímea

Katona Janka

Kiss Adrienn

Kovács Csaba

Láng Róbert

Lázár János 

Oláh Szabolcs

Renka Gabriella

Sípos Tímea

Valentínyi Nóra

Várhegyi Adél

Zsigri Zsolt

 

 

2001/2002-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Kovács János

Osztályfőnök: Tóthné Csabli Magdolna

 

Barkóczi Andrea

Bóna Hajnalka

Csajbók Csilla

Fülöp Richárd

Gilján Alexandra

Hegyi Eszter

Holecz Klaudia 

Juhász Barbara

Kontra Márton

Kricsfalussy Tímea

Langó Krisztina

Lovas Viktória

Nacsa Gábor

Papp Orsolya 

Püspöki Renáta

Szabó Tamás

Szecskó Mária

Toldi Renáta

Udvarnoki Csilla 

 

 

  

2001/2002-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Kovács János

Osztályfőnök: Major Istvánné 

Balogh Adél

Bártfai Ádám

Berki Tibor

Bitter Bettina

Burda Béla

Csábrági Barbara

Csányi Sándor

Deák Gábor 

Faragó Róbert

Karácsony Zita

Laska Beáta

Magyar Andrea

Molnár Szilvia

Nagy Lilla Anita

Őszi Bernadett

Sáfrány Anikó 

Szalai Viktor

Szentmarjai Réka

Szlobodnyik Ágnes

Sztruhár Ágnes

Tisza Tamara

Török IvettDalma

Zsólyomi Ádám 

 

 

2001/2002-es tanév

8. c osztály

Igazgató: Kovács János

Osztályfőnök: Kalicz Albinné

Balogh Henrik

Berdó Gábor

Bojtos Andrea

Csernák Gergő

Fekete Anett

Forgó Attila 

Fujdiár Beáta

Győri Krisztián

Horváth Ferenc

Hostyánszki Zoltán

Juhász Julianna

Juhász Norbert 

 

Mihalik Attila

Molnár Krisztián

Püspöki Csaba

Szabó Tibor

Tóth Dániel

Trenz Gábor 

 

 

2002/2003-as tanév

8. a osztály

Igazgató: Kovács János

Osztályfőnök: Misinszkiné Kis Laura 

Agócs Julianna

Balog Dávid

Balog Renáta

Baranyi Csilla

Bártfai Ádám

Berta Tamás

Dajkó Csilla

Dencs Adrienn

Éder Ferenc

György Dániel

Gyuricza Kitti

Hajdu Viktor 

 

Henczler Gábor

Horváth Natália

Huszár Mercédesz

Kádár Brigitta

Korsós Zsolt

Kovács Zsolt

Kónya Ferenc

Kőmíves Viktor

Matiszlovics István

Nagy Nikoletta

Oroszi Katalin

Oroszi Tibor 

 

Párczen Anett

Petrovics Viktor

Pintér Tamás

Porubcsánszki Dániel

Püspöki Norbert

Réti Anita

Sápi Zoltán

Szabó Regina

Sztankovics Bernadett

Tóth Nikolett

Tóth Tamás

Visnyei Katalin 

 

2002/2003-as tanév

8. b osztály

Igazgató: Kovács János

Osztályfőnök: Tóthné Vasas Zsuzsanna 

Ajtai Patrícia

Balog Alexandra

Berlik Nándor

Deák Éva

Gulyás Károly

Gyurkó Henrietta

Gyurán András

Horváth Tímea 

Juhász Erika

Kátai Csilla

Kővári Ádám

Márkus Tímea

Sebák Nikoletta

Sebők Martin

Sédi Edina

Sisa Gábor 

Sisa Tímea

Szabó Dorottya

Szlanicz Kinga

Szuha Roland

Szuhanyik Viktória

Tollár Péter

Wajkai Szabolcs 

 

 

2003/2004-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Kovács János

Osztályfőnök: Ráczné Zsosa Ágnes 

Balog Andrea

Balog Renáta

Bedő Brigitta

Csíkos Krisztina

Damó Mihály

Duba Zsanett

Gregus Gergő

Labáth Roland 

Litkei Renáta

Mészáros Alexandra

Molnár Alexandra I.

Molnár Alexandra II.

