Iskolaközösség

iskolaközösség

OSZTÁLYOK

2022/2023-as tanév

1.a osztály
Osztályfőnök: Misinszkiné György Annamária

Ajtai BrájenBenei GeorginaLummer Attila
Ajtai GiovanniBogdány MilánMolnár Mira
Ajtai LajosDanyi ValentinaNagy Ágoston Imre
Baktai Szonja VanesszaDuka AntónióSugár Erzsébet Volodimirivna
Balog IstvánGyuriska NoelSzabó Dorina
Balog JózsefHolubenko Daniyl YanovychVarga Linett Kiara
Balog SándorHronyecz Máté GáborZsák Eszter Anna
Bánfai Nimród ÉbenKéki Evelin Erika 
Baranyi GusztávKovács Hanna 

1.b osztály
Osztályfőnök: Horváthné Zeke Piroska

Andócsi GáborFurkó HannaMihics Kinga
Balogh ÁronHegyi ÁdámNémeth Máté
Balogh BorbálaHonti László MiklósPapp Péter
Bankos ZalánJuhász BiankaPercze Márk
Bene Bianka ZselykeKarácsony LaraSebők Zselyke
Bódis AdélKerek Bence PéterSzalatnai Dániel Mihály
Ducza MátéKiss EmíliaTóth Sára
Durucz Dorina JázminKoczka VivienTóth Zara
Fekete LorettaLapu Tamara ZsófiaTóth-Lukács Vencel
Forgó AnnaLovas Dániel 

1.c osztály
Osztályfőnök: Pete Zsoltné

Bárány Zétény DávidGéczi János BenettSándor Ilka Boglárka
Bata DominikGuba Nikoletta MáriaSchatz Norbert Gergő
Bata MarcellKleizer Natália AnnaTóth-Antal Zsófia
Belléncs SzofiaMelykó MilánVarga Zsombor
Bogoly Heléna LizaNguyen Diep ChiVeres Hanna
Czuppon AmiraPéter Panna 
Galasi ViktorRenkecz Balázs 

2.a osztály
Osztályfőnök: Deme Mónika

Adai-Görög LillaJuhász-Fekete CsillaRudas Áron
Ajtai LeilaKevés Dávid SzabolcsSzabó Natália
Ajtai Zafira AmiraKovács ZalánSzitás Tímea
Balog Alfréda AmiraMárton MelisszaSzlávik Nikoletta
Balog ZoltánNagy RóbertTóth Noel Levente
Balog ZoltánPribula LillaVarga Fanni
Baranyi SzófiaProrok KrisztinaVig Tamás
Farkas Kira AdélRoda Johanna 

2.b osztály
Osztályfőnök: Nagy Katalin

Barát IldikóKállai NóraPercze Erik
Benkő DorinaKeller PéterPipis Annaróza
Borsik ÁdámKókai Szófia HannaSedenszki Hunor András
Brunner BorókaLudányi LauraSzűcs Jázmin
Brunner LénaMagyar MarcellTuza-Tóth Marcell
Csonka Damira DalmaMajor LottiUlicska Rebeka Zoé
Csurka-Rubint ZóraMészáros Sándor KristófVálóczi Liliána
Dörgő HannaOrosz RékaVarga Jázmin
Jávorszki KristófPapp BalázsVarga Péter
Juhász ArnoldPécsi Dzsenifer 

2.c osztály
Osztályfőnök: Gyurákiné Pusztai Anett

Balog Bence ÁdámLukovszki MárkSzikura Máté
Blazsek LiliNagy NorinaSzilágyi Patrik
Bolvári-Deli Norman BaktaNguyen Phi SonSzládik Milán
Ertl Eliza ZoéPálinkás Zorka SáraSzládik Zita
Fejes Gergely PéterSzabó Lukács IstvánZsarnai Gréta Éva
Fülöp SámuelSzalkó Nimród 
Kovács Balázs ÁronSzekeres Dávid 

