Osztályok névsorai 2018/2019-es tanév

1.a osztály    

Osztályfőnök : Kőváriné Szalkai Judit

 

 

Balog Norbert Hatalyák Bence Saska Lilien Luca
Bankos Flórián Norbert Horváth Antónió Szabó Fanni
Baranyi Róbert Horváth Benedek László Sziget Heléna Annabella
Budai Andrea Éva Kaid Kathrin Varga Rubina Vanessza
Bures Cintia Viktóra Kiss Anna Kiara  
Gulyás Gabriella Jázmin Rézműves Róbert Krisztofer  
     
     

 

1.b osztály    

Osztályfőnök: Horváthné Zeke Piroska
 

Antal Hanna Hidas Szofia Ludányi Norbert
Balogh Viktóra Janik Violetta Magyar Janka
Benkő Dávid Jávorszki Panna Magyar Sára
Forgó Bence Juhász Kitti Réka Marton Hanna
Gulyás Artúr Kis Hermina Loretta Szécsényi Inez
Hamernyik Péter Kiss Borbála Ilona Torda Vanessza Izabella
Herényi Levente Laczi-Bidiga József Tóth Benedek

 

1.c osztály    

Osztályfőnök : Pete Zsoltné

 

Angyal Lili Guba Anita Erika Stuhár Olivér Tamás
Balog Henrik István Gulyás Botond Kálmán Szabó Arnold
Bánfai Botond Levente Győri Donát Bence Szabó Lili
Bogoly Olivér Botond Hajdu Gréta Szabó Panna Lilien
Burján Benedek Kallo Arjan Thoma Szekeres Tamás
Duma Barnabás Sára Áron Trenz Hanna
Futó Balázs Sárközi Lilla Varga Belián József

 

2.a osztály    

Osztályfőnök: Vudiné Barna Márta

Ajtai Andor Kiss Petra Zsaklin Riba Zoé
Bakk Dominik Zoltán Kovács Dominik Patrik Serfőző Dóra
Balog Gina Mészáros Róbert Zoltán Szigeti András Béla
Balog Renátó Nagy Attila Tordai Melánia Erika
Duka Armand Nagy Bence Tóth Ádám
Grósz Amina Rácz Mercédesz Visenyi Vivien Patrícia

 

2.b osztály    

Osztályfőnök: Rizsákné Bíró Judit

Antal Hedvig Katona Noémi Pásztor-Orosz Donát
Bakalár Gábor Tamás Kerek Viktória Petrovics Laura Dóra
Balogh Zsombor Kiss Amira Rózsa Dominik
Bárány Norina Kovács Gábor Solész László Vince
Dávid Árpád Kurucz Dóra Veronika Szatmári András Zoltán
Futó Anna Laurinecz Örs Hunor Szilágyi Pongrác
Gombár Huba Botond Nagy Levente Szujer Dorottya
Jancsó Benedek Nyíri Benedek Tóth Luca Vivien
Juhász Márk Pásztor-orosz Ábel Víg Peterke Zoltán
     

 

2.c osztály

   

Osztályfőnök: Deme Mónika

 

Adai-Görög Boglárka Mága Arnold Szabó Dávid
Balázs Blanka Makkai Teodor Szabó Maximilián
Czucka Csongor Gyula Mátrai Levente Szládik Bence
Györgyfi Máté Nagy Bence Péter Szűcs Aida Dézi
Kanzler Péter Pálinkás Enikő Varga izabella
Kéki Marcell István Pongrácz Lara Vivien Verebes Aldó
    Wágner Gergő László
     

3.a osztály
Osztályfőnök: Molnár Márta

 

Ajtai Loréna Bognár Anett Király Bianca
Ajtai Mercédesz Czakó Szonja Kodaj Gábor
Balog Kitti Cser Bence Milán Laktos Nelli
Balog Méri Farkas Angelusz Rudas Milán József
Balogh Vanessza Julianna Fekete Amanda Szabó László
Barna István Hegyi Rajmund Milos Szitás Zsombor
Batuska Szonja Enikő Huczka Szabolcs Varju Bálint
    Vona Benjamin

 

3.b osztály
Osztályfőnök: Viszlóné Karácsony Judit

 

Balog Hanna Jancsó Rózsa Panna Pintér Gréta
Csordás Noémi Jónás Máté Kristóf Podonyi Julianna
Dávid Kata Kishegyi Zsombor Rózsa Enikő
Faragó Boglárka Koczka Jázmin Soltész Milán
Gazsi Gergely Kónya Levente Soós Gergő
Gulyás Dénes Kovács Odett Szakolcai -Blázi Csaba
Hencz Gréta Hanna Laczi-Bidiga Anna Szeberényi Levente
Horváth Botond Medveczki Lilien Szerencsi Marcell
Illés Bence Mészáros Linda Boglárka Tóth Emma
    Vastag Máté