Nagy Bianka

Nagy Dániel

Oláh Melinda 

 

Sisa Krisztina

Szigeti Bálint

Szőlősi Ákos

Tőzsér Péter

Ungi József

Üsztöke Gabriella

Varga Roland 

 

 

2003/2004-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Kovács János

Osztályfőnök: Ács Erzsébet 

Bakos Alexandra

Bán Melinda

Bárány Tibor

Budavári Alex

Daróczi Dorottya

Dudás Zsolt

Gugyela Gábor

Hajdu Csaba

Horti Veronika 

Horváth Béla

Horváth Zsuzsa

Jávorka László

Laska Zsófia

Lévai Gabriella

Mezei Gábor

Molnár Lívia

Nagy Dóra 

 

Nagy Noel

Pásztor Anett

Piller Zsanett

Podonyi Anikó

Sápi Attila

Tiszárovics Balázs

Torma Andrea

Tóth Tímea 

 

 

2003/2004-es tanév

8. c osztály

Igazgató: Kovács János

Osztályfőnök: Balogh Zoltán

Bata Kitti

Berze Anikó

Előházi Attila

Gyurán Adrienn

Hajnal Csilla Ildikó

Juhász Márta 

Kiss Dávid

Kricsfalussy Miklós

Lipusz Bernadett

Lipusz István

Molnár Tünde

Őszi Andrea 

Piroska Tibor

Tóth Georgina

Szabó Gábor

Szabó Márk

Visnyei Brigitta

 

 

2004/2005-ös tanév

8. a osztály

Igazgató: Kovács János

Osztályfőnök: Sághy Antal 

 

 

Ander Tamás

Balog Balázs

Csomor János

Csordás József

Gulyás Eszter

Kállai Krisztina 

Klimó Ágota

Kovács Tamás

Ludvig Róbert

Molnár Melinda

Molnár Mónika 

 

Ország Nikoletta

Sebők Zsanett

Szabó Krisztián

Tóth Krisztián

Varga Hajnalka Mónika 

 

 

2004/2005-ös tanév

8. b osztály

Igazgató: Kovács János

Osztályfőnök: Szabóné Bednárcsik Márta 

Balaton Bernadett

Balog Alexandra

Bertók Anita

Bertók Laura

Burda Barbara

Deák Zsófia

Fodor Imánuel

Hadházi Helga 

Kása Dávid

Kele Zsófia

Langó Marianna

Langó Rudolf

Lipusz Krisztián

Lopkovitz Viktor

Márkus Ádám

Máté Eszter 

Mészáros Richárd

Mező Gabriella

Némedi Andrea

Oláh Szandra

Püspöki Réka

Rácz Roland

Rohács Mónika

Süveges Viktor 

 

2005/2006-os tanév

8. a osztály

Igazgató: Kovács János

Osztályfőnök: Major Istvánné 

Ajtai Márió

Ajtai Tünde

Balogh István

Balog Norbert

Balog Richárd

Borbás Balázs

Botos Leonetta

Damó Dávid 

Fodor Klaudia

Kis Alexandra

Kovács Kitti

Laczik Alexandra

Lantos Dániel

Litkei Alexandra

Molnár Judit 

 

Nagy Mónika

Pazdera Patrik

Sármány Mónika

Szederkényi Roland

Tóth Alexandra

Tóth Mihály

Tóth Roland

 

 

2005/2006-os tanév

8. b osztály

Igazgató: Kovács János

Osztályfőnök: Kalicz Albinné 

 

Anderkovics Rita

Balázs Alexandra

Bártfai Péter

Blazsek Norbert

Boros Szilárd

Czene Dávid

Daróczi Diána

Fodor Péter

Gál Olivér

Hacsavecz Attila

Juhász Bettina

Katona Adrienn

Kis Julianna

Kosdi Péter

Lövey Anett

Makláry Brigitta

Mezei Tímea

Mezi Gábor 

Nyitrai Dávid

Ozsvát László

Réti Zoltán

Szatmári Zsolt

Szécsényi Renáta

Szilágyi Bernadett

Szőke Tamás

Valakovics Kinga

Vincze Ivett 

 

2006/2007-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Kovács János

Osztályfőnök: Lipkovics Erika

Balog Mónika

Balog Sándor

Barna Márk

Csorvási Szandra

Damó Péter

Farkas Krisztián

Fülöp Virág 

Gonda Ádám

Kása Máté

Kelemen László

Lipusz Tamás

Molnár Dávid

Molnár Zoltán 

 

Nagy Gábor

Pete Dávid

Podmaniczky Adrián

Sziráki Orsolya

Vígh Roxána

Zsigri Zoltán Márió 

 

 

2006/2007-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Kovács János

Osztályfőnök: Czenéné Bodnár Edit 

Anderkovics Bálint

Bálint Bence

Balog Beatrix

Bobály Balázs Richárd

Basa Patrícia

Cseh Gergő

Deák Veronika

Járvás Bernadett 

Kapuszta Dóra

Koleszár Blanka

Kovács Krisztina

Kovács Zsanett

Kulcsár Krisztián

Ladányi Zoltán

Mező Gergő

Péter Beáta 

Piller Vivien

Porubcsánszki Péter

Punyi Zsolt

Rácz Anett Réka

Rácz Gréta Marianna

Tolcsvai Elemér

Üsztöke Laura

Zsólyomi Tibor 

 