3.a osztály
Osztályfőnök: Dobolánné Tábi Bernadett

Balog AnasztáziaFarkas RubenSárosi Szabolcs László
Balog DominikGaál Hanna LauraSzabó Bálint
Balog RóbertJuhász MilánSzigeti Krisztián
Baranyi Glória NinettKovács Áron GáborSziráki Szófia Daniéla
Boromenska ValerijaLummer AnnaÜsztöke Zoé
Busai Luca PatríciaRácz RolandZsák András

3.b osztály
Osztályfőnök: Viszlóné Karácsony Judit

Bagdi OlivérHegedűs BenceKisbali Jázmin
Bordás Angelika AnnaHonti JázminKrussó Ninetta
Butiu KiaraHuszár LucaKuti Bella
Czakó-Buda BendegúzJancsó GellértSzatmári Abigél Eszter
Garai Kende NimródJurecska KenézTóth Izabella
Gombár Barna BonifácKállai Anna 
Hamernyik LiliKeresi Ádám Tamás 

3.c osztály
Osztályfőnök: Dr. Freiliné Édes Erika

Baranyi Kornél ÁronKis OlivérNyéki Krisztián László
Batuska András TituszKosely DominikaSándor Levente
Cseppentő BenettMakkai Alex RóbertSzekrényes Áron
Görgei Artúr ZsomborMisinszki NatáliaVarga Norina
Hahn Szimonetta BoglárkaNagy BálintVölgyi Noel György
Kalló Aliccea MelissaNguyen Tuan Ngoc 

4.a osztály
Osztályfőnök: Szabó Katalin

Ajtai Zsolt BrendonKovács EmmaTakács Gábor
Balog NorbertLucza ZsomborÜsztöke Máté
Bencsik GergőMelentsov OleksandrVerebes Ádin
Budai Dávid KrisztiánPál Nándor ÁkosVisnyei Benjámin
Cser Luca HannaSándor Domokos ImreVölgyi Dominik Bálint
Duma SáraSzládik NóraZsiga Márton
Édes RolandSztankó Levente 
Juhász Vivien AdriennSzűcs Achilles Donát 

4.b osztály
Osztályfőnök: Juhász Gabriella

Agócs MilánHorti BenettMáthé Zalán
Bajó DorottyaIllés MátéPintér Nimród
Benkő BálintJancsó VincePipis Péter
Blaskovics Zoé DiánaKenéz BencePodonyi Boglárka
Csordás DávidKiss Benedek LászlóSipos Ádám
Dombi Zoé SáraKoczka BarbaraSzujer Ádám
Faragó FlóraKompolti FruzsinaTóth Franciska
Gaál Hanna NapsugárKovács MelittaTóth Lilla
Heinrich Rudolf RenéMadléna Blanka LénaTuza-Tóth Izabella
Hinkelmann NorbertMajor MarcellVarga Róza

5.a osztály
Osztályfőnök: Balogh Zoltán

Bankos Flórián NorbertHatalyák BenceKorotkova Yaroslava
Budai Andrea ÉvaHorváth Benedek LászlóPoór Dávid
Bures CintiaKaid KathrinSzigeti Heléna Annabella
Grósz AminaKiss Anna KiaraVarga Rubina Vanessza

5.b osztály
Osztályfőnök: Tóth-Ilkó Szilvia

Antal HannaHerényi LeventeLudányi Norbert
Balogh ViktóriaHidasi SzofiaMagyar Janka
Benkő DávidJávorszki PannaMagyar Sára
Bódis AnnaJuhász Kitti RékaMarton Hanna
Forgó BenceKalmár DzsesszikaSzécsényi Inez
Gaál Benett PatrikKis Hermina LorettaTóth Benedek
Hamernyik PéterKiss Borbála Ilona 

