Végzősök névsora

VÉGZŐSÖK NÉVSORA 1959-TŐL NAPJAINKIG

Ezen az oldalon az osztálytablókat is megjelenítjük. Kérjük olvasóinkat, hogy digitális tablóképek küldésével segítsék munkánkat. Ha Ön is szeretné egykori osztályát a honlapon is megnézni, kérjük küldje el a tablófényképe digitális változatát iskolánk szentistvan.hatvan@gmail.com e-mail címére. Segítségét előre is köszönjük.
2020/2021-es tanév

2020/2021-es tanév
8. a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Czenéné Bodnár Edit

Balog Liliána MáriaHartmann DávidSzécsényi Dalma Natália
Balog VanesszaKiss Erik LászlóSzitás Zsófia
Balogh Fanni VivienLang DominikVakulya Máté
Forró István DávidLévai Zoltán 
Gaál Alexander BálintPete Dzsenifer 

 

2020/2021-es tanév
8. b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Pusztai Mónika

Anda ZsófiaKőmíves MilánNógrádi Nóra
Bánkuti Eszter ZsófiaKovács Emma GabriellaPálinkás Ivett
Bicskei BendegúzLazányi ZalánPintér Marcell
Brunner EszterMadléna Bori LucaPokovai Emese
Brydl MíraNagy Luca HannaTujner István Márton
Horváth CsengeNémet BenceZelnik Andor

2020/2021-es tanév
8. c osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Szvitek Jánosné

Alföldi PatrikIglai Lili AnikóLackó Kristóf László
Botos DóraKettős Boglárka KittiMelykó Dominik Patrik
Gódor BettinaKollár BoglárkaMisinszki Kristóf Zsolt
Gyetvai PatríciaKomenda ZsófiaSánta Balázs Csaba
Györki Kevin TamásKőmíves Anna PetraStuhár Boglárka
Horváth JuliannaKovács VandaSzabó Levente
Hrozik FanniKvacsány KarinaZsiga Bálint
2019/2020-as tanév

2019/2020-as tanév
8. a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Lipkovics Erika

André Bálint TiborHronyecz Kristóf LászlóOláh Szilárd Bendegúz
Baglyas NelliKiss BalázsOláh Virág Vivien
Balogh RoxánaKocsis ZsófiaSzalóki Vivien Veronika
Báti SzilveszterKovács GergőTábik Virág
Boros MartinaKovács MartinTolnai Gergő Hunor
Czakó BenceLendvai EszterTóth Kristóf
Dobai DorinaLudányi NoelTóth Szimonetta
Gardai Roland DominikNagy DávidTóth Viktória
Hidvégi MilánNagy EndreTrepák Balázs Sándor

2019/2020-as tanév
8. b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Lipkovics Gáborné

Ajtai KíraHorváth Katrin AmandaMarosfi Gabriella
Balog DzsesszikaKelemen MarcellPapp Martin
Balog KrisztiánKoren Máté ViktorPetrovics Péter
Bárdi MelisszaKővári KevinSzabó Alexandra  Kitti
Decsi ÁkosLakatos KrisztiánTóbi Damarisz
Fábián BotondMarázi Dániel Ferenc 
2018/2019-es tanév

2018/2019-es tanév
8. a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Misinszkiné Kiss Laura

Akácz RékaKovács Áron ZalánRozgonyi Levente
Barna Petra AbigélKovács BalázsStrunga Barnabás
Benke Endre IstvánMiklós Anasztázia MónikaSzabó Marcell
Birtalan ÁronNagy Levente GergőSzabó Viktória
Bukta BrendonNagy Sándor DánielSzabó Zalán
Juhász Mátyás BálintNagy-Tóth VivienTordai Roland Attila
Kajári OlivérOlasz VivienTuza Bálint Kristóf
Kári LeventePásztor BenedekWágner Alexandra
Kepes MarcellPintér HannaZsiros Ármin Botond
Kovács Abigél  

2018/2019-es tanév
8. b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Kövér Csilla

Abonyi DorinaCsikós Dániel TamásMedve Petra Martina
Ajtai KiraDuma KataPapp Róbert
Alföldi KrisztiánGarda Norbert LeventeTímár Szandra
Bagyinszki LórántGriger EvelinTörök Dávid Máté
Balog AmandaHegedűs Gergely KristófTörök Eszter Anna
Baranyi PannaLaczkó László IstvánVakulya Dániel József
Bertók PatrikLakatos AngyalkaVarga Zoé
Bodnár Emília JázminMakó Vivien 
2017/2018-as tanév

2017/2018-as tanév
8.a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőn
ök: Balogh Zoltán



Ajtai RichárdHegedűs DánielRápolti Noémi
Bagyinszki LórántLendvai NátánRohánszki Roland
Balog Gyula RenátóLudvig AnettSzabalics Bálint
Baranyi RóbertMedveczki Anita RitaTóth Marcell
Besenyei NatáliaPál BalázsTóth Olivér
Csikós Dániel TamásPanyi AttilaVarga Attila
Duka Etelka GyöngyiPesti Maximilián György 
Gyóni Ádám JánosPrónai Tibor Péter 

2017/2018-as tanév
8.b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőn
ök: Kalicz Albinné



Balázs KristófDecsi BarnabásLaczkó László István
Baranyi PannaDuka AndrásMedve Petra Martina
Baranyi ZoltánFöldi TiborSajben Ádám
Bárdi AttilaFülöp Fanni VivienSzekeres Réka
Bárdi BarbaraHorvát Ádám AndrásSzénási János Máté
Bárdi NóraHorvát DávidSzőke Roland
Botos LeventeLaczkó János Mihály 
2016/2017-es tanév

2016/2017-es tanév
8.a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőn
ök: Bolla Gabriella

Bánfai Alexandra EvelinKékesi GáborNagy Blanka Boglárka
Bohdan MaksymKolozs LorándNagy József Máté
Bukovics Gergő GézaKótai RékaPenderik Erik
Hegedűs SándorLackó Lili DalmaRozsnoki Letícia
Jobban BenceLendvai MátéTóth Mercédesz
Jónás DorinaMelykó Brendon ZoltánUrbán Milán
Katona Bence TamásMile Roland 

 

2016/2017-es tanév
8.b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőn
ök: Czenéné Bodnár Edit



Ajtai MelisszaKovács ZoltánNémeth Csaba
Ajtai RajmundMedve Erik MártonNyitrai Dániel
Duma FanniMészáros JózsefReinitzer Imre
Guba JánosMikó János DominikTóbi Dorina
Horvát DávidNagy Arnold LeventeTóth Enikő
Iglai Zsófia PankaNagy SzabolcsVarju Ádám
Kovács Éva  



2015/2016-os tanév

2015/2016-os tanév
8.
a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Lipkovics Gáborné

Birtalan ÁkosKormos BoglárkaRápolti Dániel
Calo AngelikaKovács Richárd NorbertRápolti Gergely
Csikós Rajmond MihályKulacsik ÁgnesRozgonyi Dóra
Dudás DávidLelkes DánielSzajkó Szintia Bernadett
Duka FerencLudvig EmíliaSzűcs Donát
Endrődi DorinaMolnár MartinaTarcsányi Ivett
Faragó RóbertOrjovics Rebeka AdriennUrbán Ivett
Györkis TamásPorczió MercédeszWágner Dorina
Kerékgyártó KingaRácz ÁlmosZsíros Kende Pál

 

2015/2016-os tanév
8.
b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Lipkovics Erika

Bagyinszki AlexandraFöldi TímeaMolnár Mária Zsófia
Balázs BernadettGyörgy Erika RozáliaNagy Dominik
Balog RamónaHegedűs KlaudiaPapp Diána
Baranyi DominikHorváth Panna CintiaPetri Laura
Baranyi Martin AttilaJózsa Elizabet DebóraRéthi Loretta Zsófia
Buru ÁdámKercsik DávidSzénási Arnold
Buru GergőMarkó DaniélaVass Dávid
Csernák Noémi EnikőMárkus MartinZsoldos Olivér



 

2014/2015-ös tanév

2014/2015-ös tanév
8.
a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Major Istvánné

Bálint Zsolt AlexFekete László BenceLackó Csenge Patrícia
Bárdi MárkGaramvölgyi MartinLazányi Rebeka Barbara
Bóta AnnaHornyák KrisztiánMező Gábor Ádám
Bukovics Kinga DóraHorváth BarnaNagy Attila Tamás
Burda FruzsinaJászberényi LeilaRádi Róbert
Buzás SzilviaKelemen DávidTamás Krisztián Lajos
Darázs MartinKontra BarbaraZsoldos Alíz
Decsi TamásKovács Szabolcs 

 

2014/2015-ös tanév
8.
b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Kövér Csilla

Balogh DzseniferKoren Réka ViktóriaPesti Gabriella
Budai MartinaKovács Kristóf  LászlóRéthi Boglárka
Csikós Patrícia SzilviaLendvai DánielTari Arnold Móric
Éder BenceLitkei JánosTóth Eszter
Fekete LászlóMaka KornélTyukodi Mirtill
Horváth AndrásMátrai MadlenZelnik Dániel
Kalyó Levente NorbertNagy Dorina RenátaZólyomi Ferenc
Kerékgyártó DzseniferPál Attila 
Kókai Eszter AnnaPenderik Márk 



 

2013/2014-es tanév

2013/2014-es tanév
8. a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Misinszkiné Kiss Laura

Balaton BertoldForgó BiankaSzomori László
Balog CintiaLelkes OrsolyaTóth Erik
Balog KlaudiaLitkei JánosVass Vivien
Bárdi EszmeraldaMolnár BenceZales Anasztázia
Éder BenceNagy MartinMikó Margaréta
Fajcsik DánielSzabó Nóra Kira 

 

2013/2014-es tanév
8.
b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Kalicz Albinné

Balázs OlivérKékesi DóraMuzsi Martina Valentina
Bartus RolandKepes MátéNagy Petra
Duka IbolyaKiss Dávid I.Pászti Roland
Fehn Stefánia MartinaKiss Dávid II.Szekeres Máté
Györkis MartinKoós RitaZatykó Dominika
Hoffmann JózsefLummer Ivett 
Járeb Dominika KittiMedve Krisztofer Mátyás 



 

2012/2013-as tanév

2012/2013-as tanév
8. a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Balogh Zoltán

Bárdi KlaudióHuszár Vincze KrisztiánOláh Ádám
Besenyei KrisztiánKovács Martin BenettRácz Bence
Csizmár RichárdKovács Márton SándorRozgonyi Roland Zoltán
Csoma Zoltán DominikKovács RolandSzlucska Elizabet
Dudás GáborKurucz KatalinSzomori Regina
Hanthy KornélLummer DánielSzőke Vivien
Hencz Bernadett ZsófiaMile HenriettaVakulya Márk
Hódi ReginaNagy Kamilla Brigitta 

 

2012/2013-as tanév
8. b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Varga Lajosné

Alvégi SzilviaLanga Klaudia BernadettTóth Katalin Kinga
Balczó EvelinMakádi AlexandraUnghi Veronika
Baranyi Magdolna RitaMolnár KristófVarga Brigitta
Bernáth RolandMolnár Milla ReginaVarga Péter
Bóta PéterNagy AlexandraVas Dániel
Dudás Dominika DorottyaPekker MátéVeres Anett Ildikó
Hegedűs LucaPál BalázsVitok Fanni
Kanzler Dávid NorbertStuhár Bernadett 
Laczkó BalázsSzabó Krisztián 

 

 

 

2011/2012-es tanév

2011/2012-es tanév
8.a osztály
Igazgató: Bakosné Mester Mónika
Osztályfőnök: Czenéné Bodnár Edit

Balog RitaKiss BertalanSchrei Dávid
Báti RichárdKoren AlexaSzuetta Máté
Budai DánielKővári EnikőTavaszi Brigitta
Hidvégi ErikNagy Dávid LászlóVas Zoltán Márk
Káposzta Krisztián RóbertPüspöki Kitti 
Király KrisztiánPüspöki Petra 

 

2011/2012-es tanév
8.b osztály
Igazgató: Bakosné Mester Mónika
Osztályfőnök: Balogh Zoltán

Antal MelindaDudás RóbertPete Gréta
Balog AndorHorváth AttilaRácz Hajnalka
Baranyi BarnabásKalmár MelindaSebák Dzsenifer
Bánszki SzabolcsKerékgyártó MartinSzlanicz Ádám
Bártfai BálintKovács DóraVarga Cintia
Besze DávidMátrai Erik 
Borsodi RegőNagy Vivien 