 2007/2008-es tanév

8. a osztály

Igazgató: Ságiné Szűcs Klára

Osztályfőnök: Balogh Zoltán 

 

Balogh Krisztina

Czibolya Tünde

Csemer Laura Szabina

Csorvási Christofer

Fajcsik Katalin

Garamvölgyi Dávid

Előházi Gergő

Farkas Edina 

Gátfalvi Gergő

Gátfalvi Tímea

Hajdu Brigitta

Horváth Dalma

Kővári Mihály

Lázár Roland

Mészáros Péter

Mezei Dávid 

Miklós Csaba

Molnár Gergely

Nagy Ádám

Péntek Andrea

Szakán Péter

Torda Tamás

Varga Richárd 

 

 

2007/2008-es tanév

8. b osztály

Igazgató: Ságiné Szűcs Klára

Osztályfőnök: Kövér Csilla 

Balázs Tibor

Balogh Natália

Balogh Péter

Bertók Tamás

Endrődi Fruzsina

Fehér Szintia

Figler Aida

Hanthy Viktor 

 

Hencz Nikoletta

Kurucz Bettina

Lipusz Richárd Bence

Lopkovitz Bianka

Ring Judit

Sápi József

Szabó Adrienn

Szabó Richárd Dávid

 

Szűcs Bence

Tolcsvai István

Valcsák Károly

Valcsák Róbert

Varga Angelika

Veréb Brigit

Vörös Blanka 

 

 

 

2008/2009-es tanév
8.a osztály
Igazgató: Ságiné Szűcs Klára
Osztályfőnök: Szabóné Bednárcsik Márta

     
Ajtai Zsolt Koren Richárd Oláh Balázs Gergő
Bárány Tímea Kovács Erzsébet Pernye Tamás
Bognár Bálint Kovács Róbert Tamás Pernyész Zsaklin
Borbás Lilla Kozma Kinga Püspöki Richárd
Bozó Patrik Langó Bernadett Sárközi Vivien
Éder Krisztián Lovas Zoltán Sipos Szandra Mária
Geiger Tünde Melkó Attila Varga Adrienn
Hacsavecz Barbara Molnár Andrea Rebeka  
Kiss Ádám Molnár Gábor  

 

2008/2009-es tanév
8.b osztály
Igazgató: Ságiné Szűcs Klára
Osztályfőnök: Ács Erzsébet

     
Berki Antal Katona Tamara Mihály László
Besenyei Beáta Kiss Angéla Nyerlucz Renáta
Borsodi Kinga Kocsis Inez Petrovics Dániel
Botos Gyula Koleszár Soma Szatmári Mihály
Edvi Marcella Ludvig Gina Szűcs Paula
Horti Krisztofor Mező Mátyás Telek Marianna

 

2009/2010-es tanév
8.a osztály
Igazgató: Ságiné Szűcs Klára
Osztályfőnök: Kalicz Albinné
 
Ander Dániel Hoffmann Dorottya Piroska Erika
Balaton Kitti Kővári Dávid Szécsi Beáta
Balog Barbara Kulcsár Ákos János Szűcs Bálint
Csemer Vivien Matula Martina Torma Ádám
Gábor Anett Mester Nikolett  
Gábor Kinga Paraszt László Gergő  

 

2009/2010-es tanév
8.b osztály
Igazgató: Ságiné Szűcs Klára
Osztályfőnök: Major Istvánné
 
Ajtai Diána Luklíder János Regős Csilla Imola
Cseh Balázs Maka Dávid Szebellédi Nikolett
Dávid Balázs Mezei Ádám Zoltán Tóth Katalin Kitty
Fülöp Tibor István Molnár Réka Urbán Kitti
Kormos Dávid Nagy Benjamin  
Ludvig Zsolt Dániel Pernye Ádám  

 

2010/2011-es tanév
8.a osztály
Igazgató: Ságiné Szűcs Klára
Osztályfőnök: Sághy Antal

 

Balog Szilveszter Fehér Zoltán Lipusz Erika
Bárány Dániel Hajas Adrienn Molnár Zsolt
Bedő Barbara Jávorka Márk Pernyész Richárd
Bognár Bernadett Király Dóra Takács Lejla Fanni
Csikós Patrik Dávid Kővári Dominika Túri Edina
Csólya Tímea Labáth Rajmund Kanzler Ádám
Csomor Andrea Lengvári Sándor Nagy Ádám
Edvi Szabolcs Dániel Leskó Lilla  