3.c osztály
Osztályfőnök: Smatrala Erzsébet

 

Balogh Hanna Lilána Juhász-Fekete Nikolett Palásti Kitti Lilána
Barkóczi Bálint József Kamocsai Marcell Lajos Pető Anna Hargita
Farkas Dorina Kiss Barnabás Szabó Bálint
Guba Norbert Kiss Dániel Szabó Nóra
Gyetvai Máté Kiss Szabolcs Szekeres Gergő
Győri Vince Barnabás Kovács-Rádai Zselyke Viszló Maja
Hajdu Gergő Nagy Bálint  
     


4.a osztály
Osztályfőnök: Nyírfalvi Melinda

   
 
Ajtai Mirella Budai Bence Palásthy Rolnad
Angyal Szabolcs Forró Dániel József Papp Melissza
Balog Erik Grósz Gábor Sebők Annamária
Balog Sándor Kollár Viktor Tibor Sütő Petra
Baranyi Viktória Lévai Csaba Tóbi Kristóf
Bárdi Lorenzó Nagy Milán  
     
     
4.b osztály    

Osztályfőnök: Juhász Gabriella

 
Anda Kristóf Hangódi Benjamin Némedi Tamás
Bakalár Zoltán Bálint Hegedűs Richárd Pálinkás Anett
Bicskei Zsombor Huszár Levente Rohács Bíborka Réka
Csuvikovszki Kinga Janik Zalán Sinoros-Szabó Lotti
Erdélyi Boglárka Jávorszki Olivér Szabó Patrik
Ertl Bence Kovács Dóra Szenczi Tímea
Fáczán Bence Lázár Bence Veizer Virág
Futó Blanka Megyeházi Anna Viktor Gergő
Gergics Márk Mészáros Hanna Alexa  
     
     
4.c osztály    

Osztályfőnök: Tóthné Mezei Ivett

 

Baranyi Ábel Heche Petra Pintér Ákos
Botos Emma Kéki Gergő Sára Ákos Ferenc
Buru Alexandra Kontra Dániel Sztyehlik Zoltán
Csollák Emili Molli Kopka Patrik István Tóth Fanni
Deák Réka Kovács Zsombor Varga Tímea
Filcsik Petra Oláh Olivér Benedek  
Györgyfi Anna Boglárka Pálinkás Zoárd Zoltán  
     

 

5.a osztály    

Osztályfőnök:Balogh Zoltán

Balla Emese Deme Natália Kiss Mirella
Balogh Márk János Duka Alex Nagy Kincső Csenge
Balogh Márk Zsolt Farkas Boglárka Papp Nimród Tamás
Balog Rikárdó Farkas Szilvia Szécsényi Patrik Rómeó
Bárdi Petra Romána Földi Vivien Mária Szilágyi Szabolcs Levente
Deme Kleopátra Györkis Dominik Noel  
     

5.b osztály
Osztályfőnök: Tóth-Ilkó Szilvia

   
Balog Gábor Gergics Mira Kónya Dániel
Burkus Márk Gombár Mihály Laczi-Bidiga Zsófia
Csuvikovszky Kornél Gyurika Elizabet Német Emese
Dombi Bendegúz Kári Eszter Sinoros-Szabó Botond
Fáczán Viktória Kiss Natália Soós Laura
    Szenczi Arnold
5.c osztály    

Osztályfőnök: Párkányi Rita

 

Akácz Lilla Kettős Zoé Lilla Pál Bence
Bánfai Benjamin Evariszt Kiss Zalán Ákos Robotka Lídia
Budai Alexandra Nóra Kótai Dorián Rozgonyi Hanna
Bukovics Réka Izabella Kovács-Rádai Amália Sasvári Luca
Czakó Levente Kovalovszki Henrietta Szabó Krisztina
Erős Vivien Panna Kőmíves Jázmin Eliza Szekeres Lilla
Fehér Péter Kronovetter Kristóf Imre Szigeti Hanna
Futó Orsolya Laurinyecz Ámon József Tóth László Barnabás
Horváth Nikolett Ildikó Lévai Zénó Tuza Benedek Máté
  Lukács Petra Varga Adrienn
6.a osztály    

Osztályfőnök: Czenéné Bodnár Edit

 