 

2011/2012-es tanév
8.c osztály
Igazgató: Bakosné Mester Mónika
Osztályfőnök: Lipkovics Gáborné

Bartók DiánaKolozs András DoriánTorda Ivett
Birtalan Dávid ZsoltLabát Erik MárióTóth Anett
Csekő EszterMolnár KrisztiánTóth Arnold
Daróczi BertalanNagy NikolettTuri Alexandra
Erős NesztaPorubszki MátéVáraljai Richárd
Kelemen MárkSasvári Virág 
Kerek CsabaTábi Péter 

 


2010/2011-es tanév

2010/2011-es tanév
8.a osztály
Igazgató: Ságiné Szűcs Klára
Osztályfőnök: Sághy Antal

Balog SzilveszterFehér ZoltánLipusz Erika
Bárány DánielHajas AdriennMolnár Zsolt
Bedő BarbaraJávorka MárkPernyész Richárd
Bognár BernadettKirály DóraTakács Lejla Fanni
Csikós Patrik DávidKővári DominikaTúri Edina
Csólya TímeaLabáth RajmundKanzler Ádám
Csomor AndreaLengvári SándorNagy Ádám
Edvi Szabolcs DánielLeskó Lilla 

 

2010/2011-es tanév
8.b osztály
Igazgató: Ságiné Szűcs Klára
Osztályfőnök: Lipkovics Erika

Balázs KrisztiánLázár NikolettTesánszki Kamilla
Bálint Sára AnnaLudvig KrisztinaTihani Gábor
Czene GabriellaLummer CintiaTóth Amanda Fanni
Deák EnikőMészáros GáborTóth Dániel
Gál AlexandraPajkos DánielTóth Martina Evelin
Kocsis ImolaPete MelittaTóth Máté
Kodák AdriennRadics MárkTuza Petra Nóra
Kovács TamaraSzalay András AndreasVizsolyi Krisztina
Kozsa AdriánSzékely Klaudia 
Kriston ZsomborSzőke Renáta 

 

 

 

2009/2010-es tanév

2009/2010-es tanév
8.a osztály
Igazgató: Ságiné Szűcs Klára
Osztályfőnök: Kalicz Albinné

Ander DánielHoffmann DorottyaPiroska Erika
Balaton KittiKővári DávidSzécsi Beáta
Balog BarbaraKulcsár Ákos JánosSzűcs Bálint
Csemer VivienMatula MartinaTorma Ádám
Gábor AnettMester Nikolett 
Gábor KingaParaszt László Gergő 

 

2009/2010-es tanév
8.b osztály
Igazgató: Ságiné Szűcs Klára
Osztályfőnök: Major Istvánné

Ajtai DiánaLuklíder JánosRegős Csilla Imola
Cseh BalázsMaka DávidSzebellédi Nikolett
Dávid BalázsMezei Ádám ZoltánTóth Katalin Kitty
Fülöp Tibor IstvánMolnár RékaUrbán Kitti
Kormos DávidNagy Benjamin 
Ludvig Zsolt DánielPernye Ádám 

 

 

 

 

2008/2009-es tanév

2008/2009-es tanév
8.a osztály
Igazgató: Ságiné Szűcs Klára
Osztályfőnök: Szabóné Bednárcsik Márta

Ajtai ZsoltKoren RichárdOláh Balázs Gergő
Bárány TímeaKovács ErzsébetPernye Tamás
Bognár BálintKovács Róbert TamásPernyész Zsaklin
Borbás LillaKozma KingaPüspöki Richárd
Bozó PatrikLangó BernadettSárközi Vivien
Éder KrisztiánLovas ZoltánSipos Szandra Mária
Geiger TündeMelkó AttilaVarga Adrienn
Hacsavecz BarbaraMolnár Andrea Rebeka 
Kiss ÁdámMolnár Gábor 

 

2008/2009-es tanév
8.b osztály
Igazgató: Ságiné Szűcs Klára
Osztályfőnök: Ács Erzsébet

Berki AntalKatona TamaraMihály László
Besenyei BeátaKiss AngélaNyerlucz Renáta
Borsodi KingaKocsis InezPetrovics Dániel
Botos GyulaKoleszár SomaSzatmári Mihály
Edvi MarcellaLudvig GinaSzűcs Paula
Horti KrisztoforMező MátyásTelek Marianna




2007/2008-as tanév

2007/2008-as tanév
8.
a osztály
Igazgató: Ságiné Szűcs Klára
Osztályfőnök: Balogh Zoltán

Balogh KrisztinaGátfalvi GergőMiklós Csaba
Czibolya TündeGátfalvi TímeaMolnár Gergely
Csemer Laura SzabinaHajdu BrigittaNagy Ádám
Csorvási ChristoferHorváth DalmaPéntek Andrea
Fajcsik KatalinKővári MihálySzakán Péter
Garamvölgyi DávidLázár RolandTorda Tamás
Előházi GergőMészáros PéterVarga Richárd
Farkas EdinaMezei Dávid 

 

2007/2008-as tanév
8.
b osztály
Igazgató: Ságiné Szűcs Klára
Osztályfőnök: Kövér Csilla

Balázs TiborHencz NikolettaSzűcs Bence
Balogh NatáliaKurucz BettinaTolcsvai István
Balogh PéterLipusz Richárd BenceValcsák Károly
Bertók TamásLopkovitz BiankaValcsák Róbert
Endrődi FruzsinaRing JuditVarga Angelika
Fehér SzintiaSápi JózsefVeréb Brigit
Figler AidaSzabó AdriennVörös Blanka
Hanthy ViktorSzabó Richárd Dávid 




 

2006/2007-es tanév

2006/2007-es tanév
8.
a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Lipkovics Erika

Balog MónikaGonda ÁdámNagy Gábor
Balog SándorKása MátéPete Dávid
Barna MárkKelemen LászlóPodmaniczky Adrián
Csorvási SzandraLipusz TamásSziráki Orsolya
Damó PéterMolnár DávidVígh Roxána
Farkas KrisztiánMolnár ZoltánZsigri Zoltán Márió
Fülöp Virág  

 

2006/2007-es tanév
8.
b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Czenéné Bodnár Edit

Anderkovics BálintKapuszta DóraPiller Vivien
Bálint BenceKoleszár BlankaPorubcsánszki Péter
Balog BeatrixKovács KrisztinaPunyi Zsolt
Bobály Balázs RichárdKovács ZsanettRácz Anett Réka
Basa PatríciaKulcsár KrisztiánRácz Gréta Marianna
Cseh GergőLadányi ZoltánTolcsvai Elemér
Deák VeronikaMező GergőÜsztöke Laura
Járvás BernadettPéter BeátaZsólyomi Tibor

 

 

 

2005/2006-os tanév

2005/2006-os tanév
8.
a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Major Istvánné

Ajtai MárióFodor KlaudiaNagy Mónika
Ajtai TündeKis AlexandraPazdera Patrik
Balogh IstvánKovács KittiSármány Mónika
Balog NorbertLaczik AlexandraSzederkényi Roland
Balog RichárdLantos DánielTóth Alexandra
Borbás BalázsLitkei AlexandraTóth Mihály
Botos LeonettaMolnár JuditTóth Roland
Damó Dávid  

 

2005/2006-os tanév
8.
b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Kalicz Albinné

Anderkovics RitaHacsavecz AttilaNyitrai Dávid
Balázs AlexandraJuhász BettinaOzsvát László
Bártfai PéterKatona AdriennRéti Zoltán
Blazsek NorbertKis JuliannaSzatmári Zsolt
Boros SzilárdKosdi PéterSzécsényi Renáta
Czene DávidLövey AnettSzilágyi Bernadett
Daróczi DiánaMakláry BrigittaSzőke Tamás
Fodor PéterMezei TímeaValakovics Kinga
Gál OlivérMezi GáborVincze Ivett



 

2004/2005-ös tanév

2004/2005-ös tanév
8. a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Sághy Antal

Ander TamásKlimó ÁgotaOrszág Nikoletta
Balog BalázsKovács TamásSebők Zsanett
Csomor JánosLudvig RóbertSzabó Krisztián
Csordás JózsefMolnár MelindaTóth Krisztián
Gulyás EszterMolnár MónikaVarga Hajnalka Mónika
Kállai Krisztina  

 

2004/2005-ös tanév
8.
b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Szabóné Bednárcsik Márta

Balaton BernadettKása DávidMészáros Richárd
Balog AlexandraKele ZsófiaMező Gabriella
Bertók AnitaLangó MariannaNémedi Andrea
Bertók LauraLangó RudolfOláh Szandra
Burda BarbaraLipusz KrisztiánPüspöki Réka
Deák ZsófiaLopkovitz ViktorRácz Roland
Fodor ImánuelMárkus ÁdámRohács Mónika
Hadházi HelgaMáté EszterSüveges Viktor



 

2003/2004-es tanév

2003/2004-es tanév
8.
a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Ráczné Zsosa Ágnes

Balog AndreaLitkei RenátaSisa Krisztina
Balog RenátaMészáros AlexandraSzigeti Bálint
Bedő BrigittaMolnár Alexandra I.Szőlősi Ákos
Csíkos KrisztinaMolnár Alexandra II.Tőzsér Péter
Damó MihályNagy BiankaUngi József
Duba ZsanettNagy DánielÜsztöke Gabriella
Gregus GergőOláh MelindaVarga Roland
Labáth Roland  

 

2003/2004-es tanév
8.
b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Ács Erzsébet

Bakos AlexandraHorváth BélaPásztor Anett
Bán MelindaHorváth ZsuzsaPiller Zsanett
Bárány TiborJávorka LászlóPodonyi Anikó
Budavári AlexLaska ZsófiaSápi Attila
Daróczi DorottyaLévai GabriellaTiszárovics Balázs
Dudás ZsoltMezei GáborTorma Andrea
Gugyela GáborMolnár LíviaTóth Tímea
Hajdu CsabaNagy Dóra 
Horti VeronikaNagy Noel 

 

2003/2004-es tanév
8.
c osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Balogh Zoltán

Bata KittiKiss DávidPiroska Tibor
Berze AnikóKricsfalussy MiklósTóth Georgina
Előházi AttilaLipusz BernadettSzabó Gábor
Gyurán AdriennLipusz IstvánSzabó Márk
Hajnal Csilla IldikóMolnár TündeVisnyei Brigitta
Juhász MártaŐszi Andrea 

 

 




 

2002/2003-as tanév

2002/2003-as tanév
8.
a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Misinszkiné Kis Laura

Agócs JuliannaHenczler GáborPárczen Anett
Balog DávidHorváth NatáliaPetrovics Viktor
Balog RenátaHuszár MercédeszPintér Tamás
Baranyi CsillaKádár BrigittaPorubcsánszki Dániel
Bártfai ÁdámKorsós ZsoltPüspöki Norbert
Berta TamásKovács ZsoltRéti Anita
Dajkó CsillaKónya FerencSápi Zoltán
Dencs AdriennKőmíves ViktorSzabó Regina
Éder FerencMatiszlovics IstvánSztankovics Bernadett
György DánielNagy NikolettaTóth Nikolett
Gyuricza KittiOroszi KatalinTóth Tamás
Hajdu ViktorOroszi TiborVisnyei Katalin

 

2002/2003-as tanév
8.
b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Tóthné Vasas Zsuzsanna

Ajtai PatríciaJuhász ErikaSisa Tímea
Balog AlexandraKátai CsillaSzabó Dorottya
Berlik NándorKővári ÁdámSzlanicz Kinga
Deák ÉvaMárkus TímeaSzuha Roland
Gulyás KárolySebák NikolettaSzuhanyik Viktória
Gyurkó HenriettaSebők MartinTollár Péter
Gyurán AndrásSédi EdinaWajkai Szabolcs
Horváth TímeaSisa Gábor 

 

 

 

 

2001/2002-es tanév

2001/2002-es tanév
8.
a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Tóthné Csabli Magdolna

Barkóczi AndreaJuhász BarbaraPüspöki Renáta
Bóna HajnalkaKontra MártonSzabó Tamás
Csajbók CsillaKricsfalussy TímeaSzecskó Mária
Fülöp RichárdLangó KrisztinaToldi Renáta
Gilján AlexandraLovas ViktóriaUdvarnoki Csilla
Hegyi EszterNacsa Gábor 
Holecz KlaudiaPapp Orsolya 

 

2001/2002-es tanév
8.
b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Major Istvánné