 

2010/2011-es tanév
8.b osztály
Igazgató: Ságiné Szűcs Klára
Osztályfőnök: Lipkovics Erika

Balázs Krisztián Lázár Nikolett Tesánszki Kamilla
Bálint Sára Anna Ludvig Krisztina Tihani Gábor
Czene Gabriella Lummer Cintia Tóth Amanda Fanni
Deák Enikő Mészáros Gábor Tóth Dániel
Gál Alexandra Pajkos Dániel Tóth Martina Evelin
Kocsis Imola Pete Melitta Tóth Máté
Kodák Adrienn Radics Márk Tuza Petra Nóra
Kovács Tamara Szalay András Andreas Vizsolyi Krisztina
Kozsa Adrián Székely Klaudia  
Kriston Zsombor Szőke Renáta  

 

2011/2012-es tanév
8.a osztály
Igazgató: Bakosné Mester Mónika
Osztályfőnök: Czenéné Bodnár Edit

Balog Rita Kiss Bertalan Schrei Dávid
Báti Richárd Koren Alexa Szuetta Máté
Budai Dániel Kővári Enikő Tavaszi Brigitta
Hidvégi Erik Nagy Dávid László Vas Zoltán Márk
Káposzta Krisztián Róbert Püspöki Kitti  
Király Krisztián Püspöki Petra  

 

2011/2012-es tanév
8.b osztály
Igazgató: Bakosné Mester Mónika
Osztályfőnök: Balogh Zoltán

Antal Melinda Dudás Róbert Pete Gréta
Balog Andor Horváth Attila Rácz Hajnalka
Baranyi Barnabás Kalmár Melinda Sebák Dzsenifer
Bánszki Szabolcs Kerékgyártó Martin Szlanicz Ádám
Bártfai Bálint Kovács Dóra Varga Cintia
Besze Dávid Mátrai Erik  
Borsodi Regő Nagy Vivien  

 

2011/2012-es tanév
8.c osztály
Igazgató: Bakosné Mester Mónika
Osztályfőnök: Lipkovics Gáborné

Bartók Diána Kolozs András Dorián Torda Ivett
Birtalan Dávid Zsolt Labát Erik Márió Tóth Anett
Csekő Eszter Molnár Krisztián Tóth Arnold
Daróczi Bertalan Nagy Nikolett Turi Alexandra
Erős Neszta Porubszki Máté Váraljai Richárd
Kelemen Márk Sasvári Virág  
Kerek Csaba Tábi Péter  

 

2012/2013. tanév
8. a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Balogh Zoltán

Bárdi Klaudió Huszár Vincze Krisztián Oláh Ádám
Besenyei Krisztián Kovács Martin Benett Rácz Bence
Csizmár Richárd Kovács Márton Sándor Rozgonyi Roland Zoltán
Csoma Zoltán Dominik Kovács Roland Szlucska Elizabet
Dudás Gábor Kurucz Katalin Szomori Regina
Hanthy Kornél Lummer Dániel Szőke Vivien
Hencz Bernadett Zsófia Mile Henrietta Vakulya Márk
Hódi Regina Nagy Kamilla Brigitta  

 

2012/2013. tanév
8. b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Varga Lajosné

Készítette: Imrényi-Kovács Ildikó fotográfus, e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Alvégi Szilvia Langa Klaudia Bernadett Tóth Katalin Kinga
Balczó Evelin Makádi Alexandra Unghi Veronika
Baranyi Magdolna Rita Molnár Kristóf Varga Brigitta
Bernáth Roland Molnár Milla Regina Varga Péter
Bóta Péter Nagy Alexandra Vas Dániel
Dudás Dominika Dorottya Pekker Máté  Veres Anett Ildikó
Hegedűs Luca Pál Balázs Vitok Fanni
Kanzler Dávid Norbert Stuhár Bernadett  
Laczkó Balázs Szabó Krisztián  

 

2013/2014. tanév
8. a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Misinszkiné Kiss Laura

Balaton Bertold Forgó Bianka Szomori László
Balog Cintia Lelkes Orsolya Tóth Erik
Balog Klaudia Litkei János Vass Vivien
Bárdi Eszmeralda Molnár Bence Zales Anasztázia
Éder Bence Nagy Martin Mikó Margaréta
Fajcsik Dániel Szabó Nóra Kira  

 

2013/2014. tanév
8. b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Kalicz Albinné