Ajtai Heléna Marianna Forró István Dávid Lévai Zoltán
Balogh Fanni Vivien Gaál Alexander Pete Dzsenifer
Balog Liliána Mária
Hartmann Dávid László
Szécsényi Dalma Natália
Balog Roland
Horváth Rozália
Szitás Zsófia
Balogh Zsolt Ottó
Kiss Erik László
Sztruhár Noémi
Csordás Mária
Lang Dominik
Vakulya Máté
Csordás Sándor    
 
 
 

 

6.b osztály

Osztályfőnök: Pusztai Mónika

Anda Zsófia Kovács Emma Gabriella Pálinkás Ivett
Bánkúti Eszter Zsófia Kőmíves Milán Pintér Marcell
Bicskei Bendegúz Lazányi Zalán Pokovai Emese
Brunner Eszter Nagy Luca Hanna Tujner István Márton
Brydl Mira Német Bence
Vastag Marcell
Horváth Csenge Nógrádi Nóra Zelnik Andor
     
     
6. c osztály

Osztályfőnök: Román Ernő

Ács Vanda Hrozik Fanni Melykó Dominik Patrik
Alföldi Patrik Iglai Lili Anikó Misinszki Kristóf Zsolt
Antal Sára Kettős Boglárka Kitti Sánta Balázs Csaba
Botos Dóra Kollár Boglárka Stuhár Boglárka
Gyetvai Patrícia Kőmíves Anna Petra Szabó Levente
Györki Kevin Tamás Kvacsány Karina Tóth Blanka Tirza
Horváth Julianna Lackó Kristóf László Zsiga Bálint
     
7. a osztály

Osztályfőnök: Lipkovics Erika

 

André Bálint Tibor Dobai Dorina Ludányi Noel
Baglyas Nelli Garda Dominik Roland Oláh Szilárd Bendegúz
Balázs Bálint Hidvégi Milán Oláh Virág Vivien
Balla Botond Ákos Hronyecz Kristóf László Szalóki Vivien Veronika
Balogh Roxána Jakab Mária Alexandra Tolnai Gergő Hunor
Báti Szilveszter Kiss Balázs Tóth Kristóf
Boros Martina Kovács Gergő Tóth Szimonetta
Czakó Bence Kovács Martin Tóth Viktória
  Lendvai Eszter
 

7.b osztály
Osztályfőnök: Lipkovics Gáborné

     
Ajtai Nikolasz Decsi Ákos Marosfi Gabriella
Balog Dzsesszika Fábián Botond Palásthy Alexander
Balog Krisztián Horváth Marianna Papp Martin
Balog Vanessza Kelemen Marcell Petrovics Péter
Bárdi Melissza Kővári Kevin Szabó Alexandra
  Marázi Dániel Ferenc Tóbi Damarisz
     
8.a osztály    

Osztályfőnök: Misinszkiné Kiss Laura

Akácz Réka Kepes Marcell Pintér Hanna
Antal Barnabás Koren Máté Viktor Rozgonyi Levente
Benke Endre István Kovács Balázs Szabó Marcell
Biralan Ákos Miklós Anasztázia Mónika Szabó Viktória
Bukta Brendon Nagy Levente Gergő Szabó Zalán
Juhász Mátyás Bálint Nagy Sándor Dániel Tuza Bálint Kristóf
Kajári Olivér Nagy-Tóth Vivien Wágner Alexandra
Kári Levente
Olasz Vivien
Zsiros Ármin Botond
  Pásztor Benedek Strunga Barnabás

 

8.b osztály

Osztályfőnök: Kövér Csilla

Adonyi Dorina Duma Kata Makó Vivien
Ajtai Kíra Garda Levente Kristóf Papp Róbert
Alföldi Krisztián Griger Evelin Török Dávid Máté
Balog Amanda Hegedűs Gergely Kristóf Török Eszter Anna
Bertók Patrik Lakatos Angyalka Vakulya Dániel József
Bodnár Emília Jázmin   Varga Zoé
     

 

 

Elektronikus Napló

Jégkorongozás

Keresés

Eseménynaptár

November 2018
H K Sz Cs P Szo V
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Hirdetések

  • 1szazalek.jpg
  • 1szazalek_3.jpg

Digitális Oktatás

Oldalajánló

Statisztika

Ma18
Tegnap36
Ezen a héten316
Ebben a hónapban762
Összesen102379

Látogató IP: 54.234.13.175 Visitor Info : Unknown - Unknown 18.11.18 Powered by CoalaWeb