Balogh AdélFaragó RóbertSzalai Viktor
Bártfai ÁdámKarácsony ZitaSzentmarjai Réka
Berki TiborLaska BeátaSzlobodnyik Ágnes
Bitter BettinaMagyar AndreaSztruhár Ágnes
Burda BélaMolnár SzilviaTisza Tamara
Csábrági BarbaraNagy Lilla AnitaTörök IvettDalma
Csányi SándorŐszi BernadettZsólyomi Ádám
Deák GáborSáfrány Anikó 

 

 

2001/2002-es tanév
8.
c osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Kalicz Albinné

Balogh HenrikFujdiár BeátaMihalik Attila
Berdó GáborGyőri KrisztiánMolnár Krisztián
Bojtos AndreaHorváth FerencPüspöki Csaba
Csernák GergőHostyánszki ZoltánSzabó Tibor
Fekete AnettJuhász JuliannaTóth Dániel
Forgó AttilaJuhász NorbertTrenz Gábor

 

 

 

 

2000/2001-es tanév

2000/2001-es tanév
8.
a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Sághy Antal

Agócs TamásGyörgy ZsuzsannaSebők Nikoletta
Asztalos ViktorKáré KittiSmid Laura
Barna BeatrixKocsis RolandSzalmási Roland
Bata FerencKontra KrisztinaSzlanicz János
Berze MónikaKosztrub OrsolyaTáskay Tamás
Dombóvári LillaLaczkó SzilviaVarga Balázs
Dudás SzabolcsLangó KatalinVarga Ivett
Erdélyi OrsolyaPap IstvánVarga Péter
Fodor ViktóriaPásztor Henrietta 

 

2000/2001-es tanév
8.
b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Tóth Ferencné

Bedő JózsefGyörkis ViktóriaOláh Szabolcs
Bognár JuditKalicz TímeaRenka Gabriella
Bognár TamásKatona JankaSípos Tímea
Burda ViktóriaKiss AdriennValentínyi Nóra
Dudás NikolettKovács CsabaVárhegyi Adél
Ginczli RolandLáng RóbertZsigri Zsolt
Gorgyán ZoltánLázár János 



 

1999/2000-es tanév

1999/2000-es tanév
8.
a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Ács Erzsébet

Bajtai GáborCzibolya GáborNagy Amanda
Bánfai JánosFehér AlízNagy Levente
Bárány DávidGyenes DávidPálinkás Anita
Barkóczy CsillaMatiszlovics MártonSrej Georgina
Bitter AttilaMáthé GellértSzigeti István
Bolla KittiMedveczki FerencZsilinyi Brigitta

 

1999/2000-es tanév
8.
b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Ráczné Zsosa Ágnes

Deák SzilviaKiss SándorSisa Gyöngyi
Fazekas KatalinLaczik NikolettSzombati Lajos
Gyurovics MáriaMolnár ÁdámSztána Csaba
Haller ViolettaRacsek RitaTiszárovics Dániel
Karácsony AnettRideg CsillaToldi Csaba
Kátai RenátaSándor MáriaTóth Bernadett
Major AndreaSípos ImreVányi Gergő

 

1999/2000-es tanév
8.
c osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Szabóné Bednárcsik Márta

Angyal SzabolcsJenei ZoltánOldal Viktória
Balog EszterKalicz RékaŐszi Mónika
Berta GáborKis GizellaPapp Annamária
Bodnár GabriellaKiss ViktorPötös Renáta
Budai ViktorMaróti PéterSziráki Szilvia
Fujdiár JánosMedveczki GáborTóth Szilvia
Hronyecz NikolettMolnár Vilmos 



 

 

1998/1999-es tanév

1998/1999-es tanév
8.
a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Kalicz Albinné

Almási ZsuzsannaDukai IstvánPríma Péter
André AndreaJuhász SzilviaPüspöki Mónika
Ábrahám CsabaKatona KlaudiaSomogyi Angéla
Balog ÁdámKiss TivadarSomogyi József
Blaskovics RolandKlimó ZsuzsannaStuhár Krisztán
Budzsáklia AdriánKővári CsillaSzalmási Judit
Cseh ZsuzsannaMadarász ViktóriaSzőke Brigitta
Csernák AdriennNagy KrisztiánSzűcs Szilvia
Csikós ÉvaNagy LászlóTóth Beatrix
Csomor Enikő ÉvaNagy NikolettÜrmös Zoltán
Dudás Ildikó  

 

 

1998/1999-es tanév
8.
b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Tóthné Vasas Zsuzsanna

Acsay AnnaFülöp JuditMezi Tímea
Agócs ÁdámJuhász IstvánŐszi Boglárka
Bakos ÁdámKis EszterPacsold Nikoletta
Bertók AttilaKiss TiborPásztor Roland
Csordás AlexandraKocsonya EszterPásztor Tamás
Debreceni TamásKocsonya LászlóRendik Tóth Szilvia
Demeter NikolettaKontra KatalinSzlobodnyik László
Dombóvári KrisztinaKovács AnitaTóth Anett
Erdélyi AndrásMenyhárt IstvánVass Adrienn

 

 

 

1997/1998-as tanév

1997/1998-as tanév
8.
a osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Dömötör Árpádné

Barkóczy FerencKatona RajmundPap József
Bata AnnaKirály SándorPernye Andrea
Csomor KrisztinaKis SzilviaPéter Beatrix
Csomor MariannaKozma AnettSzabó Gábor
Gyurika KrisztiánKovács LászlóSztána Tibor
Hajnal NikolettLadányi BrigittaRendik Tóth János
Holló AnettMihalik RóbertTarbai Mária
Holló DánielMolnár AnitaVarga Nikoletta
Juhász FerencNagy GáborVarga Roland
Juhász Mária  

 

1997/1998-as tanév
8.
b osztály
Igazgató: Kovács János
Osztályfőnök: Tóthné Csabli Magdolna

Ádám JuditHaller KittiKukta Hajnalka
Baranyi TiborHanzerik BernadettLadányi Eszter
Bata BalázsHorti DánielMajor Norbert
Berta KatalinHorváth ZsoltNagy Mónika
Cziczka GergelyJánosi BalázsPazdera Szandra
Csányi IldikóJuhász KingaSomogyi Nikolett
Csordás RolandJuhász LindaSzabó Norbert
Duba GergelyKarácsony JuditSzabó Tamás
Dudás GáborKassai AndrásSzabó Zsuzsanna
Ferencz LászlóKenéz AnitaVámos Eszter
Gaál Viktor  

 



1996/1997-es tanév

1996/1997-es tanév
8. a osztály
Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna
Osztályfőnök: Tóth Ferencné

Almási ÉvaHegyi ZoltánPintér László
Almási GabriellaHorváth NorbertRudas Krisztián
Ábrahám MariannaHuszár SzabinaSomogyi Gabriella
Bánkuti ViktorJerman KrisztinaSzedmák Eszter
Barkóczi FerencKádár AttilaSziráki Gábor
Burda TamásMagyar GáborTóth Tamás
Dukai AngélaNagy Gabriella 
Háromszéki GyörgyNagy Mónika 

 

1996/1997-es tanév
8.
b osztály
Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna
Osztályfőnök: Sághy Antal

Balázs PéterHegyes AttilaSike Gábor
Balla RolandLelkes HajnalkaSimor Mihály
Bors AndrásLézu ZsuzsannaSóos Attila
Fekete AndrásMagyar CsabaSzigeti Róbert
Gergics BeátaMedveczki ÁgnesSztána Tibor
Ginczli NikolettMeleg IldikóSzurnyák Barbara
Györkis CsillaRenka JuliannaTóth Gábor
Gyurika KrisztiánRosiczky LászlóTrenz László
Hajdu Krisztián  




 

1995/1996-os tanév

1995/1996-os tanév
8.
a osztály
Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna
Osztályfőnök: Ács Erzsébet

Babcsány PéterHolló ZsanettMolnár Gábor
Bánfai MariannaJanota MelindaOcsovai Viktor
Budai KrisztiánKatona TamásOláh Árpád
Czank KrisztiánKenéz MariannaŐszi Marianna
Guba ImreKirály MáriaPálinkás Ilona
Forró ZoltánKis AndreaSzilágyi Tibor
Fukalyek ZoltánKontra NorbertSzitovszki Mirkó
Hévíz KrisztinaKovács LeventeTóth Márton

 

1995/1996-os tanév
8.
b osztály
Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna
Osztályfőnök: Major Istvánné

Acsay JuditKiss ErzsébetSztankovics Marianna
Arlett MariannaKlimó JuditTiszai Katalin
Ádám LászlóLakatos LónaTorda Tibor
Bús NorbertMagyar KrisztinaVarga Tímea
Csomor IlonaMezi TamásVarga Viktória
Hajdú krisztiánSzabó LászlóVámos Veronika
Kis PéterSzappan Erika 

 

1995/1996-os tanév
8.
c osztály
Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna
Osztályfőnök: Vojnárovics József

Ábrahám AttilaHolló AndreaLipusz János
Balog NándorJenei MátéSisa Roland
Bankos BeatrixJuhász LászlóSzalkai Nikoletta
Bankos BrigittaJuhász Tímea KatalinSztána Anett
Berdó MártaKáré JánosSztuhár Mónika
Gadácsi PiroskaKiss BeatrixTóth Gábor
Gilján TiborKovács KrisztiánTóth Magdolna
Gyökér AttilaKovács Marianna 

 



 

1994/1995-ös tanév

1994/1995-ös tanév
8.
a osztály
Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna
Osztályfőnök: Tóthné Vasas Zsuzsanna

Balogh ErikaKatona KrisztinaRendik Tóth Marianna
Baranyi BélaKis TamásSmid Csaba
Bánkúti LászlóKozma ZsoltSzederkényi Gergely
Bata BarnabásLévai TamásTomcsányi Zoltán
Czibolya ÉvaMagyar ZoltánTóth Balázs
Csordás NikolettaMárkus NorbertTresó Kálmán
Dániel PéterNagy RóbertVárhegyi Ádám
Faragó CsillaPálinkás PéterVígh György
Huszár GáborPötös ZsuzsannaVitay Ferenc
Juhász Katalin  

 

1994/1995-ös tanév
8.
b osztály
Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna
Osztályfőnök: Szabóné Bednárcsik Márta

Almási NorbertJuhász PéterSzabó Katalin
Ambrus ÉvaKatona GáborSzappan Mátyás
Balaton KlaudiaKárpáti TamásSzigeti Éva
Barna JózsefKovács EnikőVallus Ágnes
Fehér ÁkosLaczkó AdriennVeres Tamás
Fehér ErzsébetMezei MariannaVíg Katalin
Hangya AttilaŐszi BálintZsámboki János
Járvás Mónika  

 

1994/1995-ös tanév
8.
c osztály
Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna
Osztályfőnök: Dr. Makkay Imréné

Agócs GáborHatalyák GáborPádár György
Bárdi GyulaKocsis ImrePálinkás János
Berta MiklósKristóf BeatrixPolhovszkaja Valentina
Farkas BenceKulacsik FerencVarga Péter
Fehér IstvánMiklós LászlóZsigri János

 

 

1993/1994-es tanév

1993/1994-es tanév
8.
a osztály
Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna
Osztályfőnök: Kalicz Albinné

Agócs IstvánHévíz AndreaMadarász Nikoletta
Balogh IstvánKelemen MónikaMayer Gabriella
Barnavári ErikaKiss TiborMezei József
Barócsi BarbaraKovács HajnalkaNagy Tünde
Fenyvesi GáborKovács HenriettaPásztor Csaba
Gábor RóbertKurunczi TamásPetrovics Krisztián
Harmati AdrienneMácsai ViktorStuhár Zoltán

 

 

1993/1994-es tanév
8.
b osztály
Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna
Osztályfőnök: Salamon Ferenc

Bajtai SzilviaKomjáti TamásPodonyi Zsanett
Balajti SzabolcsLelkes AndreaPríma Balázs
Balogh ÁdámLukács BálintRosiczky Ildikó
Erdélyi KatalinMarton ÉvaSáfrány Orsolya
Esze JuditMáté GyörgySmid Péter
Hanzerik KrisztiánMiklós EszterSzedmák Gergely
Hartman JuditMolnár KrisztinaSzűcs Márta
Háromszéki ZsoltNagy PéterTóth Richárd
Karácsony RitaPap TímeaVasas Roland
Kiss István  

 

 

1993/1994-es tanév
8.
c osztály
Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna
Osztályfőnök: Tóthné Csabli Magdolna