Balázs Olivér Kékesi Dóra Muzsi Martina Valentina
Bartus Roland Kepes Máté Nagy Petra
Duka Ibolya Kiss Dávid I. Pászti Roland
Fehn Stefánia Martina Kiss Dávid II. Szekeres Máté
Györkis Martin Koós Rita Zatykó Dominika
Hoffmann József Lummer Ivett  
Járeb Dominika Kitti Medve Krisztofer Mátyás  

 

2014/2015. tanév
8. a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Major Istvánné

Bálint Zsolt Alex Fekete László Bence Lackó Csenge Patrícia
Bárdi Márk Garamvölgyi Martin Lazányi Rebeka Barbara
Bóta Anna Hornyák Krisztián Mező Gábor Ádám
Bukovics Kinga Dóra Horváth Barna Nagy Attila Tamás
Burda Fruzsina Jászberényi Leila Rádi Róbert
Buzás Szilvia Kelemen Dávid Tamás Krisztián Lajos
Darázs Martin Kontra Barbara Zsoldos Alíz
Decsi Tamás Kovács Szabolcs  

 

2014/2015. tanév
8. b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Kövér Csilla

Balogh Dzsenifer Koren Réka Viktória Pesti Gabriella
Budai Martina Kovács Kristóf  László Réthi Boglárka
Csikós Patrícia Szilvia Lendvai Dániel Tari Arnold Móric
Éder Bence Litkei János Tóth Eszter
Fekete László Maka Kornél Tyukodi Mirtill
Horváth András Mátrai Madlen Zelnik Dániel
Kalyó Levente Norbert Nagy Dorina Renáta Zólyomi Ferenc
Kerékgyártó Dzsenifer Pál Attila  
Kókai Eszter Anna Penderik Márk  

 

2015/2016. tanév
8. a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Lipkovics Gáborné

Birtalan Ákos Kormos Boglárka Rápolti Dániel
Calo Angelika Kovács Richárd Norbert Rápolti Gergely
Csikós Rajmond Mihály Kulacsik Ágnes Rozgonyi Dóra
Dudás Dávid Lelkes Dániel Szajkó Szintia Bernadett
Duka Ferenc Ludvig Emília Szűcs Donát
Endrődi Dorina Molnár Martina Tarcsányi Ivett
Faragó Róbert Orjovics Rebeka Adrienn Urbán Ivett
Györkis Tamás Porczió Mercédesz Wágner Dorina
Kerékgyártó Kinga Rácz Álmos Zsíros Kende Pál

 

2015/2016. tanév
8. b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Lipkovics Erika

Bagyinszki Alexandra Földi Tímea Molnár Mária Zsófia
Balázs Bernadett György Erika Rozália Nagy Dominik
Balog Ramóna Hegedűs Klaudia Papp Diána
Baranyi Dominik Horváth Panna Cintia Petri Laura
Baranyi Martin Attila Józsa Elizabet Debóra Réthi Loretta Zsófia
Buru Ádám Kercsik Dávid Szénási Arnold
Buru Gergő Markó Daniéla Vass Dávid
Csernák Noémi Enikő Márkus Martin Zsoldos Olivér

 

2016/2017. tanév
8.a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Bolla Gabriella

Bánfai Alexandra Evelin Kékesi Gábor Nagy Blanka Boglárka
Bohdan Maksym Kolozs Loránd Nagy József Máté
Bukovics Gergő Géza Kótai Réka Penderik Erik
Hegedűs Sándor Lackó Lili Dalma Rozsnoki Letícia
Jobban Bence Lendvai Máté Tóth Mercédesz
Jónás Dorina Melykó Brendon Zoltán Urbán Milán
Katona Bence Tamás Mile Roland  

 

2016/2017. tanév
8.b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Czenéné Bodnár Edit

Ajtai Melissza Kovács Zoltán Németh Csaba
Ajtai Rajmund Medve Erik Márton Nyitrai Dániel
Duma Fanni Mészáros József Reinitzer Imre
Guba János Mikó János Dominik Tóbi Dorina
Horvát Dávid Nagy Arnold Levente Tóth Enikő
Iglai Zsófia Panka Nagy Szabolcs Varju Ádám
Kovács Éva    

 

Elektronikus Napló

Jégkorongozás

Keresés

Eseménynaptár

Június 2018
H K Sz Cs P Szo V
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Hirdetések

  • 1szazalek.jpg
  • 1szazalek_3.jpg

Digitális Oktatás

Oldalajánló

Statisztika

Ma7
Tegnap29
Ezen a héten280
Ebben a hónapban1128
Összesen96666

Látogató IP: 54.162.227.37 Visitor Info : Unknown - Unknown 18.06.24 Powered by CoalaWeb