Tantestületi névsor

Tantestületi névsor a 2018-2019-es tanévben
Név Tanított tárgyak Iskolai végzettség Szakképzettség

Kovács János

igazgató / történelem

főiskola / egyetem

tanító (pedagógia-rajz szakkollégium)

történelem szakos általános iskolai tanár

történelem szakos középiskolai tanár

közoktatási vezető (pedagógus szakvizsga)

Bakosné Mester Mónika

általános igazgatóhelyettes /  fejlesztőpedagógus / napközis nevelő

  főiskola / egyetem

tanító (gyógypedagógia szakkollégium)

tanító fejlesztési (differenciáló) (pedagógus szakvizsga)

pedagógia szakos tanár (szociálpedagógia specializáció)

közoktatási vezető (pedagógus szakvizsga)

Major Istvánné felső tagozatos igazgatóhelyettes /angol nyelv főiskola

orosz-történelem szakos általános iskolai tanár

angol szakos nyelvtanár

közoktatási vezető (pedagógus szakvizsga)

Acsayné Szénási Judit

fejlesztőpedagógus / napközis nevelő

főiskola

tanító (testnevelés-népművelés szakkollégium)

tanító, fejlesztési (differenciáló) (pedagógus szakvizsga)

Balogh Zoltán

történelem /
 5.a  osztályfőnök

főiskola

földrajz-történelem szakos tanár

Baloghné Drén Ibolya angol nyelv főiskola

magyar-orosz szakos általános iskolai tanár

angol szakos nyelvtanár

Bircsár Eszter

tanító / napközis nevelő /4.c osztályfőnök főiskola

tanító (testnevelés- és sport műveltségterület)

Czenéné Bodnár Edit

matematika / fizika / életvitel és gyakorlat
6.a osztályfőnök

főiskola / egyetem

matematika-fizika szakos általános iskolai tanár

okleveles matematikatanár

Deme Mónika

tanító / 2.c osztályfőnök

főiskola

tanító és könyvtáros

Dr. Gyiránné Fehér Rita német nyelv főiskola / egyetem

német szakos nyelvtanár

német nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár

Dr. Koleszárné Kelemen Beatrix tanító / napközis nevelő főiskola

tanító (testnevelés és sport műveltségterület)

Horváthné Zeke Piroska

tanító / 1.b osztályfőnök

főiskola

tanító

Imre Zoltán Jenő testnevelés és sport főiskola

testnevelő-edző

Juhász Gabriella

tanító / 4.b osztályfőnök / BOSCH munkaközösség vezető

főiskola

tanító (közművelődés szakkollégium és német nyelvi műveltségi terület)

Kiszelné Bogoly Magdolna tanító főiskola

tanító (német nyelvi műveltségterület, matematika műveltségterület)

Kontráné Kopka Krisztina tanító főiskola

tanító (német nyelvi műveltségi terület, informatika műveltségi terület)

Kővári Ádám
 
tanító / napközis nevelő főiskola tanító (testnevelés és sport műveltségi terület)
 

Kőváriné Szalkai Judit

tanító / 1.a osztályfőnök

főiskola

tanító (rajz szakkollégium)

Kövér Csilla

magyar nyelv- és irodalom / ének-zene / etika / 8.b osztályfőnök

főiskola

magyar-ének-zene szakos általános iskolai tanár

mozgókép és médiakultúra szakos pedagógus (pedagógus szakvizsga)

Lazók Brigitta informatika főiskola / egyetem

matematika-számítástechnika szakos tanár

okleveles informatika szakos tanár

Lipkovics Erika

biológia / természetismeret / testnevelés és sport / etika / 7.a osztályfőnök

főiskola

biológia-testnevelés szakos általános iskolai tanár

Lipkovics Gáborné

földrajz / természetismeret / testnevelés és sport /
 7.b osztályfőnök /
testnevelés, sport munkaközösség vezető

főiskola

földrajz-testnevelés szakos általános iskolai tanár

Misinszkiné Kiss Laura

angol nyelv / Diákönkormányzatot segítő pedagógus /
8.a osztályfőnök

főiskola

tanító (angol nyelv szakkollégium)

angol szakos nyelvtanár

Molnár Márta tanító/ 3.a osztályfőnök főiskola

tanító

dráma- és színházpedagógus

szakvizsgázott pedagógus - egyéni bánásmódot igénylő gyermekek fejlesztő pedagógiája szakirány