Balogh NándorKarlovics AlízMaróti Renáta
Balogh ZoltánKlement FerencMiklós László
Bánfai ÉvaKontra NándorOláh Szilárd
Bettenbuk IstvánKontra ZsoltOldal Zsuzsanna
Dombóvári TamásKulacsik FerencSáfár Milán
Fukalyek ZsoltLukóczki GáborSzentgyörgyi Bernadett
Hostyánszki IstvánMadaras LíviaZsilka Péter

 

 



1992/1993-as tanév

1992/1993-as tanév
8.
a osztály
Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna
Osztályfőnök: Bálintné Szabó Anna

Arnóth FerencJenei RóbertNagy Anita
Bankos NorbertJuhász AnettNyúl Zoltán
Bolla ÉvaJuhász KatalinRing Tamás
Bóna MártaKovács ZsoltSáfrán Gábor
Csikós ZsófiaKulacsik FerencSztruhár Szabolcs
Gergics NorbertLézu KatalinTrenz Judit
Györgyyfi CsabaMiklós NorbertVass Anita
Illés TímeaMolnár GáborZeke Zsuzsanna
Jávorka Péter  

 

1992/1993-as tanév
8.
b osztály
Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna
Osztályfőnök: Dömötör Árpádné

Babcsány KrisztinaHegedűs NóraŐszi Nóra
Baki KatalinHidvégi BrigittaSáfrány Balázs
Barnák TímeaHorváth AttilaSípos Brigitta
Bendják BarbaraJuhász TündeSípos Katalin
Békés ZsuzsannaKarácsony AnitaSzabó Krisztina
Domokos KlarisszaKádár EszterSztuhár Balázs
Fazekas ZsuzsannaKónya MelindaTóth Angelika
Györgyfi JuditKorenyák SzabolcsVányi Barbara
Harich BernadettMagyar AndreaVégh Andrea
Hartman GáborMisku Csilla 

 

1992/1993-as tanév
8.
c osztály
Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna
Osztályfőnök: Tóth Ferencné

Bartók AnitaKatona JánosPálinkás Erika
Czibolya MáriaKiss NorbertPodonyi Éva
Demeter DánielKiss RóbertSzabó Márta
Farkas AntalKovács AnnamáriaSzécsényi Zoltán
Forró AttilaNagy RóbertSzűcs Gergely
Gyökér JánosŐszi KatalinTorda Attila
Kajzinger FerencPajor AnitaZólyomi Ferenc




 

1991/1992-es tanév

1991/1992-es tanév
8.
a osztály
Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna
Osztályfőnök: Major Istvánné

Balogh AnitaGarami PéterOláh Péter
Bankos IstvánHorváth GabriellaPüspöki Péter
Bata BeátaHorváth TiborSzappan Krisztián
Benei FédraJuhász LászlóSzékely Andrea
Bereczki SzabolcsKereki RozáliaSzénási István
Bóna AttilaLézu LászlóSzűcs Marietta
Bóna RóbertLitkei TeodóraTikviczki Erzsébet
Borbás OrsolyaMariták ZoltánTikviczki Szilveszter
Deli JánosMáté NorbertUrbán Gábor
Fehér SzilviaNagy Éva NikolettaUrbán Zoltán
Fukalyek László  

 

1991/1992-es tanév
8.
b osztály
Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna
Osztályfőnök: Kovács Nóra

Bakalár ZoltánKépes Gábor KrisztiánŐszi Anita
Balogh AttilaKotán RichárdPapp Tamás
Borsodi AttilaKozsa AndreaPusztai István
Erki TeréziaKőmíves SzilviaRévész Mónika
Fábián NikolettaKővári PéterRosiczky Anita Diana
Filcsik EszterLangó EdinaSzabó Lilla
Hajdu AttilaMáthé ElődSzénási Brigitta
Horváth VeronikaMezey VirágTari Péter
Juhász AdriennNagy IldikóValentínyi Viktor
Juhász TímeaNagy PéterZsíros Viktória
Kárpáti Zoltán  

 

1991/1992-es tanév
8.
c osztály
Igazgató: Baranyainé Szekszárdi Marianna
Osztályfőnök: Ács Erzsébet

Almási ZoltánKlimó SándorPápai Ágnes
Balogh KrisztiánKoczka TamásRegős Zoltán
Balogh NikolettaKomjáti LászlóSaly Zoltán
Bata KrisztinaKontra SzabolcsSelley Ágnes
Erdélyi TamásLabát AndreaSemperger István
Fehér AndreaLaczkó MónikaSztuhár Andrea
Horváth RolandLelkes GyőzőTorma Tihamér
Horváth tiborNagy GáborTóth Zoltán
Jenes AnikóNagy JánosTúri Andrea
Kenéz CsabaPap IldikóVarga András

 

 




1990/1991-es tanév

1990/1991-es tanév
8.
a osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Balogh Istvánné

Balajti ZsoltKanzler TamásPodonyi Éva
Bata GáborKelemen JuditRenka Zoltán
Bereczki IstvánKerékgyártó JózsefRohánszki János
Buri OrsolyaKollár TiborSchwetz György
Bús BarbaraKontra JánosSipeki Jácint
Deák SándorKónya AndrásSzabó Viktória
Fukalyek AnikóLévai HenriettaSzakács István
Györfi GáborMolnár LászlóTésik Erika
Hajdu ErikaMolnár JuliannaVarga János
Hajdu SzilviaMucsinai KrisztinaZombori Ágota
Hasktock ErzsébetNyúl ErikaZsíros János
Jenes JuliannaPásztor János 

 

1990/1991-es tanév
8.
b osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Dr. Makkay Imréné

Almási SzilviaJánka CsillaMolnár Károly
Barnavári JánosJusztin ViktóriaMolnár Mária
Bartha AndreaKoczka BeátaNikl Pál
Bartók ErikaKoczka EdinaNyitrai Zoltán
Bendiák BrigittaKontra CsabaOroszi Andrea
Bolla SándorKordé ZsuzsannaŐszi Júlia Claudia
Domokos RolandKovács KrisztiánPapp Krisztina
Fehér KatalinKozma KatalinPetrányi Gábor
Fekete OlgaKővári JánosPusztai Sándor
Filcsik CsabaMagyar MónikaTárcza Edina
Filcsik ZoltánMészáros AndreaTóth Péter
Horváth NorbertMolnár ÁdámVudi Attila
Huszár AttilaMolnár Katalin 

 

1990/1991-es tanév
8.
c osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Tóthné Vasas Zsuzsanna

Abelóczki KatalinKovács AntalPüspöki Szilvia
Berdó TamásLaczik ZsoltSándor Antal
Berényi ZoltánLipusz ErzsébetSemperger István
Czifrik AndreaMajor EszterSoós Zsuzsanna
Fekete BeátaMolnár AttilaSrej Szabolcs
Fischer TiborOrbán ZoltánSzentgyörgyi Gábor
Jenei TamásPap NorbertSzűcs Katalin
Juhász AdriennPádár TímeaSzűcs Zoltán
Kajzinger IldikóPetrovics MónikaTóth Pál Szabina
Katona BalázsPötös SzilviaTóth László
Kiss JózsefPrókai TamásVarga Beáta
Kis Zsuzsanna  

 

 

 

 

1989/1990-es tanév

1989/1990-es tanév
8.
a osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Kovács Kálmánné

Balla KrisztiánKálmán CsabaRing Zsuzsanna
Békés TamásKása BalázsSótér Andrea
Brjédi Melinda DianaKis ÁgnesSzabó György
Fülöp JuditKis HenriettaSzabó László
Gáspár TiborKovács ZoltánSzappan Regina
Gyenes BarbaraKrancziczki KittiSztuhár Mihály
Hidvégi IstvánNagy AndreaTamási István
Horváth KlaudiaNagy PéterTóth Annamária
Horváth RitaNánai AngelikaTóth Viktor
Horváth ViktorOrbán AttilaTörök Rita
Jancsó SzilárdŐszi GabriellaVass Máté
Jekkel ErikaPintér Renáta 

 

1989/1990-es tanév
8.
b osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Győriné Tóth Ida

Abelóczki AnitaFábián KrisztiánKoren Tibor
André CsabaFehér KatalinLaska Tamás
André ZoltánFischer AnitaLukóczki Lívia
Balázs TiborGugyela IlonaNagy Attila
Balogh KatalinGyörgy TündeNagy Erika
Berdó FerencHorváth JózsefPető Krisztián
Binder tamásHostyánszki JohannaSaly Mónika
Bobák ErzsébetIllés SzilviaSrei János
Bóna TamásKádár NorbertTóth Csaba
Budai FerencKenéz GáborVancsik Tamás
Burai SándorKis KatalinZombori Katalin

 

1989/1990-es tanév
8.
c osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Máté Györgyné

Blaskovics ZoltánKiss PéterPető Adrienn
Buzma JánosKovács KrisztinaPodonyi Mihály
Czifrik KatalinKulacsik GabriellaRápolti Tibor
Dezsőfi MariannaKuti GáborStuhár Tamás
Hegedűs TamásLabát KrisztinaSzabó Csilla
Hipszki NóraLaczkó ZoltánSzénási Géza
Horváth AndreaMagyar ZoltánSzénási Krisztián
Horváth MónikaNagy EdinaSziráki Éva
Horváth SzilviaNagy ZoltánTorda Beáta
Juhász DóraNemes DóraTóth Balázs
Karácsony RolandNikl GáborUrbán Roland
Katona RitaPajor SzilviaVarga Zoltán
Kerekes KrisztiánPap László 



 

 

1988/1989-es tanév

1988/1989-es tanév
8.
a osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Tóth Ferencné

Balázs HajnalkaJanka ZsoltMakkay Marietta
Baranyi MónikaKercsik ÉvaMészáros Anita
Bártfai AttilaKercsik SzilviaOsztrider Veronika
Bérces KatalinKis PálRudas Attila
Bóna ÁgnesKis ZsuzsannaSági Renáta
Buborék JózsefKomáromi KrisztiánSzabó Andrea
Esze KatalinKovács AttilaSzántó Csongor
Fülöp AndreaKovács KrisztinaSzűcs Norbert
Imre ZsoltLipták MónikaTóth Gábor
Iványi Pál ZoltánMajor PéterZeke Ildikó
Iványos József  

 

1988/1989-es tanév
8.
b osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Tóthné Csabli Magdolna

Filcsik HajnalkaKiss GáborSrej Sándor
Fischer MelindaKlátyik TiborSuhajda Szilvia
Forgó PéterKontra BeátaSzabó Angyalka
Guba JózsefKovács KrisztiánSzalai Magdolna
Gyóni GáborLabát TiborSztuhár Szabina
Habó ZoltánPetrovics ZsoltTúri Zoltán
Hidvégi JánosPolhovszkaja AnzselaUrbán Attila
Juhász EdinaRádi Ferenc 

 

1988/1989-es tanév
8.
c osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Bálintné Szabó Anna

Bárány MónikaJakus LászlóLázár Valéria
Berényi NorbertJuhász RitaMolnár István
Bolla ÁgnesKáré LászlóOravecz Anikó
Buborék LászlóKis JózsefProkai István
Dániel GáborKontra SzilviaPüspöki Éva
Demjén ZoltánKormos GézaSztruhár Csilla
Fehér AdrienneKurunczi AndreaSztruhár Edina
Gyurgyik MónikaLabát KatalinTóth Mónika
Hornyák Tünde  

 

1988/1989-es tanév
8.
d osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Dömötör Árpádné

Almási ZsuzsannaGyurgyik SzilviaMisku György
Bánfai LászlóHavellant AndreaNagy Mónika
Béres AttilaKatona TamásOsztrider Zoltán
Borbás ErvinKerek KlaudiaPuskás Éva
Bús MariannaKoplányi JózsefSzécsényi Andrea
Fehér RóbertLázár IstvánTengerdi Andrea
Fodor IldikóLukács SzabolcsTóth Róbert
Földi MariannaMelkó FerencVásárhelyi Gábor

 

 

1987/1988-as tanév

1987/1988-as tanév
8.
a osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Ács Erzsébet

Baranyi KrisztinaKontra LajosPuporka Éva
Csató JuditKozma SándorRobotka Tímea
Faragó ErikaKővári TamásSárosi Béla
Furcsa ZsuzsannaMakkay ImreSima Andrea
Hernádi ZitaMelkó ArnoldSzabó Lívia
Jakus ZsuzsannaMisinszki BalázsTóth Zsolt
Jenei SzilviaMisinszki JuditVarjú István
Józsa AnitaMolnár AnikóVasas Gábor
Kállai IstvánNagy IldikóVeres Krisztina
Kerek PéterNánai MariannaZilai András István
Kerékgyártó TímeaPetrovics ZsoltZölei Katalin