5.c osztály
Osztályfőnök: Szoboszlai Fruzsina

Angyal LiliGuba Anita ErikaStuhár Olivér Tamás
Bánfai Botond LeventeGulyás Botond KálmánSzabó Arnold
Bogoly Olivér BotondGyőri Donát BenceSzabó Lili
Burjan BenedekHajdu GrétaSzabó Panna Lilien
Duma BarnabásKalló Arjan ThomasSzekeres Tamás
Fehn KevinPetrovics ÁdámTajti István
Futó BalázsSára ÁronTrenz Hanna
Gróf AnnaSárközi LillaVarga Belián József

6.a osztály
Osztályfőnök: Nosza Tiborné

Ajtai AndorBárdi LorenzóNagy Bence
Balog GinaBarna IstvánPoór Viktor
Balog MériBogdány LeilaSzigeti András Béla
Balog RenátóDuka ArmandVisnyei Vivien Patricia
Baranyi ViktóriaMészáros Róbert Zoltán 

6.b osztály
Osztályfőnök: Pusztai Mónika

Antal HedvigJuhász MárkPetrovics Laura Dóra
Bakalár Gábor TamásKatona NoémiRózsa Dominik
Balogh ZsomborKerek ViktóriaSoltész László Vince
Bárány NorinaKiss AmiraSzatmári András Zoltán
Dávid ÁrpádKovács Dominik PatrikSzilágyi Pongrác
Futó AnnaKurucz Dóra VeronikaSzujer Dorottya
Gombár Huba BotondLaurinyecz Örs HunorTóth Luca Vivien
Jancsó BenedekNagy LeventeVig-Peterke Zoltán

6.c osztály
Osztályfőnök: Czenéné Bodnár Edit

Adai-Görög BoglárkaMátrai LeventeSzládik Bence
Balázs BlankaNagy Bence PéterSzűcs Aida Dézi
Czucka Csongor GyulaPálinkás EnikőToldi Kitti
Farkas ÁdámPongrácz Lara VivienVarga Izabella
Gémes Csenge ÁgnesPrima ZalánVerebes Aldó
Györgyfi MátéSárosi Dóra TímeaVölgyi Kristóf Erik
Kanzler PéterSzabó DávidWágner Gergő László
Kéki Marcell IstvánSzabó Lőrinc 
Mága ArnoldSzabó Maximilián 

7.a osztály
Osztályfőnök: Szvitek Jánosné

Ajtai LorénaCser Bence MilánLakatos Nelli
Ajtai MercédeszCzakó SzonjaRudas Milán József
Angyal SzabolcsDorokhina ViktoriaSzabó László
Baktai Ilona KiaraFarkas AngeluszSzécsényi Patrik Rómeó
Balog KittiHegyi Rajmund MilosSzitás Zsombor
Batuska Szonja EnikőHuczka SzabolcsVarju Bálint
Beleznai BotondKirály BiankaVona Benjamin
Bognár AnettKodaj Gábor 

7.b osztály
Osztályfőnök: Imre Zoltán

Balogh HannaKishegyi ZsomborSoltész Milán
Csordás NoémiKoczka JázminSoós Gergő
Gazsi Gergely BenceKónya LeventeSzakolcai-Blázi Csaba
Gulyás DénesKovács OdettSzeberényi Levente
Horváth BotondMedveczki LilienSzerencsi Marcell
Illés BenceMészáros Linda BoglárkaTóth Emma
Jancsó Panna RózaRózsa Enikő 

7.c osztály
Osztályfőnök: Kontráné Kopka Krisztina

Barkóczi Bálint JózsefKiss BarnabásSárik László Péter
Gémes Zsombor GáborKiss BoglárkaSzabó Bálint
Guba NorbertKiss DánielSzabó Nóra
Gyetvai MátéKiss SzabolcsSzekeres Gergő
Győri Vince BarnabásKovács-Rádai ZselykeViszló Maja
Hajdu GergőNagy Bálint 
Juhász-Fekete NikolettPalásti Kitti Liliána 

