Szabó Arnold sportsikerei

2021. június 10-11-én került megrendezésre Hódmezővásárhelyen 3 régió (Észak-Alföld, Észak-Magyarország, Dél-Alföld) összefogásával a Delfin Regionális Országos Bajnokság.

Szabó Arnold, iskolánk 3.a osztályos tanulója hét versenyszámban indult, és mind a 7 alkalommal a dobogó legfelső fokára állt. Arnold az Észak-Magyarország Régióban bajnok lett: 50 m. hátúszás, 50 m. gyorsúszás, 100 m. hátúszás, 100 m. gyorsúszás, 200 m. hátúszás, 200 m. gyorsúszás, 200 m. vegyesúszás.

Ezzel a teljesítményével jelentősen hozzájárult, hogy a 26 rajthoz állt egyesületből az összesítésben a Gigászok SE 3. helyen végzett a pontversenyben a Debreceni Sportcentrum és a Miskolci Sportiskola mögött. A régióban az egyesület Miskolc mögött a 2. helyen végzett.

Gratulálunk Szabó Arnoldnak és edzőjének, Prouteau Évának!