 

1987/1988-as tanév
8.
b osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Képesné Balogh Ágnes

Balaton BrigittaGyurkó ZsoltMiklós József
Balogh CsillaHajdú MelindaMolnár Judit
Barabás FerencKalmár BeátaOcsovai Andrea
Bobál GáborKereki ErzsébetRéti László
Bugyi CsabaKiss RóbertSárközi Lívia
Deák ZsoltKovács JánosSoós Péter
Erős ZsoltLantos TiborStuhár János
Fercsik KrisztinaLehőcz LászlóUrbán Zoltán
Gódor TamásMedveczki Szilárd 

 

1987/1988-as tanév
8.
c osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Mezeyné Berta Zsazsunna

Asztalos SzilárdImre KrisztinaMátrai Sándor
Balla OrsolyaIványi MónikaMurányi Mónika
Balogh GyulaKelemen IstvánNemes László
Borbás SzilviaKomjáti MónikaOrszág Anita
Györki PéterKovács AriellaSzabó Barnabás
Gyurgyik MártaKőmíves GáborSzabó Levente
Gyurika ZsoltLuklider TamásSzurnyák János
Hangódi JuliannaLukóczki JánosTésik Ferenc

 

 

 

 

1986/1987-es tanév

1986/1987-es tanév
8.
a osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Tóthné Vasas Zsuzsanna

André JánosKépe MónikaPüspöki Olivér
Bereczki TiborKerek KornélRing Zoltán
Borbás BeátaKovács KrisztinaSalamon Arnold
Buborék ZsoltKozsa CsabaSchetz Péter
Budai ZsoltKrasznai IstvánSimon Gábor
Drabos ZsoltLummer AndreaSzabó Béla
Duba MagdolnaMagyar IldikóSzántó Edina
Godó SzilárdMajor CsabaTábi Gábor
Gulyás BeátaNagy PéterTarcsányi Tibor
Gyurgyik GyulaNyeste MónikaVernyik Zita
Horváth IzabellaOrosz Éva 
Juhász RolandOroszi Zsuzsanna 

 

1986/1987-es tanév
8. b osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Balogh Istvánné

Almási MónikaGarami RajmundPapp Zoltán
Balázs FerencHajzer JúliaPetrovics Laura
Balogh AndrásHornyák MónikaPrókai Zsolt
Balog RóbertKiss MónikaSzabó Mónika
Bobák ZsuzsaKlimó MáriaSzabó Róbert
Bolla JánosKovács TündeSzakács Sándor
Bóna AttilaLehőcz ÉvaSzentgyörgyi Mónika
Burda GáborMészáros ÁgnesSzűcs Ferenc
Burda GyulaMolnár KárolySzűcs Pál
Czakó TiborNagy AttilaTóth József
Dósa IldikóOldal BeátaZsigri György

 



1985/1986-os tanév

1985/1986-os tanév
8.
a osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Mátyás Edéné

Balla ÉvaKiss LauraPintér Gábor
Bobák TiborKós AbigélPodonyi János
Csató SándorKovács AnitaSalga Csilla
Fehér AttilaKovács KrisztinaSzalai Éva
Hangya JánosKúti ZoltánTelek Erika
Horváth PéterMiczki ErikaUrbán Erika
Jávori GáborMisinszki ZsoltZólyomi Tamás
Kanzler AndreaMolnár ÉvaZsiger András
Kerékgyártó CsillaMurányi Ágnes 

 

1985/1986-os tanév
8.b osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Nagyfejeő Ede

Ács JózsefJenei KatalinPuskás Zsolt
Bolla KatalinKáré IlonaRegős Csaba
Bölcskei csillaKelemen KrisztinaSoós Andrea
Cserna JózsefLaczik AndrásSrej Marianna
Duba FlóriánLévai AnikóSzászi Péter
Györkis CsabaMaka JánosSzécsényi György
Homonnai BalázsMucsi JánosVass Attila 
Horváth JózsefMucsinai Elvira 
Illés TamásNagy Anikó 

 

1985/1986-os tanév
8.
c osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Kovács Kálmánné

Ádám MónikaJávor ErikaPetrovics István
Bata ZoltánKoren GyulaRévész György
Czibolya OszkárLenkei ZsoltSzabó Róbert
Fodor AnitaLovász AndreaSzappan Andrea
Földi TiborMagyar EditVarga Andrea
Henczler IstvánMagyar ZsoltVasas Róbert
Hojdák MónikaNagy JánosZatykó Péter
Horváth AttilaOldal JánosZölei Zoltán
Iványos SzilviaPető Barbara 



 

 

1984/1985-ös tanév

1984/1985-ös tanév
8.
a osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Bálintné Szabó Anna

Ács ÉvaHorti TamásPaplogó Attila
Bartha SzabolcsKarácsony PiroskaPaseczki Tímea
Bérces SzabolcsKósa ZoltánPócs Tibor
Bolla JózsefKiss György SzabolcsSalga Krisztina
Buborék SzilviaKobulniczky EszterSzabó Katalin
Czinkóczi KatalinKovács AndreaTímár Olivér
Dudás CsillaKovács CeciliaTóth Emőke
Durucz MónikaLitauszky ZoltánTóth Ildikó
Gáspár ÉvaLitkei Mária MagdolnaZilai Anikó
Hanthy ZoltánMarkó AttilaZsosa Éva
Hernádi BeátaOcsovai Edina 

 

1984/1985-ös tanév 
8. b osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Tóth Ferencné

Bártfai AndreaJávorka ErzsébetMolnár Márta
Bordás BertramKatona TündeNagy Gábor
Czakó TamásKiss GézaNagy István
Fercsik IbolyaKovács ZoltánNagy Krisztina
Gyurgyik SzilviaKőmíves CsabaNagy Norbert
Hatvani RóbertKővári MihályOrosz Tibor
Iványi PéterLajtrik AndreaSzabó Sándor
Jancsó NándorLengvári CsillaVarga Andrea
Jankóczi AndreaMakkai Erika 

 

1984/1985-ös tanév
8.
c osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Balogh Istvánné

Balázs IbolyaGugyela AttilaMárkus Ernő
Berényi JánosJanik JózsefMóra Ferenc
Bóna GáborJuhász AttilaPetrovics Csaba
Csuka IstvánJuhász KrisztinaPüspöki Róbert
Fukalyek JánosKovács NorbertSándor József
Gazsúr JánosLipusz AnnamáriaTelek Eszter
Gábor JánosMatula JózsefVecsera Attila

 



1983/1984-es tanév

1983/1984-es tanév
8.
a osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Képesné Balogh Ágnes

Ambruzs MónikaKanzler GáborNagy Magdolna
Balla LászlóKiss IstvánNagy Zoltán
Balogh ZsoltKlátyik ZoltánSimon Tamás
Barta BélaKlenik KrisztinaSzabó Gábor
Bartók CsabaKovács JózsefSzalai Mária
Benedek NándorLehőcz ZoltánSzécsényi Anikó
Bordás CsillaLenkei ZoltánSzécsényi Marianna
Budavári DánielMadarász TündeTábi Zoltán
Fenyvesi CsillaMészáros TiborTóth József
Györki GyöngyiMolnár JuditVincze Ildikó
Huszár SándorNagy Krisztina 

 

1983/1984-es tanév
8.
b osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Tóthné Vasas Zsuzsanna

Béres KatalinHorti GáborRudas József
Daróczi JuditJerman IldikóRuff Mónika
Dezsőfi TiborKelemen AttilaSándor Attila
Erős MelindaKenéz ÉvaSinka Krisztina
Fodor KrisztinaKollár KrisztinaStrehó Katalin
Fukalyek BeatrixMolnár JózsefSziráki Katalin
Gyurkó ÉvaNagy TiborUrbán Ibolya
Hajdú ÁgnesNánai KrisztinaVas Zoltán
Halom LajosPetrovics IstvánLengvári Attila
Hojdák AnitaRostás János 

 

 

1982/1983-as tanév

1982/1983-as tanév
8.
a osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Petz Józsefné

Barnák MelindaKanzler AndreaPusztai Éva
Bereczki ÁgnesKerek GáborRádi Róbert
Brüll KrisztinaKobulniczky TamásReményi Ágnes
Bobák AttilaKovács PéterSalamon Judit
Bugyi GyörgyLengvári CsabaSoós József
Demeter IldikóLudvig AttilaTímár Orsolya
Dömötör ÉvaLuklider GabriellaTorma Tünde
Habó ÁgnesMolnár JózsefTóth Erika
Hartman MelindaPaseczki IldikóTóth Norbert
Deli László ZoltánPolonkai JózsefVásárhelyi János
Garami ÉvaPolonkai KrisztinaZölei Zoltán
Kaló Éva  

 

 

1982/1983-as tanév
8.
b osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Molnár Józsefné

Ács AndreaHatvani ZsoltOravecz János
Anderkovics SándorJavorek JózsefŐszi Róbert
Balogh CsabaKátai CsabaŐszi Rudolf
Bobál IstvánKátai GáborRácz Andrea
Buri ZsoltKormos TündeRudas Gabriella
Demény ZoltánKovács AndrásSármány Attila
Endrődi JózsefMácsai MariannaSchrei Tibor
Esze ÉvaMarosi IldikóTelek Gábor
Földi AttilaMező GáborTóth Zoltán
Gábor ErzsébetMolnár GáborTóth Zsolt
Gyurik EditMolnár LajosVarjú Ferenc
Halom TiborNagy JuliannaZsámboki Beatrix

 

 

 

 

1981/1982-es tanév

1981/1982-es tanév
8.
a osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Baranyainé Szekszárdi Marianna

Bartók JánosHevér ErikaRacsek Márta
Budavári ÉvaJeager PéterSármány Zsolt
Cserna ZsuzsannaJenei ZoltánSzalatnai Gábor
Csikós JuditKarácsony JuditSzékely Zsolt
Csikós LászlóKővári GyörgySzilágyi Mária
Dömötör AndreaMészáros GabriellaSzulágyi Aurélia
Duba AndreaNagy ErikaÜsztöke Zsolt
Füleki ErzsébetNagy KrisztinaVarga Ferenc
Gáspár TamásNagy PéterVarjú Margit
Habó JuditPetz ZoltánVálóczi Krisztina
Hegyes László  

 

1981/1982-es tanév
8.
b osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Dr. Lányi Józsefné

André AndreaKiss RóbertPuskás Mária
Bagó IstvánKiss UsoltRobotka Anikó
Bártfai GabriellaKókai ZoltánSuhajda Andrea
Csordás IstvánKompolti GabriellaSüli Kornélia
Dányi TiborKónya ZoltánSzántó Erika
Godó TamásKovács MariannaSzebellédi Tibor
Gugyela IldikóMarkó RóbertSzentgyörgyi Zsolt
Gulyás PéterMolnár ErikaTóth Zoltán
Győri TiborPallag BélaTörök József
Kádár ErikaPeták MártaVas Anikó

 

1981/1982-es tanév
8.
c osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Dr. Kalina Mihályné

Balog AndorKatona ZsuzsannaRatkai Erika
Berta EditKenéz GabriellaRozsnoki László
Borbás TiborKiss ZoltánRozsnoki Tibor
Czibolya GáborKovács SándorSejgli József
Fábián CsabaLipták GyulaSzécsi József
Gyányi JuditPrókai KatalinViczián Andrea
Gyurgyik ErikaPüspöki Zsolt 

 

 

1980/1981-es tanév

1980/1981-es tanév
8. a osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Monoriné Ádám Katalin

Bakos ImreKovács EdinaSándor Erzsébet
Bankó GabriellaKovács HedvigSinka Katalin
Bognár KatalinKovács ZsoltSipeki Attila
Burda GabriellaLummer LászlóSrei Ilona
Endrei LászlóNagy ÉvaSzabó Zoltán
Fenyvesi ZoltánNagy IldikóSzlávik Anna
Franka BernadettPéntek MelindaTakács Sándor
Gömöri MártaPüspöki ZsoltTurza Tünde
Juhász SándorRádi ZsuzsannaZólyomi Zoltán
Karácsony GabriellaSas ZsuzsannaZsosa Ágnes
Kiss Ildikó  

1980/1981-es tanév
8. b osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Tóth Ferencné

