Diákok munkájának elismerése

A 2021. június 19-én megtartott iskolai ballagási ünnepélyen a ballagó diákok közül többen kitüntetést vehettek át Kovács János igazgatótól.
Az iskola névadójának tiszteletére, az iskolai hagyományok erősítése érdekében hozta létre a nevelőtestület a Szent István érmet. Ezt az elismerést olyan ballagó szentistvános diák kaphatja meg, aki a nyolc tanév során minden esetben kitűnő bizonyítványt vehetett át. Ezt a követelményt 4 tanuló teljesítette.

Szent István érmet vehetett át:
Anda Zsófia (8.b osztály);
Pintér Marcell (8.b osztály);
Gyetvai Patrícia (8.c osztály;
Iglai Lili Anikó (8.c osztály).

Először került átadásra a Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola Jó tanulója, Jó Sportolója Díj. A nevelőtestület határozata alapján a díjazott: Horváth Julianna 8.c osztályos tanuló lett. Julcsi legfőbb eredményei: Európa Kupa győztes, hatszoros magyar bajnok, a diákok olimpiáján 4 alkalommal állhatott a dobogó legtetején.