8.a osztály
Osztályfőnök: Misinszkiné Kiss Laura

Ajtai MirellaKollár Viktor TiborPoór János
Balog SándorKovács MátéSebők Annamária Eugénia
Bánfai Benjamin EvarisztLévai CsabaSzilágyi Milán Ferenc
Budai BenceNagy MilánTóbi Kristóf
Duka AlexPalásthy Roland 
Grósz GáborPapp Melissza 

8.b osztály
Osztályfőnök: Bencze Benedek

Anda KristófGergics MárkNémedi Tamás
Bakalár Zoltán BálintHangódi BenjáminPálinkás Anett
Bicskei ZsomborHegedűs RichárdRohács Bíborka Réka
Csuvikovszky KingaHuszár LeventeSinoros-Szabó Lotti
Erdélyi BoglárkaJanik ZalánSzabó Patrik
Ertl BenceJávorszki OlivérSzenczi Tímea
Fáczán BenceKovács DóraVeizer Virág
Futó BlankaMészáros Hanna AlexaViktor Gergő

8.c osztály
Osztályfőnök: Lazók Brigitta

Botos EmmaHeche PetraPintér Ákos
Buru AlexandraKéki GergőSára Ákos Ferenc
Csollák Emili MolliKontra DánielShevchuk Diana
Deák RékaKopka Patrik IstvánSztyehlik Zoltán
Filcsik PetraKovács ZsomborTóth Fanni
Forró Dániel JózsefOláh Olivér BenedekVarga Tímea
Györgyfi Anna BoglárkaPálinkás Zoárd Zoltán 

 

DÖK

2022/2023-as tanév

A Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola osztályainak diákképviselői

OsztályKépviselőKépviselő
3.aBalog DominikÜsztöke Zoé
3.bTóth IzabellaSzatmári Abigél
3.cKalló Aliccea MelissaNguyen Tuan Ngoc
4.aKovács EmmaVerebes Ádin
4.bPintér NimródHinkelmann Norbert
5.aBudai Andrea ÉvaVarga Rubina Vanessza
5.bMagyar SáraMarton Hanna
5.cFutó BalázsGyőri Donát Bence
6.aVisnyei Vivien 
6.bSzujer DorottyaDávid Árpád
6.cVerebes AldóBalázs Blanka
7.aCzakó SzonjaKirály Bianka
7.bKoczka JázminJancsó Panna
7.cJuhász-Fekete NikolettKiss Dániel
8.aLévai CsabaTóbi Kristóf
8.bRohács Bíborka RékaBakalár Zoltán Bálint
8.cGyörgyfi Anna BoglárkaHeche Petra

Diákönkormányzat elnöke: Györgyfi Anna Boglárka
Diákönkormányzat titkárai: Szujer Dorottya, Futó Balázs
Diákönkormányzatot segítő pedagógus: Misinszkiné Kiss Laura

ISKOLAVEZETÉS

IGAZGATÓ 

Kovács János 

Telefon: 37/349-222 E-mail: szentistvan.hatvan@gmail.com 

Általános fogadóóra: előzetes megbeszélés szerint. 

IGAZGATÓHELYETTESEK 

Bakosné Mester Mónika általános igazgatóhelyettes 

Telefon: 37/341-875 E-mail: szentistvan.titkarsag.hatvan@gmail.com 

Általános fogadóóra: előzetes megbeszélés szerint. 

Major Istvánné felső tagozatos igazgatóhelyettes 

Telefon: 37/341-875 E-mail: szentistvan.titkarsag.hatvan@gmail.com 

Általános fogadóóra: előzetes megbeszélés szerint. 