Ádám JánosHolecz JózsefNagy Katalin
Bartók ZoltánIványi LászlóNánai Erik
Bede MáriaJuhász IstvánRadics Judit
Csuvikovszky PéterKenéz KatalinRostás Ildikó
Endrődi ÉvaKiss AnikóSchrei Zsolt
Fonyódi ZsuzsannaKovács ÉvaSemperger Attila
Gazsúr AttilaKovács GyörgyTelek Attila
Gugyela JuditLitkei JánosTóth István
Gyalog AnitaMolnár IlonaVasas Ernő

1980/1981-es tanév
8.
c osztály
Igazgató: Nagy Károlyné
Osztályfőnök: Dömötör Árpádné

Balaton ZsoltHacsavecz AttilaMarosi Zoltán
Bognár GáborHernádi AndreaMolnár Krisztina
Buborék JánosHorváth ErzsébetNagy Ildikó
Bugyi ErzsébetKulacsik JánosOláh Erzsébet
Bugyi LászlóLitkei ÉvaPetrovics Zsolt
Csekő TamásLóránt GáborPintér László
Györki TamásMayer ErzsébetVarga László
1979/1980-as tanév

1979/1980-as tanév
8. a osztály
Igazgató: Dobos Mária
Osztályfőnök: Nagyfejeő Ede

Ács MiklósHorváth JánosNagy István
Balogh BalázsJeager JuditNagy László
Buborék ZsuzsannaKevés IbolyaPaseczki Marianna
Bugyi GáborKodák ErzsébetPéntek Attila
Csomós NatáliaKoplányi ErzsébetPósa Magdolna
Fischer ÉvaKotán ZoltánSzécsényi Gabriella
Fülöp ZsoltKovács NóraSzilágyi Attila
Gyányi ErikaMárkus ErikaVitai László
Györkis IstvánMészáros KatalinZölei István
Horváth IstvánMolnár Gábor 

1979/1980-as tanév
8. b osztály
Igazgató: Dobos Mária
Osztályfőnök: Szabó Anna

Balog KatalinGál TündeNagy László
Balázs ErzsébetGubis PéterPrókai Mária
Balázs KárolyHársfalvi JózsefSándor Krisztina
Bársony JuditHorváth AttilaSütő Ildik
Berki AntalJuhász ErikaSzabó Róbert
Bognár GézaKalmár IstvánSzikura Ildikó
Bolla ÉvaLázár ÉvaSziráki Zsuzsanna
Böszörményi TiborMaka TiborSztankovics Sándor
Buborék JánosMészáros ZoltánVíz István
Csernák AttilaMucsinai JánosZsigri Zoltán
Demeter Róbert  
1978/1979-es tanév

1978/1979-es tanév
8. a osztály
Igazgató: Hajdu Kálmán
Osztályfőnök: Balogh Istvánné

Babiák ZsoltFekete GyulaNagy Lajos
Balajti ErikaGyörkis IldikóSármány Attila
Balogh PéterGyurgyik BeatrixSzabó Tamás
Baranyi JuditKajlinger TiborSzántó Annamária
Bárány FerencKaló JuditSzarvas Ágnes
Bedő JózsefLadányi ÉvaSzira Irén
Békesi NóraLisztik JánosSzlanicz Éva
Bognár IrénMakkai ÁgnesÚjvári István
Barnyik ÉvaMiczki GáborVígh Éva
Bölcskei EleonóraMolnár GyörgyVígh Margit
Budavári GézaMóra MáriaWágner Zsuzsa

1978/1979-es tanév
8. b osztály
Igazgató: Hajdu Kálmán
Osztályfőnök: Tóthné Vasas Zsuzsanna

Balogh ErzsébetGregus AttilaNagy Anita
Bata IstvánGyurkó AndrásNagy Zsuzsanna
Bognár ÉvaHorváth FerencOcsovai Gábor
Buborék ErikaKátai JánosOcsovai Ildikó
Bugyi IstvánKepes JánosPesti Katalin
Csernák ZoltánKiss JózsefPodonyi Erika
Csólya JánosLaczik JuliannaSemperger Gábor
Donaberger PéterLitkei JózsefSzappan Eszter
Daróczi GáborLovász IrénSzécsi András
Fodor TamásMárkus LászlóTurai Zsuzsanna
Gorácz GáborMolnár Tibor 
1977/1978-as tanév

1977/1978-as tanév
8. a osztály
Igazgató: Hajdu Kálmán
Osztályfőnök: Opánszkiné Herpai Katalin

Ádám GyörgyiKátai IstvánSándor Katalin
Babiák SándorKispál KláraSinkovics Erika
Bálint ZsoltKovács MariannaSzabó Eszter
Benei ZsuzsannaKovács MáriaSzabó Zsolt
Csernák GézaMajor AnnaSzántó Marianna
Csikós ÁgnesMárkus ErikaSzlávik Erzsébet
Drabos TündeMező GabriellaTeréki János
Gaál ZoltánNagy JuditB. Tóth Katalin
Homonnai AlbertPócs ErikaTóth Zsuzsanna
Huszár ErikaPüspöki EmőkeVarga Anikó
Illés KatalinRévész CsabaVáradi Erzsébet
Juhász ImreRózsa Attila 

1977/1978-as tanév
8. b osztály
Igazgató: Hajdu Kálmán
Osztályfőnök: Dr. Lányi Józsefné

Balaton JózsefHartman JuliannaNagy József I.
Balogh TiborKiss AndrásNagy József II.
Bárány TiborKocza ZsuzsannaNagy Zoltán
Bolla ÁgnesKizsán BernadettPodonyi Erzsébet
Czibolya CsabaKulics ZsuzsannaRacsek János
Cserni IbolyaKurfürst TiborRatkai Mária
Dányi JánosLévai LászlóRenkó Erzsébet
Farkas RichárdLovász SándorTóth Imre
Fodor SándorMáté TiborTóth Zsolt
1976/1977-es tanév

1976/1977-es tanév
8. a osztály
Igazgató: Hajdu Kálmán
Osztályfőnök: Dömötör Árpádné

Bagó JózsefFaragó SándorKővári Károly
Bakti IldikóFenyvesi ZsuzsaMagyar Judit
Bognár KatalinFüleki CsabaNosza Magdolna
Bornyik KatalinGregus ÉveSándor József
Buborék JuditGugyela JózsefSzatmári Mihály
Budai LászlóKelemen MelindaTakács Erika
Deli GabriellaKenéz ÁgnesTelek Csaba
Deli IldikóKlenik IbolyaTelek László
Duba RóbertKovács TiborViczián Katalin

1976/1977-es tanév
8. b osztály
Igazgató: Hajdu Kálmán
Osztályfőnök: Tóth Ferencné

Almási KatalinKaszás KatalinSomogyi Mária
Balázs MihályKatona MihálySrej Mária
Balogh CsabaLaczik TündeSzabó Éva
Csikós MiklósMácsai ZoltánSzalai Gábor
Eke ZsoltMedveczki FerencSzebellédi Marianna
Garami ErikaMenyhárt PálSzőllősi Julianna
Gyalog JózsefNagy SándorSztankovics Attila
Hajdú CsabaNagy TündeToldi István
Haller Mária IldikóPohánka GyulaTóth Éva
Henczler FerencRéti ZoltánZsámboki István
Janik TiborSinkovics Sándor 
1975/1976-os tanév

1975/1976-os tanév
8. a osztály
Igazgató: Hajdu Kálmán
Osztályfőnök: Petz Józsefné

Ambrus LászlóKoplányi FerencRadics Éva
Balaton KatalinKovács LászlóRatkai Kálmán
Berta MargitKulacsik AndrásRegőczi Gizella
Drabos JánosLaczik CeciliaRéti János
Győri IstvánLóránt MiklósSoós László
Horti KatalinMárkus PiroskaTihanyi Zsuzsanna
Horváth AnnaMistéth ErikaTóth Gyula
Jakus ZsuzsannaNagy ÉvaVarga Sándor
Jávor MáriaNagy JózsefVeréb Zsuzsanna
Kaló TamásNagy KatalinWagner Judit
Kerékgyártó IbolyaPető Károly 

1975/1976-os tanév
8. b osztály
Igazgató: Hajdu Kálmán
Osztályfőnök: Nagyfejeő Ede

Ábrahám GáborJuhász SándorPapp Erika
Bartók ArankaKatona FerencPál Ferenc
Bartók JózsefKevés IldikóRácz Péter
Bedő MáriaKiss LászlóRobotka Katalin
Bugyi EditKodák IrénSebák János
Bugyi KatalinKós TiborSike Gábor
Csekő GyörgyKovács AttilaSzabó László
Fekete MargitKovács IldikóSzabó Miklós
Gódor ÉvaMakkai AndrásTakó Tamás
Janik IldikóNagy GizellaTörök Gábor
Jaskó FerencOpánszki TündeVígh Miklós
1974/1975-ös tanév

1974/1975-ös tanév
8. a osztály
Igazgató: Hajdu Kálmán
Osztályfőnök: Balogh Lászlóné

Báti TiborKalmár LászlóMező Márta
Bognár EmmaKarácsony ErikaNagy Katalin
Csomós VeronikaKerek KatalinNohavicska Éva
Demeter GáborKiss PiroskaPancza Sándor
Gaál GyörgyKocsis GyörgyPécsi László
Gózon ÉvaKontra KatalinTóth József
Gyimesi KláraKovács GyörgyiTóth Mária
György MihályKrálik MáriaTóth Mihály
Hajdú IldikóLőrinc IstvánVecsera Mária
Hajdú MagdolnaMadarász JózsefViczián Zoltán
Horti KálmánMagyar ZsuzsannaZsilinyi Sándor
 Maszlag Géza 

1974/1975-ös tanév
8. b osztály
Igazgató: Hajdu Kálmán
Osztályfőnök: Kovács Kálmánné

Barabás IstvánJaskó CsabaSziráki István
Baranecz KatalinKaszás TiborSzőllősi Edit
Bárdi AttilaKenéz JuditSztankovics Árpád
Bata ErzsébetKirály ÉvaTaksonyi Magdolna
Bata LászlóKulacsik IstvánTóth László
Borbély KatalinLukács LászlóUhring Ilona
Bús ImreMadarász MáriaVarga Erzsébet
Fehér GáborNagy LászlóVarga Katalin
Gazsúr IstvánOsztrider KárolyVarjú Sándor
Gyányi TiborPüspöki LukácsVasas Erzsébet
Horti JánosSziráki BélaViczián Sándor
Janik József  
1973/1974-es tanév

1973/1974-es tanév
8. a osztály
Igazgató: Hajdu Kálmán
Osztályfőnök: Kondek Margit

Abelovszki TiborFodor KatalinRomán Attila
Almási MáriaHernádi LajosSimonkovits Sándor
Antal GyörgyJenei LászlóSoós Borbála
Bakti IstvánKarácsony KatalinSzabó Tibor
Balajti TiborKiss JánosSzabó Zoltán
Baranyi SándorKlimó JánosSzilágyi László
Báti JuditKovács JuditSzűcs István
Bognár IstvánKovács SzilviaTurcsán Irén
Bognár JánosKővári JánosTúri János
Bornemissza ZsuzsannaNagy ErzsébetVarga Éva
Buborék ÉvaNérey SzilárdVarga Ildikó
Burda JánosPásztor AndrásVarga István
Csomós ZoltánPüspöki KatalinVirág Márta

1973/1974-es tanév
8. b osztály
Igazgató: Hajdu Kálmán
Osztályfőnök: Dr. Lányi Józsefné

Agócs TiborHorti MáriaPósa István
Almási ErzsébetJuhász IstvánSebák Erzsébet
Árki JánosKiss LászlóSmid Márta
Balogh ErikaKlenik LászlóSütő Zsuzsanna
Balogh JánosKovács MáriaSzalatnai Katalin
Blaskovics FerencLázár JánosSzlanicz János
Bugyi ÁgnesLipkovics ErikaToldi Kálmán
Csaszli JózsefMagyar JózsefTóth Edit
Csikós ZsuzsannaMagyar MiklósTóth Gabriella
Dancs IstvánMárkus TiborTóvai Katalin
Erki AnnaMatányi IstvánTőzsér István
Gyemó MargitNagy AnikóUrbán Piroska
Gyenes JózsefNagy ÉvaVas Katalin
György JánosNémeth JuditVudi Sándor
1972/1973-as tanév

1972/1973-as tanév
8.
a osztály
Igazgató: Hajdu Kálmán
Osztályfőnök: Balogh Istvánné

