Szakkörök

Frissítés folyamatban.


Szakkörök a 2015-2016-os tanévben I. félév
Szakkör megnevezése Pedagógus Időpont
       
Táblajáték Knyihár Nóra Szerda 7. óra
Kölyökatlétika Dr. Koleszárné Kelemen Beatrix Kedd 6. óra
Hagyományőrző Vudiné Barna Márta Csütörtök 7. óra
Néptánc (1-3. évfolyam) Fejér Erika Kedd 6. óra
Néptánc (5-7. évfolyam) Fejér Erika Szerda 7. óra
Énekkar Kövér Csilla Péntek 7. óra
Angol (2. évfolyam) Misinszkiné Kiss Laura Kedd 15.15-16 óra
Angol (3. osztály) Misinszkiné Kiss Laura Szerda 15.15-16 óra
Angol (6. évfolyam) Pethő Linda Szerda 7. óra
Rajz (1-4. osztály) Rizsákné Bíró Judit Csütörtök 6-7.. óra
Keringő Sánta Csilla Hétfő 7. óra
Palotás Sánta Csilla Csütörtök 16 óra
Modern tánc Sánta Csilla Hétfő 9-10. óra
Kézműves szakkör Kőváriné Szalkai Judit Kedd 7. óra
Kézműves szakkör Nosza Tiborné Hétfő 7. óra
Német szakkör Bolla Gabriella Hétfő 8. óra
KRESZ Balogh Zoltán Csütörtök 7. óra
Matematika Ács Erzsébet Kedd 7. óra
Asztalitenisz Ács Erzsébet Hétfő 15.30-16.30
Labdarúgás (1-2. évfolyam) Kővári Ádám Kedd/Csütörtök 6. óra
Labdarúgás (3-4. évfolyam) Kővári Ádám Szerda 6-7. óra
Atlétika (5-8. osztáy) Lipkovics Erika Csütörtök 14.30-15.15
Kézilabda (5-8. évfolyam) Lipkovics Erika Kedd
Csütörtök
14.30-16.00
15.15-16.45
Labdarúgás (5-8. évfolyam) Lipkovics Gáborné Hétfő
Szerda
14.15-15.30
14.15.-15.00
       
       
       
       
       

 

 

Az intézmény fenntartója

Hatvani Tankerületi Központ
3000 Hatvan, Radnóti tér 2.
Telefon: +36 37 795 214
E-mail: hatvan@kk.gov.hu

Elektronikus Napló

Digitális oktatás 2020

"Menő Menza"

Ökoiskola

Digitális Oktatás

Jégkorongozás

Eseménynaptár

Augusztus 2020
H K Sz Cs P Szo V
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Oldalajánló

Hirdetések

  • 1szazalek.jpg
  • 1szazalek_3.jpg

Statisztika

Ma0
Tegnap45
Ezen a héten45
Ebben a hónapban306
Összesen130693

Látogató IP: 18.207.108.191 Visitor Info : Unknown - Unknown 20.08.11 Powered by CoalaWeb

Keresés