Nagy Valter néptánc egyetemi hallgató

néptáncos

Nosza Tiborné

tanító / napközis nevelő

főiskola

tanító (testnevelés és népművelés szakkollégium)

Nyirfalvi Melinda tanító / 4.a osztályfőnök főiskola

tanító

gyógypedagógus pszichopedagógia szakirányon

Oláh Evelin

magyar nyelv- és irodalom / hon- és népismeret / etika

egyetem

okleveles magyartanár - hon- és népismerettanár

Papp Júlia Pálma napközis nevelő főiskola

francia szakos nyelvtanár

Párkányi Rita magyar nyelv- és irodalom / természetismeret / földrajz / 5.c osztályfőnök főiskola / egyetem

földrajz - magyar nyelv és irodalom szakos tanár

földrajz szakos tanár

Pete Zsoltné

tanító / 1.c osztályfőnök

főiskola

tanító (testnevelés szakkollégium)

Pethő Linda tanár főiskola

angol nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár

Pusztai Mónika informatika / matematika / életvitel és gyakorlat / 6.b osztályfőnök főiskola

tanító (matematika műveltségi terület)

számítástechnika szakos tanár

Rizsákné Bíró Judit tanító/ 2.b osztályfőnök főiskola

tanító (vizuális nevelés művetségi terület, angol műveltségi terület)

Román Ernő matematika / 6.c osztályfőnök / felső tagozatos munkaközösség vezető főiskola

matematika-technika szakos általános iskolai tanár

számítástechnika szakos tanár

Sánta Csilla
 
tanító főiskola

tanító (családvédelmi szakkollégium)

tánc- és drámapedagógus (pedagógus szakvizsga)

Smatrala Erzsébet tanító / 3.c osztályfőnök főiskola

tanító (természetismeret műveltségi terület, matematika műveltségi terület)

Szabó Katalin tanító főiskola

tanító (ember és társadalom műveltségterület

Szalatnai Éva tanító / etika főiskola

tanító

Szilágyiné Nagy Katalin tanító / etika főiskola

tanító (testnevelés szakkollégium)

művelődésszervező és pedagógia szakos tanár

minőségbiztosítási szakértői vizsga

közoktatás vezető és pedagógus szakvizsga

Tábi Bernadett tanító főiskola

tanító (angol műveltségterület)

informatikus könyvtáros

Tóth Ivett Zsanett tanító főiskola

tanító (magyar nyelv és irodalom műveltségi terület)

Tóth-Ilkó Szilvia magyar nyelv- és irodalom / életvitel és gyakorlat / 5.b osztályfőnök főiskola

pedagógia szakos tanár, fejlesztőpedagógia specializáció

magyar nyelv és irodalom szakos tanár

szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető

Tóthné Mezei Ivett tanító főiskola

tanító (ének-zene műveltségi terület)

Viszlóné Karácsony Judit tanító / 3.b osztályfőnök főiskola

tanító

Vudiné Barna Márta
 
tanító / 2.a osztályfőnök főiskola

tanító (szlovák szakkollégium)

tánc- és drámapedagógus

Zelnikné Salga Krisztina tanító főiskola

tanító (művelődésszervező, angol nyelvi szakkollégium)

 

Óraadók

   
Csókás Ferencné gyógypedagógus, logopédus  
Hajdú Attiláné napközis nevelő  
Máté Györgyné könyvtárostanár  
Mezeiné Dávid Márta magyar nyelv és irodalom, vizuális kultúra  
Nagy Tímea angol nyelv  
Némethné Gyulavári Éva angol nyelv  
Nérey Emese Márta napközis nevelő  
Tóth Mária kémia  

 

 

Elektronikus Napló

"Menő Menza"

Digitális Témahét

Jégkorongozás

Keresés

Eseménynaptár

November 2019
H K Sz Cs P Szo V
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Ökoiskola

Hirdetések

  • 1szazalek.jpg
  • 1szazalek_3.jpg

Digitális Oktatás

Oldalajánló

Statisztika

Ma40
Tegnap62
Ezen a héten102
Ebben a hónapban877
Összesen117419

Látogató IP: 18.204.48.199 Visitor Info : Unknown - Unknown 19.11.19 Powered by CoalaWeb