Balogh NándorKovács ÁgnesPócs László
Bereczki TiborKovács ErzsébetRékasi Julianna
Faragó MáriaKiss FerencSándor Ágnes
Főző IstvánKörössy CsillaSütő Gyula
Halmai IbolyaKörössy JánosSzabó János
Hidvégi ErikaKővári KatalinSzabó Judit
Horti SándorMadarász IstvánSzőllősi Mária
Horti TamásMészáros ÁgnesSzűcs Sándor
Kanzler MagdolnaMikula JánosTakó Erika
Kerek JánosNagy ErikaTóth Judit
Kevés KárolyPálfalvi VilmosVörös Zsuzsanna

1972/1973-as tanév
8. b osztály
Igazgató: Hajdu Kálmán
Osztályfőnök: Dömötör Árpádné

Bakos AttilaKiss LászlóPeták Zsuzsa
Bakos MártaKókai JánosPrigli Margit
Barabás JánosKondek AnnaRiesz Éva
Berki MáriaKontra JózsefRumbach Erika
Buborék ÁgnesKovács MariannaSándor Sándor
Czibolya ÉvaKörmöczy ZsuzsannaSípos Ilona
Dajkó FerencLisztik IstvánSinkovics Mária
Gódor IldikóLukács ÁgnesSütő József
Halom JenőMarkovics ZsuzsaVarga János
Janik IstvánMóra AttilaVass Attila
Jávori KárolyMuzsik GabriellaVitai Magdolna
Juhász AnnaOroszi Károly 
1971/1972-es tanév

1971/1972-es tanév
8. a osztály
Igazgató: Hajdu Kálmán
Osztályfőnök: Vági Gyula

Árki MáriaHronyecz JózsefLadányi József
Bora AttilaHuczka LászlóLázár József
Bornemissza EmmaKállai MáriaMolnár János
Budai ErikaKarácsony ÉvaNagy László
Burda MáriaKatona ErzsébetNesticzki Erika
Csikós FerencKepes KatalinPap József
Csomós IllésKlement SándorPálinkás Ferenc
Dányi IstvánKocsis ÉvaRegőczi Mária
Endrei ErzsébetKovács IldikóSomogyi Éva
Fejes RozáliaKovács ZoltánStrobán Katalin
Hopka SándorKovács ZsuzsannaVarga Judit
Horti Zsuzsanna  

1971/1972-es tanév
8. b osztály
Igazgató: Hajdu Kálmán
Osztályfőnök: Nagyfejeő Ede

Balogh FerencKatona EditOláh Edit
Balogh LászlóKarácsony MihályPapp Tibor
Barak AttilaKatona BélaPető József
Berki IlonaKepes KláraPüspöki György
Bratkovics ErikaKirály KatalinSándor Mária
Czakó JuditKókai IlonaSipos János
Fülöp ÉvaLuda JuditSzabó Ferenc
Gaál IbolyaLuda TiborSzalmási György
Gohér PálMadarász MihálySzűcs Ferenc
Gyimesi ÁgnesNagy ÉvaSmid Márta
Hajdák KatalinNagy RózsaR. Tóth János
Juhász DezsőOcsovai András 
1970/1971-es tanév

1970/1971-es tanév
8. a osztály
Igazgató: Kilyén Zoltán
Osztályfőnök: Nagyfejeő Ede

Babiák SzilviaHacsavecz JózsefOcsovai Gábor
Bankó ÁgnesJuhász IstvánOroszi József
Bartók ÉvaKátai MáriaOroszi Olga
Bodó IldikóKenéz KárolyPécsi István
Bognár MáriaKerek MáriaPötös Gábor
Burián MagdolnaKertész GyulaRádi Magdolna
Czibolya ErzsébetKilyén TamásSándor Mária
Dancs AndrásKiss TiborSisa Gábor
Dávid LászlóKulics JánosSráb László
Gaál AttilaLipkovics GáborSzabó László

1970/1971-es tanév
8. b osztály
Igazgató: Kilyén Zoltán
Osztályfőnök: Dr. Kovács Sándorné

Bakos JuliannaHenczler LászlóPásztor László
Balogh KingaJakus MáriaPodonyi Mihály
Bata IlonaJuhász LászlóRafael Katalin
Bóna JózsefKatalin PiroskaRohánszki Imre
Bugyi Erzsébet I.Káposzta JózsefRövid Gábor
Bugyi Erzsébet II.Kevés IstvánSejgli Ilona
Csólya ErzsébetKirály SándorSzalkai László
Faragó ErzsébetKontra KatalinSzőcs József
Fischer JózsefKovács TiborSzűcs Mária
Gyurkó LászlóMácsai MariannaTóth Anna
Hanzerik MihályMészáros AlajosTóth Erzsébet
Hartman ErzsébetNagy József I.B. Tóth Erzsébet
Hegyes AttilaNagy József II.Zsámboki Sándor
Henczler IldikóParaszt ÉvaZsosa Katalin
1969/1970-es tanév

1969/1970-es tanév
8. a osztály
Igazgató: Kilyén Zoltán
Osztályfőnök: dr. Lányi Józsefné

Balogh TamásKovács KálmánSándor Rozália
Budai ÉvaKulacsik ZoltánSimon Györgyi
Dinnyés LajosLányi MáriaSzabó Attila
Erdélyi AndrásLisztik LászlóSzabó Zoltán
Erki LászlóLuda LászlóSzentgyörgyi Lajos
Kállai ÉvaMagyar JózsefSzilágyi Mária
Kaszás PálNagy JózsefSzűcs Katalin
Kátai KatalinNagy KatalinTóth László
Katona KláraNagyfejeő MáriaTóth Pál Tibor
Kepes ErzsébetNovák ErzsébetTörök Erzsébet
Kónya IstvánPancza OlgaUrbán József
Kós ÉvaPoór ErzsébetVarga Balázs

1969/1970-es tanév
8. b osztály
Igazgató: Kilyén Zoltán
Osztályfőnök: Kondek Margit

Bakos TiborJuhász JolánOpánszki István
Bartalis ErzsébetJuhász KatalinPesti Ilona
Bartalis PéterKecskés IstvánPodonyi Mária
Bartók LászlóKepes KatalinPrigli János
Benei SándorKiss ZsuzsannaRozmaring Klára
Berta MiklósKörmöczy RozáliaSike János
Dányi ZoltánMadarász FerencSisa Ferenc
Henczler ErzsébetMayer KatalinTusor Erzsébet
Hojdák MargitMáté GyörgyVarga Mária
Horváth IlonaOcsovai TiborVirág Magdolna

1969/1970-es tanév
8. c osztály
Igazgató: Kilyén Zoltán
Osztályfőnök: Vági Gyula

Ábelóczki JózsefDemény AndrásNagy István
Ábrahám IstvánDrávai ErikaNagy Pál
Agócs JánosFerencsik IlonaOroszi Olga
Almási IlonaKatona FerencPaseczki Mária
Bajtai IstvánKeresztesi AntalPéter Irén
Balogh I. JózsefKocsis GabriellaPodonyi Katalin
Balogh II. JózsefKontra MáriaSzalmási Mária
Blaskovics JánosKovács ÁgnesUrbán Katalin
Bogdándy KornéliaMolnár EditWágner Lajos
Czibolya Mária  

 

1968/1969-es tanév

1968/1969-es tanév
8. a osztály
Igazgató: Kilyén Zoltán
Osztályfőnök: dr. Miskolczi József

Balajti IstvánHuszár JózsefSándor Tamás
Barnavári LászlóKlement LászlóSebák Mária
Berkes LászlóKocsis GáborSisa Ágnes
Buda IlonaKondek JózsefSvábenszki Anna
Budai JolánKovács IldikóSzabó István
Budai ZoltánKovács ZoltánSzabó Zsuzsanna
Bugyi LászlóKrisztián ÉvaSzakán Pál
Danyi IldikóLazáry ZsoltSzedmák Éva
Deák VeronikaMészáros KatalinSzép Marianna
Endrei KatalinMóra KatalinVajda Katalin
Fodor ElviraMóricz MátéVarga László
Garamszegi JószefNosza JuditVági Ágnes
Gyurkó JózsefPapp LászlóZsigri Katalin
Hidvégi IstvánPéter LászlóZsíros Katalin

1968/1969-es tanév
8. b osztály
Igazgató: Kilyén Zoltán
Osztályfőnök: Balogh Istvánné

Agócs IstvánHalasi MagdolnaNagy János
Aradi IstvánHartmann IstvánPócs Ferenc
Bartók MargitHegedűs TamásRostás Erika
Bán MiklósHronyecz LászlóRózsa Ferenc
Bodó AndrásHuczka AnnaSándor András
Bratkovics IlonaIllyés BélaSomogyi Irén
Buzás MáriaIványi SándorSomogyi Júlia
Csólya MáriaJenei IrénSrej János
Dajkó ZsuzsannaKarácsony IlonaSzabó Anna
Dányi IbolyaKertész MáriaSzlávik Erika
Farkas ZoltánKontra JánosSzohner Gabriella
Fehér BélaLuda MáriaSztrezeneczki Miklós
Fejes IstvánMagyar LászlóSzűcs Mária
Fejes JánosMáté MáriaVass Mária
1967/1968-as tanév

1967/1968-es tanév
8. a osztály
Igazgató: Kilyén Zoltán
Osztályfőnök: Berki Sándorné

Babcsány IstvánGyörkis ÉvaNovák Katalin
Balla GyörgyHaller LászlóOsztrider Ilona
Barna GyörgyHatvani KatalinPapp Mária
Bartalis ZsuzsannaKiss CsabaPásztor Magdolna
Bartók MáriaKiss KláraSándor Ferenc
Bodó JózsefKiss SándorSándor Ilona
Bognár MiklósLaczik TiborSoós Éva Mária
Bora JózsefLaczkó KatalinSzilágyi László
Dávid IstvánLazáry GyörgySzűcs Klára
Földi LászlóMajer AndrásSzűcs Lajos
Gazsúr JuliannaMáté LajosUmáthum József
Gócza KatalinMiskolczi JózsefUrbán Gyula
Gohér IstvánNesticzki IlonaVarga Ildikó

1967/1968-es tanév
8. b osztály
Igazgató: Kilyén Zoltán
Osztályfőnök: Kilyén Zoltánné

Baki ErzsébetKatona IstvánPálinkás János
Balaton TiborKovács ÉvaaPercze Gyula
Bankos IstvánKovács OttóPintér József
Barnavári IrénKovács PiroskaPócs Gabriella
Bognár KláraKontra IstvánRohánszki János
Bognár MáriaKontra JánosSándorfi Zsuzsanna
Cifrik LászlóMáté ZsuzsannaSáfrán Gábor
Csikós MagdolnaMelkó AnnaSomogyi József
Dányi JánosMóra SándorSzakán Katalin
Demeter MáriaNánai MáriaSzlávik László
Dobák IlonaOldal MáriaSzurnyák Miklós
Erdősi ÉvaParaszt Mária I.Szőcs Mária
Forró JánosParaszt Mária II.Tóth Sándor
1966/1967-es tanév

1966/1967-es tanév
8. a osztály
Igazgató: Kilyén Zoltán
Osztályfőnök: Vági Gyula

Balogh AndrásIványi IstvánNagy Júlia
Bartalis JózsefJuhász AnnaNagy Katalin
Bártfai JózsefKontra FerencNagy Mária
Bereczki AnnaKovács ÁgotaNánai László
Elek KláaKovács FerencNémeth Júlia
Erőss GyulaKovács JánosNémeth Piroska
Esze IbolyaKulacsik JánosOcsovai Júlia
Farkas TamásLaczkó JózsefPintér Rozália
Fekete TamásLányi LászlóSzedmák József
Gócza JánosMagyar AnnaSzénási István
Gyurkó LászlóMátyás PéterTóth Mária
Horváth KatalinMolnár JánosZsíros Mária
Illyés JózsefMóricz Katalin 

1966/1967-es tanév
8. b
osztály
Igazgató: Kilyén Zoltán
Osztályfőnök: Petz Józsefné

Annus ErzsébetKarácsony MáriaNagy László
Burján JózsefKatona IbolyaMaróti László
Dányi ErzsébetKatona MáriaOldal Erzsébet
Demeter FerencKepes MagdolnaPálinkás Ilona
Farkas MariannaKovács ImrePisák Katalin
Fülöp MáriaKovács ZsuzsannaPrigli Ferenc
Gubola JuditKontra LajosSandrik Ilona
Gyimesi MáriaLukács MagdolnaSzűcs József
Gyurgyik IstvánLuklíder SándorTeréki László
Henczler FerencMagyar IstvánViczián István
Huszár JánosNagy ErzsébetZsigri János
Juhász MagdolnaNagy JózsefZsigri László
Karácsony István  
1965/1966-os tanév