PEDAGÓGUSOK

Pedagógusok

Kovács János

Tanított tárgyakIskolai végzettségSzakképzettség
igazgató főiskola / egyetemtanító (pedagógia-rajz szakkollégium)
történelem,társadalmi és állampolgári ismeretek
történelem szakos általános iskolai tanár
történelem szakos középiskolai tanár
közoktatási vezető (pedagógus szakvizsga)

Bakosné Mester Mónika

általános igazgatóhelyettesfőiskola / egyetemtanító (gyógypedagógia szakkollégium)
fejlesztő pedagógustanító fejlesztési (differenciáló) (pedagógus szakvizsga)
napközis nevelőpedagógia szakos tanár (szociálpedagógia specializáció)
közoktatási vezető (pedagógus szakvizsga)

Major Istvánné

felső tagozatos igazgatóhelyettes főiskolaorosz-történelem szakos általános iskolai tanár
angol nyelvangol szakos nyelvtanár

közoktatási vezető (pedagógus szakvizsga)

Balog Bence

testnevelésegyetemokleveles általános iskolai testnevelő tanár és okleveles közösségi művelődés tanár
testnevelés és sport

Balogh Zoltán

történelem,társadalmi és állampolgári ismeretekfőiskolaföldrajz-történelem szakos tanár
történelem
földrajz
természettudomány
5.a osztályfőnök

Baloghné Drén Ibolya

angol nyelvfőiskolamagyar-orosz szakos általános iskolai tanár
angol szakos nyelvtanár

Bencze Benedek

német nyelvfőiskolanémet szakos nyelvtanár
napközis nevelő
8.b osztályfőnök

Czenéné Bodnár Edit

matematikafőiskola / egyetemmatematika-fizika szakos általános iskolai tanár
fizika
6.c osztályfőnökokleveles matematikatanár

Deme Mónika

magyar irodalomfőiskolatanító és könyvtáros
magyar nyelv
matematika
vizuális kultúra
ének-zene
etika/hit és erkölcstan
technika és tervezés
napközis nevelő
2.a osztályfőnök

Dobolánné Tábi Bernadett

magyar nyelvfőiskolatanító (angol műveltségterület)
magyar irodalom
matematika
angol nyelv
etika/hit és erkölcstan
vizuális kultúrainformatikus könyvtáros
digitális kultúra
3.a osztályfőnök

Dr. Freiliné Édes Erika

magyar irodalomfőiskolaáltalános iskolai tanító (értékközvetítő és képességfejlesztő tanítóképzés)
magyar nyelv
etika/hit és erkölcstan
környezetismeret
önismeret/drámajáték
technika és tervezés
testnevelés
3.c osztyályfőnök
napközis nevelő

Dr. Koleszárné Kelemen Beatrix

testnevelés és sportfőiskolatanító (testnevelés és sport műveltségterület)
testnevelés
napközis nevelő
testnevelés és sport munkaközösség vezetője

Fekete Tamásné

magyar irodalomfőiskolapedagógiai szakos nevelő (fejlesztő pedagógia szakirányon)
magyar nyelvfejlesztő-differenciáló szakpedagógus
fejlesztő pedagógusszakvizsgázott pedagógus (egyéni bánásmód, differenciált tanulásszervezés szakterületen)
napközis nevelőközoktatási vezető (pedagógus szakvizsga)

Gyurákiné Pusztai Anett

matematikafőiskolatanító (ének-zene szakkolégium)
etika/hit és erkölcstan
digitális kultúra
testnevelésszámítástechnika szakos tanár
önismeret/drámajáték
2.c osztyályfőnök

Harnos Patrik

angol nyelvfőiskolatanító (angol műveltségterület)
testnevelés és sport
testnevelés
napközis nevelő

Horváthné Zeke Piroska

magyar nyelv és irodalomfőiskolatanító
etika/hit és erkölcstan
vizuális kultúra
testnevelés
1.b osztályfőnök

Imre Zoltán Jenő

testnevelésfőiskolatestnevelő-edző
7.b osztályfőnök

Juhász Gabriella

magyar nyelvfőiskolatanító (közművelődés szakkollégium és német nyelvi műveltségi terület)
magyar irodalom
német nyelv
környezetismeret
életvitel és gyakorlat
napközis nevelő
4.b osztályfőnök
Bosch munkaközösség vezetője

