2026. május 11-én rendezték meg Egerben az atlétika egyéni- és váltófutó pályabajnokság diákolimpia vármegyei döntőjét, ahová a Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskolából 5 tanuló kvalifikálta magát.
Az iskola tanulói a következő eredményeket érték el:
Szécsényi Inez (8.b) – 100 m síkfutás: 5. hely;
Forgó Bence (8.b) – 100 m síkfutás: 2. hely;
Győri Donát (8.c) – 300 m síkfutás: 3. hely;
Győri Donát, Szabó Arnold, Illés Máté (7.b), Forgó Bence (8.b) – 4×100 m váltófutás: 6. hely.
Szabó Arnold (8.c) – 300 m síkfutás 1. hely, amellyel továbbjutott a június 3-án megrendezésre kerülő országos döntőre, amit Székesfehérváron fognak megrendezni.
Gratulálunk!