1965/1966-os tanév
8. a osztály
Igazgató: Kilyén Zoltán
Osztályfőnök: Kondek Margit

Böröczfi MáriaJuhász JózsefOsztrider Erzsébet
Burián LászlóKatona IlonaSelmeczi István
Czibolya BélaKiss KatalinSisa József
Czibolya MáriaKlippan IlonaSomlyai Mária
Czikó IlonaKovács IstvánSzakán János
Czopár AntalKovács LajosSzalkai Ilona
Csányi JuditLaczkó DénesSzűcs Erzsébet
Dányi MáriaMagyar JózsefSzűcs István
Fejes MargitMucsinai PiroskaSzűcs Mihály
Fekete EndreNagy IstvánToldi Mária
Györkis IstvánNagyfejeő GizellaVarga Júlia
Henczler MáriaNyeste JózsefVárosi Jószef
Horváth IlonaNyeste PiroskaZajácz Éva
Juhász János  

1965/1966-os tanév
8. b osztály
Igazgató: Kilyén Zoltán
Osztályfőnök: dr. Lányi Józsefné

Bakos JánosIványi MargitÓcsai Mária
Balla MáriaJanik FerencOláh Mária
Balogh AnnaKamenár ValériaPádár Judit
Balogh IstvánKanzler FerencPotinszki István
Bodó MáriaKarácsony JánosPodonyi József
Csikós IstvánKatona IstvánRádi István
Dencs ErikaKecskés KatalinRohánszki Katalin
Forró ÉvaKókai MáriaRumbach Zoltán
Gyimesi ZsuzsannaKovács IlonaSisa Magdolna
Gyurovics ErzsébetKovács Mária MagdolnaTóth Lajos
Halasi IstvánLipusz ErzsébetVarga András
Hevér MáriaMiczki JúliaVárhelyi Éva
Hidvégi MáriaMikó MáriaViczián Tibor
Huszár MáriaNémeth László 

 

 

1964/1965-ös tanév

1964/1965-ös tanév
8. a osztály
Igazgató: Kilyén Zoltán
Osztályfőnök: Balogh Istvánné

André JúliaIllyés MáriaNagy István
Batcsány MáriaJermann IlonaNémeth Erzsébet
Bártfai JuditKecskeméti KárolyNyeste István
Bakos IstvánKelemen MáriaOsztrider Klára
Bíró LászlóKiss IbolyaÓcsai Irén
Bugyi IstvánKoplányi MáriaPál Mihály
Bús MáriaKovács JuliannaPintér Valéria
Danyi JószefKovács MáriaSánta Julianna
Dinnyés JánosKovács ZsuzsannaSztojka Márta
Gaál JózsefLaczik TiborTábori László
Gyujsics AntalMátyás GáborTőzsér Magdolna
Hajdú MáriaMelkó JózsefVankó Irén
Huczka MáriaMészáros JózsefVáradi Mária

1964/1965-ös tanév
8.
b osztály
Igazgató: Kilyén Zoltán
Osztályfőnök: dr. Miskolczi József

Balaton FerencJávorka FerencOroszi Borbála
Bartók ErzsébetJuhász TamásRékasi Piroska
Bernát PiroskaKanczler FerencRobotka Veronika
Bugyi JánosKarácsony MihályRostás Éva
Cseh EditKepes IstvánSomogyi Éva
Dávid MáriaKiss AndrásSomogyi Jolán
Elek KatalinKontra MargitSzakán Erzsébet
Fehér JánosKontra MáriaSztankovics Zoltán
Gilián KatalinMaka AnnaSzurnyák János
Hanzerik ErzsébetMóra ErzsébetTörök Kálmán
Hegedűs JuliannaMóra LászlóVernyik Boldizsár
Iványi GyulaNagy FerencVinczúr Piroska
Jancsa DemeterOrosz ErzsébetZsámboki Irén

 

1963/1964-es tanév

1963/1964-es tanév
8.
a osztály
Igazgató: Kilyén Zoltán
Osztályfőnök: Berki Sándorné

Abelóczki MáriaGyányi AnnaKovács Erzsébet
Balogh LászlóGyimesi IrénKószó Vilmos
Bartók AnnaHatvani GyörgyLányi József
Bolechláv JúliaHegedűs LászlóMagyar Lajos
Budai FerencHenczler IstvánMajer Péter
Czibolya JánosHipszki CecíliaMolnár Sándor
Dandó MáriaJancsa PiroskaNagy Anna
Danyi IlonaJenei KláraPecze Gábor
Farsang JolánKalmár MáriaPodonyi Magdolna
Fejér OlgaKatalin MáriaTóvai Julianna
Ferencz JózsefKelemen IstvánUrbán Júlia
Gulyás TerézKerek András 

1963/1964-es tanév
8.
b osztály
Igazgató: Kilyén Zoltán
Osztályfőnök: Kilyén Zoltánné

Bakti JózsefKéri JánosPintér Irén
Bankos ErzsébetKéri MihályPisák Tibor
Bankos MáriaKiss PiroskaPócs Erzsébet
Berta JózsefKovács Katalin I.Sándor Erzsébet
Bogdándy MargitKovács Katalin II.Schvetz György
Bóna LászlóLuklíder MáriaSzabó Katalin
Dobák ErzsébetMészáros ÁgnesSzankovics Anna
Dobos ÁgnesNagy MáriaSzűcs János
Gubola TivadarNánai MihályTorda Klára
Gyurgyik MáriaOldal AndrásVágó Margit
Hipszki IrénPapp JózsefVörös Mária
Jenei ZsuzsannaPercze IlonaZsigri Sándor
Juhász László  

 

1962/1963-as tanév

1962/1963-as tanév
8. a osztály
Igazgató: Fenyvesi András
Osztályfőnök: Klausmann Ferencné

André JuliannaGyörkis JánosSrtobán György
Balogh IlonaGyurkó ErzsébetSzabó Ilona
Baranyi TiborGyurkovics AndrásSzabó Julianna
Bata MáriaKatona JánosSziklai György
Budai FerencKatona JózsefSzuknyák József
Csuka MártaKáré LászlóSzűcs Anna
Dudás MáriaKovács ÉvaTábori Zsuzsanna
Elek JánosMezei MihályTóth József
Farsang ErzsébetMurai AndrásTóth Katalin
Forró ErzsébetOcsovai IldikóVajda Mária
Gulyás LászlóOcsovai KatalinVági László
Gyarmati IldikóPetrovics JózsefVirág József
Gyökér LászlóSchvetz IrmaZsosa Ilona

1962/1963-as tanév
8. b osztály
Igazgató: Fenyvesi András
Osztályfőnök: Kilyén Zoltánné

Abelóczki ErzsébetKovács KatalinPalásthy Gábor
Balya EszterKontra JúliaPaseczki Júlia
Barnavári MáriaKőmíves FerencPusztai András
Bognár ErzsébetKulacsik ZoltánRobotka Mária
Bugyi ÁgnesLabáth JózsefRudas János
Bús JánosLiptai MáriaSzabó Katalin
Czák IlonaLovász ÉvaSzakán László
Ferenczy AttilaMagyar JánosSztankovics Károly
Gazsúr JánosMaróti ErzsébetTóth Pál István
Hajdú MáriaMikó JánosUrbán László
Hojdák JánosNagy JánosVarga József
Iványi EtelkaNagy JózsefViczián Mária
Juhász LajosOcsovai LászlóZ. Nagy Júlia
1961/1962-es tanév

1961/1962-es tanév
8. a osztály

Igazgató: Fenyvesi András
Osztályfőnök: Gódor Kálmánné

Ács GizellaHajdu AttilaNesticki Mária
Ács MargitHevér JuliannaOsztrider István
Balogh PéterJakab MáriaPéter Julianna
Balla LászlóJuhász AttilaPócs Katalin
Bózsvár AndrásJuhász MáriaRostás János
Csányi MártaKakucska JánosSzentgyörgyi Magdolna
Csuka LászlóKompolti ValériaSziklai Károly
Farsang IstvánKószó JuliannaTőzsér László
Garamszegi MáriaMorvai IstvánVáradi György
Györkis ErzsébetNagy ÁgnesSzabó Ilona
Gyurkó János  

1961/1962-es tanév
8. b osztály

Igazgató: Fenyvesi András
Osztályfőnök: dr. Lányi Józsefné

Barnák ErikaJávorka JózsefPrigli József
Czopár TeréziaJenei MáriaRostás János
Dányi JuliannaKépes IstvánSánta Margit
Deák MáriaKondek GyulaSárkány Márta
Demeter JózsefKovács ErzsébetSebestyén Antal
Farkas JánosLehőcz ZoltánSomodi Julianna
Gódor ErzsébetMatula IstvánSzalkai István
Gyurgyik GyulaMolnár AndrásSztankovics Ilona
Iványi PiroskaMolnár VeronikaTolmácsi Sarolta
Jakab IlonaNagy ÉvaRankó Julianna
Janik LászlóOldal JúliaTóth János
1960/1961-es tanév

1960/1961-es tanév
8. a osztály
Igazgató: Fenyvesi András
Osztályfőnök: Balogh Istvánné

Árpád ZoltánGyányi GizellaMozsár János
Baksa KatalinGyurkó AndrásMurvai Sándor
Báthory ZsuzsannaHajdú AnnaOroszi Eszter
Burda PiroskaHorváth JózsefRigó László
Czák IstvánKálmán GyulaSelmeczi Krisztina
Czák MargitKonkoly KatalinSzabó Anna
Cseppentő OttóKovács FerencSzabó Gabriella
Deák AndrásKulacsik FerencSzmolnik Erzsébet
Fehér IstvánLaczik ViktóriaTábori Máia
Felföldi IstvánLakatos IrénTóbi János
Fülöp AlbertMaróti IstvánTóvai Erzsébet
Furucz ÁkosMarsó ErikaVarga László
Gál JánosMolnár JúliaVarga Mária
Gyarmati Zsuzsanna  

1960/1961-es tanév
8. b osztály
Igazgató: Fenyvesi András
Osztályfőnök: dr. Lányi Józsefné

Bajtai MáriaHanzerik VilmosRobotka Erzsébet
Balla IlonaHeutschy KatalinSámson Mária
Bérces MihályHídvégi ErzsébetSánta Mária
Bóna IlnonaHorváth IstvánSzabadka Erzsébet
Boros IstvánKatona KatalinSzabó László
Böőr LajosKondek FerencSzurnyák István
Buborék SándorKovalovszky EndreSzűcs István
Cserna JuliannaKőmíves JánosSzűcs Sándor
Deák ÉvaLuklíder PiroskaTarhoczki Mária
Dobák LászlóPálinkás JuliannaTarhoczki Erzsébet
Felföldi ÉvaParaszt MagdolnaVass Magdolna
Fülöp AndrásPodonyi RozáliaZeke Erzsébet
Gulyás PéterPusztai MihályZsosa Mária

 

1959/1960-as tanév

1959/1960-as tanév
8. a osztály
Igazgató: Fenyvesi András
Osztályfőnök: Pásztor Ferenc

Andor LajosKiss JózsefPodonyi János
Balogh ZsoltKollár JózsefPolonkai Mária
Banka PálKontra ErzsébetPrókai Éva
Böröczfi AnnaKovács ÉvaRobotka István
Fogarasi SzilviaKovács RozáliaTóth István
Gárdosi AnnaLudvig KárolyTóbi László
Juhász ÉvaMárton ÁgotaVancsik Klára
Juhász JózsefMucsinai IlonaVági Cecília
Kancler JánosNovák JánosVirág István
Kaszás SándorÓcsai IstvánZólyomi Erzsébet
Kéri TeréziaOroszi András 

1959/1960-as tanév
8. b osztály
Igazgató: Fenyvesi András
Osztályfőnök: dr. Lányi József

Bakos IlonaKalmár IlonaRobotka Magdolna
Balykó JózsefKádár ErzsébetSimonkonti Piroska
Barnavári JánosLengvári KálmánSomogyi Magdolna
Czakó KláraMagyar JózsefSzabó Mária
Dányi JózsefMajor IstvánTóbi Mária
Farkas KatalinMarsó JánosTolmácsi László
Fodor FerencNémeth RozáliaTorda István
Gohér MáriaOldal BélaTóth György
Horváth JánosOravecz IstvánTóth Magdalna
Horváth LászlóRékasi IlonaZsigri Tihamér
Jenei Mihály