Kontráné Kopka Krisztina

magyar nyelv és irodalomfőiskolatanító (német nyelvi műveltségi terület, informatika műveltségi terület)
etika/hit és erkölcstan
vizuális kultúra
digitális kultúra
7.c osztályfőnök

Kővári Ádám

testnevelésfőiskolaáltalános iskolai tanító (testnevelés és sport műveltségterület)
környezetismeret
technika és tervezés
napközis nevelő

Kőváriné Szalkai Judit

vizuális kultúrafőiskolatanító (rajz szakkollégium)
technika és tervezés

Lazók Brigitta

matematikafőiskola / egyetemmatematika-számítástechnika szakos tanár
informatika
digitális kultúraokleveles informatika szakos tanár
8.c osztályfőnök

Lipkovics Gáborné

földrajzfőiskolaföldrajz-testnevelés szakos tanár

Misinszkiné György Annamária

magyar nyelv és irodalomfőiskolaáltalános iskolai tanító (matematika műveltségterület)
matematika
etika/hit és erkölcstan
ének-zeneközoktatási vezető (pedagógus szakvizsga)
testnevelés

Misinszkiné Kiss Laura

angol nyelvfőiskolatanító (angol nyelv szakkollégium)
8.a osztályfőnökangol szakos nyelvtanár
Diákönkormányztatot segítő pedagógus

Nagy Katalin

matematikafőiskolatanító (testnevelés szakkollégium)
etika/hit és erkölcstanművelődésszervező és pedagógia szakos tanár
testnevelés
technika és tervezésminőségbiztosítási szakértői vizsga
2.b osztályfőnökközoktatás vezető és pedagógus szakvizsga
alsó tagozatos munkaközösség vezetője

Nérey Emese Márta

vizuális kultúrafőiskolatanító
technika és tervezés
napközis nevelő

Nosza Tiborné

etika/hit és erkölcstanfőiskolatanító (testnevelés és népművelés szakkollégium)
ének-zene
dráma és színház
vizuális kultúra
technika és tervezés
napközis nevelő
6.a osztályfőnök

Papp Júlia Pálma

testnevelésfőiskolafrancia szakos nyelvtanár
napközis nevelő

Pecze Erzsébet

testnevelésfőiskolaföldrajz-testnevelés szakos tanár
testnevelés és sport

Pete Zsoltné

matematikafőiskolatanító (testnevelés szakkollégium)
testnevelés
ének-zene
vizuális kultúra
etika/hit és erkölcstan
önismeret/drámajáték
technika és tervezés
1.c osztályfőnök

Pőczéné Lipkovics Erika

természettudományfőiskolabiológia-testnevelés szakos tanár
technika és tervezés

Pusztai Mónika

informatikafőiskolatanító (matematika műveltségi terület)
digitális kultúra
matematika
vizuális kultúraszámítástechnika szakos tanár
technika és tervezés
6.b osztályfőnök
digitális munkaközösség vezetője

Rózsa-Knyihár Nóra Katalin

matematikafőiskola / egyetemtanító (természetismeret műveltségi terület)
ének-zene
vizuális kultúraokleveles nyelv -  és beszédfejlesztő tanár
fejlesztő pedagógus
napközis nevelő

Sánta Csilla

magyar nyelvfőiskolatanító (családvédelmi szakkollégium)
magyar irodalom
ének-zene
vizuális kultúratánc- és drámapedagógus (pedagógus szakvizsga)
néptánc

Szabó Katalin

magyar nyelvfőiskolatanító (ember és társadalom műveltségterület, angol műveltségterület)
magyar irodalom
matematika
angol nyelv
etika/hit és erkölcstan
környezetismeret
ének-zene
életvitel és gyakorlat
vizuális kultúra
4.a osztályfőnök

Szalatnai Éva

matematikafőiskolatanító
etika/hit és erkölcstan
ének-zene
vizuális kultúra
fejlesztő pedagógus
napközis nevelő

Szénási Judit

napközis nevelőfőiskolatanító (testnevelés és népművelés szakkollégium)
tanító fejlesztési (differenciáló) (pedagógus szakvizsga)

Szoboszlai Fruzsina

hon- és népismeretegyetemokleveles általános iskolai testnevelő tanár és okleveles általános iskolai történelemtanár és állampolgári ismeretek tanára
testnevelés
történelem
5.c osztályfőnök

Szvitek Jánosné

matematikafőiskola/egyetemmatematika szakos általános iskolai tanár
7.a osztályfőnökokleveles matematikatanár
felső tagozatos munkaközösség vezetője

Tóth-Ilkó Szilvia

magyar nyelvfőiskolapedagógia szakos tanár, fejlesztőpedagógia specializáció
magyar irodalommagyar nyelv és irodalom szakos tanár
dráma és színház
5.b osztályfőnökszakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető

Tóthné Mezei Ivett

magyar nyelvfőiskolatanító (ének-zene műveltségterület)
magyar irodalom
ének-zene
technika és tervezés
vizuális kultúra

Viszlóné Karácsony Judit

matematikafőiskolatanító
vizuális kultúra
technika és tervezés
testnevelés
környezetismeret
etika/hit és erkölcstan
3.b osztályfőnök

Zelnikné Salga Krisztina

magyar irodalomfőiskolatanító (művelődésszervező, angol nyelvi szakkollégium, magyar nyelv és irodalom műveltségterület)
magyar nyelv
ének-zene
angol nyelv

Óraadók

Dudás Máriakönyvtárostanár
Hajdu Attila Ferencnétanító (ének-zene, napközis nevelő)
Kalicz Albinnémagyar-orosz szakos általános iskolai tanár (napközis nevelő)
Máté Györgynétörténelem-orosz szakos általános iskolai tanár (hon-és népismeret, napközis nevelő, könyvtárostanár)
Mezeiné Dávid Mártatanító (napközis nevelő, technika és tervezés)
Piller Balázsokleveles trombitatanár (ének-zene)
Simon Tamástörténelem alapszakos bölcsész, népi gyermekjáték, néptáncpedagógus, hagyományismeret oktató (néptánc)
MUNKAKÖZÖSSÉGEK

Munkaközösségek a 2021/2022-es tanévben

1. ALSÓ TAGOZATOS MUNKAKÖZÖSSÉG 
A munkaközösség vezetője: Nagy Katalin 
Tagjai: 
Bakosné Mester MónikaPapp Júlia Pálma
Deme MónikaPete Zsoltné
Dr. Freiliné Édes ErikaRózsa-Knyihár Nóra Katalin
Dr. Koleszárné Kelemen BeatrixSánta Csilla
Fehérné Bircsár EszterSzabó Katalin
Gyurákiné Pusztai AnettSzalatnai Éva
Horváthné Zeke PiroskaTóthné Mezei Ivett
Juhász GabriellaTábi Bernadett
Kontráné Kopka KrisztinaViszlóné Karácsony Judit
Kőváriné Szalkai JuditZelnikné Salga Krisztina
Nosza Tiborné 
  
2. FELSŐ TAGOZATOS MUNKAKÖZÖSSÉG 
A munkaközösség vezetője: Czenéné Bodnár Edit 
Tagjai: 
Balog BenceLazók Brigitta
Balogh ZoltánMajor Istvánné
Baloghné Drén IbolyaMisinszkiné Kiss Laura
Bencze BenedekOláh Evelin
Földesi-Korsós AndreaPárkányi Rita
Imre Zoltán Pusztai Mónika
Kontráné Kopka KrisztinaSzoboszlai Fruzsina
Kovács János TiborSzvitek Jánosné
Kővári ÁdámTóth-Ilkó Szilvia
  
3. TESTNEVELÉS MUNKAKÖZÖSSÉG 
A munkaközösség vezetője: Dr. Koleszárné Kelemen Beatrix 
Tagjai: 
Balog BenceSzabó Katalin
Dr. Freiliné Édes ErikaSzilágyiné Nagy Katalin
Fehérné Bircsár EszterSzoboszlai Fruzsina
Imre ZoltánTábi Bernadett
Kővári ÁdámViszlóné Karácsony Judit
Pete Zsoltné 
  
4. BOSCH MUNKAKÖZÖSSÉG 
A munkaközösség vezetője: Juhász Gabriella 
Tagjai: 
Bencze BenedekPusztai Mónika
Dr. Koleszárné Kelemen BeatrixSánta Csilla
Fehérné Bircsár EszterSzalatnai Éva
Horváthné Zeke PiroskaSzilágyiné Nagy Katalin
Imre Zoltán Tóth-Ilkó Szilvia
Oláh EvelinViszlóné Karácsony Judit
Papp Júlia PálmaZelnikné Salga Krisztina
  
5. DIGITÁLIS MUNKAKÖZÖSSÉG 
A munkaközösség vezetője: Pusztai Mónika 
Tagjai: 
Balogh ZoltánLazók Brigitta
Bencze BenedekOláh Evelin
Fehérné Bircsár EszterPárkányi Rita
Gyurákiné Pusztai AnettSzilágyiné Nagy Katalin
Juhász GabriellaTábi Bernadett
Kontráné Kopka Krisztina 
ALKALMAZOTTAK

Alkalmazottak

Iskolatitkár
Bagóné Szabó Krisztina
Blazsek Bernadett

Pedagógiai asszisztens
Basa-Káli Judit
Kurindás Anett
Kuruncziné Pozsonyi Zsuzsanna
Marosánné Aranyi Ildikó
Nagy Réka
Smuczer Orsolya

Gecsey János rendszergazda

Bakos Zoltán karbantartó

Balogh Lászlóné hivatalsegéd

Csikósné Szigethi Judit hivatalsegéd

Hodik István portás

Kovács László gondnok

Kronovetter Imréné hivatalsegéd

Szénási Lászlóné hivatalsegéd

Tariné Pataki Katalin hivatalsegéd

SZÜLŐI KÖZÖSSÉG

Szülői Munkaközösség Választmánya 2022/2023-as tanévben

Szülői Közösség elnöke:Papp Julianna
Elnökségi tagok:Györgyfi Gáborné
  Tóth Melinda
  Blazsek Bernadett
   
OsztályNévNév
1.aZsákné Szabó IdaHronyeczné Pauló Tünde
1.bSomogyi NikolettFekete-Bíró Nikoletta
1.cBakondi Gabriella GizellaBelléncs-Faragó Maja
2.aAndicsku AndreaProrokné Cser Andrea
2.bSomogyi NikolettLudányi Norbert
2.cTóth MelindaSebestyéni Eszter
3.aZsákné Szabó IdaJuhászné Sós Szilvia
3.bPapp JuliannaGreff Dorottya
3.cSarang AnnanáriaKisné Bognár Erika
4.aHanicz IldikóBerki Ildikó
4.bBence BrigittaOpolcsik Henrietta Krisztina 
5.aMikóné Deák ZsanettGrósz Gábor Jánosné
5.bTóth-Oszlács ÁgnesLudányi Norbert
5.cGuba NorbertnéSzabó Katalin
6.aOldal Viktória                    
6.bKiss Erzsébet 
6.cGyörgyfi GábornéLazók Brigitta
7.aCserné Török AnettTóth Enikő
7.bBaloghné Szűcs AnettKónyáné Nagy Gabriella 
7.cSzabó KatalinGuba Norbertné
8.aLévainé Dankó Zsuzsanna 
8.bTóth MelindaPapp Julianna
8.cGyörgyfi GábornéBotos Erzsébet